McGill University
دانشگاه موناش

دانشگاه موناش

Monash University

در دانشگاه موناش، میل به ایجاد تفاوت همه چیز را نشان می دهد. اما موناش فراتر از نیت خوب است. موناش هم در سطح محلی و هم در سطح بین المللی تاثیرگذار است. 

توضیحات دانشگاه

درباره

تاریخچه

به نام مهندس، رهبر و مدیر عمومی سر جان موناش، دانشگاه موناش توسط قانون مجلس در سال 1958 تاسیس شد. زمانی که اولین دانشجویان ما تحصیلات خود را در پردیس بنیاد ما در کلیتون در سال 1961، اولین دانشگاهی بودیم که در بیش از 100 سال تاسیس شد.

آموزش

شعار موناش Ancora Imparo ("من هنوز در حال حاضر هستم") به ما یادآوری می کند که جستجو برای دانش هرگز پایان نمی پذیرد. موناش با جاه طلبی بی قراری اخراج می شود که ما را به انجام بهتر کارها، تعیین معیارهای جدید و ایجاد زمینه های جدید سوق می دهد.

< /p>

تحقیق

این یک انگیزه خاص برای زیر سوال بردن پاسخ‌ها و فراتر از قراردادی است که تحقیقات در موناش را متفاوت می‌کند. ما بر این باوریم که تحقیقات بزرگ، زمانی که به درستی به کار گرفته می‌شوند، می‌توانند به تغییرات پایدار و مثبت در جهان تبدیل شوند. . محققان ما در قلب هر کاری که ما انجام میدهیم هستند. از تحقیقات و تجربیات آنها در کار در موناش مشخص شوید.

<p>

حرفه

رباتیک، مصنوعی، جهانی شدن و سایر روندهای مخرب در تغییر شکل هر جنبه ای از زندگی ما از جمله شغل ما هستند. 

آموزش موناش شما را برای کارکردی که امروز می شناسیم و همچنین برای موفقیت در آینده آماده می شود. گسترده ای از گزینه های درجه مقاومت ما به شما فضایی را می دهد تا علایق خود را کشف کنید و اهداف خود را دنبال کنید. ما از توسعه تخصص، مهارت‌ها، تجربه و تجربه‌پذیری شما حمایت می‌کنیم تا موفقیت شغلی پایداری برای شما فراهم کنید.

خدمات دانشگاه

سرویس

خدمات دانشجویی

به عنوان یک دانش آموز موناش می توانید به حجم عظیمی از کلوپ ها بپیوندید، دوستان قدیمی پیدا کنید و تجربیاتی را به اشتراک بگذارید. قرار است تا آخر عمر از آنها لذت ببرند. ما همچنین خدماتی را برای کمک به شما برای تسویه و مشارکت داریم. از آنها استفاده کنید.< ;/p>

ما خدمات زیادی را برای کمک به دانش‌آموزان روستایی یا منطقه‌ای ارائه می‌کنیم. اینها شامل طرحهای ویژه ورود، بورسیه‌ها و حمایت از دانشجویان است. 

خدمات مسکن

جامعه به معنای ایمنی، دوستی، حمایت و رفاه است. بخش مهمی از آماده سازی خود برای یک زندگی، نوآوری و اکتشاف، فرصت ملاقات و بازدید از یک محل است. این چیزی است که در محوطه دانشگاه یا در "Res" برای دانشجویانی که در دانشگاه زندگی می کنند، زندگی دانشگاهی فراتر از کلاس های درس ادامه می دهد. هر اقامتگاه دارای فهرست گسترده‌ای از فعالیت‌ها است که به شما کمک می‌کند با افراد ملاقات کنید، در ارتباط باشید، گروه‌های مطالعه کنید و از زمانی که خود لذت ببرید. دوستانی که در Res پیدا می شوند ممکن است به ارتباطات مادام العمر تبدیل شوند و پس از فارغ التحصیلی بخشی از شبکه های اجتماعی و حرفه ای شما باشند. 

< p>

خدمات کتابخانه

همه موناش برای بهبود عادات مطالعه به منابع آنلاین دسترسی دانشجویان دارند. کتابخانه‌ها همچنین میزبان رویدادهایی در طول سال برای بهبود مهارت‌های تحقیق و بررسی هستند.

خدمات پزشکی

کلینیک های پزشکی

در پردیس های Caulfield، Clayton و Peninsula واقع شده اند. تیمی از ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی حرفه ای واجد شرایط در سرویس بهداشتی دانشگاه کار می کنند و برای ارائه مراقبت های بهداشتی از جمله توصیه های پزشک و واکسیناسیون، سلامت روان، ارجا، جراحی جزئی، بررسی پوستی و آسیب شناسی در حضور هستند.

< ;p>

زندگی دانشجویی

زندگی دانشجویی

زندگی پردیس

موناش دارای چهار پردیس استرالیایی در سرزمین‌های Wurundjeri و Boonwurrung از کولین است. پردیس های بین المللی ما در مالزی، چین، هند، ایتالیا و اولین دانشگاه های خارجی در اندونزی هستند. هر یک محیطی را شناسایی می کند که استعدادها را کرده و پرورش می دهد – و آن استعداد را به تبدیل می کند.

امکانات ورزشی

برای ​​استفاده از زمان خود در دانشگاه، یک سبک زندگی سالم و فعال از نظر بدنی نیاز است. همچنین این یک راه تضمینی برای پیدا کردن دوستان جدید در حین تحصیل است.

لازم برای بهره مندی از ورزش، علاقه مند به ورزش یا ورزش باشید. پردیس‌های موناش دارای مناطق آزاد بسیاری هستند که می‌توانید در آن‌ها با ضربه زدن به توپ، با دوستانتان شلیک کنید، یا فقط در اوقات فراغت خود روی تجهیزات بیرونی ورزش کنید.

باشگاه های دانشجویی

تحصیل در دانشگاه فرصتی منحصربفرد برای امتحان چیزهای جدید و کشف آنچه بیشتر مورد علاقه شماست می دهد. بهترین راه برای تقسیم این تجربیات، عضویت در یک باشگاه و شرکت در انجمن دانشجویی محلی شماست. 

همه پردیس های موناش دارای باشگاه هستند که توسط دانشجویان ادارات می شود که فعالیت های سرگرم کننده مانند سفرها و اجتماعی را سازماندهی می کنند. مناسبت ها. باشگاه هایی برای همه وجود دارند، از طرفداران انیمیشن و شطرنج گرفته شده تا عاشقان هنرهای نمایشی و فضای باز، علاقه مند به قرون وسطی و گروه های داوطلب.

& lt;/p>

چرا در اینجا تحصیل کنیم؟

دلایل مهم برای مطالعه در اینجا

  • موناش یک دانشگاه مدرن، جهانی و تحقیقات فشرده است که در استرالیا و در سرتاسر اقیانوس هند و اقیانوس آرام، تحصیلی و پژوهشی می‌کند.< ;/li>
  • مونش در بدبینی، سنت یا قرارداد غرق نیست.& ;lt;/li>
  • مونش درهای خود را به روی هر کسی که آماده است سخت کار کند تا تفاوت ایجاد کند، باز می کند.

دانشگاه موناش کجاست؟

بازگشت به بالا