McGill University
دانشگاه نشنال لوئیس

دانشگاه نشنال لوئیس

National Louis University

در 130 سال گذشته چیزهای زیادی تغییر کرده است، اما مأموریت NLU یکسان است: ارائه آموزش عالی که تفاوت ایجاد کند. ما به بیش از 8000 دانش آموز در هفت مکان در ایلینوی و فلوریدا خدمت می کنیم. ما سخت کار می کنیم تا مدارس و مشاغل را از طریق مشارکت اجتماعی و تحقیقات کاربردی بهبود بخشیم.

توضیحات دانشگاه

درباره

تاریخچه

در سال 1886، دانشگاه ملی لوئیس به عنوان یک ایده رادیکال برای زمان خود آغاز شد: کالجی برای آموزش زنان به عنوان معلم مهدکودک. الیزابت هریسون، بنیانگذار رویایی ما، معتقد بود که شکوفایی آینده یک جامعه با آموزش کوچکترین فرزندان آن آغاز شد.

آموزش

<p>

دانشگاه ملی لوئیس بیش از 70 برنامه شغلی، گواهینامه، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا در شیکاگو و فلوریدا در زمینه هایی مانند آموزش، تجارت، روانشناسی، مدیریت مهمان نوازی و آشپزی ارائه می دهد. هنر. 

حرفه

آمادگی برای یک شغل ارزشی فقط ایجاد رزومه و تمرین برای مصاحبه نیست، بلکه برای ارزیابی خواص مورد استفاده، کارفرمایان کلیدی و ابزاری برای ارتباط با آنها نیاز به نقشه برداری برای استراتژیک دارد. فرصت ها. پل شغلی با دانشجویان، فارغ التحصیلان و کارفرمایان برای ایجاد چنین استراتژی‌ها و پل‌هایی شریک می‌شود، از این رو این نام را به خود اختصاص داده است. ارتباط افراد بزرگ به فرصت های بزرگ کاری است که ما دوست داریم انجام دهیم. چه تازه به فکر کردن در مورد برنامه‌های شغلی خود کرده‌اید یا از قبل برنامه‌ای دارید، ما اینجا هستیم تا با شما همکاری کنیم تا ببینیم به هدفتان می‌رسید!

& ;lt;/p>

خدمات دانشگاه

سرویس

خدمات دانشجویی

مجمع دانشجویی NLU به عنوان نمایندگان هیئت دانشجویی می‌کند و در زمینه سیاست‌ها که تجربه دانشجویی را بهبود می‌بخشد، مشاوره و راهنمایی ارائه می‌دهد. می دهد. علاوه بر این، مجمع به‌عنوان سفیران دانشجویی از طرف دانشگاه ملی لوئیس در رویدادهای اجتماعی، مدنی و شهرداری عمل می‌کند و رهبری و خدمات از جانب اعضای هیئت‌مدیره که نمایندگی می‌کند، می‌کند.

< p>

خدمات مسکن

 • در پنج بلوک دورتر از محوطه دانشگاه، مرکز دانشگاه زندگی تجربه شخصیت به فرد را در یک ساختمان واقع در قلب شیکاگو به ساکنان ارائه می‌دهد – چند قدمی بهترین‌ها شهر باید ارائه دهد – از جشنواره‌های تابستانی و سرگرمی‌های سراسر سال گرفته شده تا رستوران ها و خریدهای عالی. مسکن پردیس در نزدیکی عمومی از اشکال حمل و نقل و انتقال قرار دارد تا به راحتی در شهر بگردید.
 • هر ساکن یک اتاق خواب یک نفره در آپارتمان مشترک دارد. همه اتاق‌های خواب دارای یک تخت دو نفره استاندارد (گزینه لوفتینگ موجود)، میز، صندلی و کمد سفارشی هستند. 
< ;p>

خدمات کتابخانه

کتابخانه دسترسی به منابع با کیفیت بالا را ارائه می‌کند و از طریق تدریس و بورس تحصیلی فعال، تحقیقات انتقادی و فکری دانشجویان را غنی می‌سازد

خدمات پزشکی

دانشگاه ملی لوئیس متعهد به سلامت و آرامش همه دانشجویان خود است و در نتیجه کلیه دانشجویان در رشته های زیر ملزم برای دریافت سلامت بیمه هستند. هستند:

< ;ul>
 • دانشجویان بین المللی مقیم ایالات متحده
 • دانشجویان ثبت نام در برنامه های کالج کندال در رشته هنرهای آشپزی یا شیرینی پزی که در مدت 6 ربع ساعت یا بیشتر ثبت نام کرده اند
 • زندگی دانشجویی

  زندگی دانشجویی

  زندگی پردیس

  پردیس NLU شیکاگو در خیابان میشیگان پنج طبقه از ساختمان تاریخی مردم گاز را اشغال می کند. این ساختمان، روبه‌روی موسسه هنر شیکاگو و گرانت پارک، به راحتی با قطار، اتوبوس و ماشین دسترسی است و توسط رستوران‌ها، پارکینگ‌ها/گاراژها و مغازه‌ها احاطه شده است.

  &p>پردیس شامل 36 کلاس کلاس، چهار آزمایشگاه کامپیوتر با دسترسی به اینترنت پرسرعت، دو آزمایشگاه زبان، کنفرانس و یک مرکز آموزشی پیشرفته با سالنی با ظرفیت 150 صندلی.

  امکانات ورزشی

  • Commons برای ​​”استراحت در میانه روز یا پیگیری تکالیف مناسب” است. Commons دو تلویزیون بزرگ را برای به‌روز ماندن در رویدادهای جاری یا بازی Mario Cart با دوستان ارائه می‌کند. با بازی‌های رومیزی قدیمی مدرسه، آن را به عقب برگردانید. 
  • مرکز تناسب اندام وزنه‌های رایگان، تردمیل، مربی‌های بیضوی، دستگاه وزنه‌دار ساختمان، و پله‌نورد را می‌دهد. کلاس‌های میانجی‌گری، زومبا، یوگا و صلیب سرخ CRP در مرکز تناسب اندام NLU در دسترس هستند.

  باشگاه های دانشجویی

  • ALPFA 
  • & lt;li>اتحادیه دانشجویان سیاه پوست
  • DALE 312
  • li>Educator's Rising
  • باشگاه بین المللی
  • انجمن مشاوره NLU< ;/li>
  • باشگاه غرور NLU
  • باشگاه کارآفرینان NLU /li>
  • باشگاه مشارکت دانشجو ‌‌

  چرا در اینجا تحصیل کنیم؟

  دلایل مهم برای مطالعه در اینجا

  • UniSC جامعه ای است که تنوع را در میان کارکنان، دانش آموزان و مشارکت های اجتماعی ما به رسمیت می شناسند و از آن استقبال می کند.
  • اول در رتبه بندی جهانی تاثیر کوئینزلند، پنجمین در جهان از نظر تاثیر جهانی به 'Clean Water and Sanitation'، سوم در استرالیا برای تاثیر جهانی بر "زندگی و زمین".در UniSC، هدف ما ارائه تجربیات با کیفیت است که دانش‌آموزان ما را به چالش بکشد و درگیر کند و آنها را برای زندگی و کار در یک تغییر آماده کند. جهان.

  دانشگاه نشنال لوئیس کجاست؟

  بازگشت به بالا