McGill University
مدرسه طراحی رسانه ها

مدرسه طراحی رسانه ها

Media Design School

مدرسه طراحی رسانه اولین موسسه عالی در نیمکره جنوبی بود که با استفاده از نرم‌افزار گرافیک کامپیوتری استاندارد صنعتی، یک برنامه مطالعاتی اختصاصی برای انیمیشن‌های سه بعدی ارائه کرد. ما در بین ده مدرسه برتر ارائه‌دهنده VFX در جهان رتبه‌بندی شده‌ایم. و مدارک تحصیلی انیمیشن سه بعدی توسط The Rookies – ما را به یکی از بهترین ارائه دهندگان درجه سوم در زمینه خود در سطح جهان تبدیل می کند.

توضیحات دانشگاه

درباره

تاریخچه

مدرسه طراحی رسانه در سال 1998 تاسیس شد تا فارغ التحصیلان التحصیلان آموزش دیده را برای شرکت های خلاق، طراحی، دیجیتال و فناوری فراهم کرد. کند تا به فرصت یک صنعت جهانی که به سرعت در حال گسترش است پاسخ دهنده.& nbsp;

آموزش

مدرسه طراحی رسانه، پرافتخارترین موسسه عالی نیوزیلند برای صلاحیت های خلاقانه و فناوری دیجیتالی است که از دوره ها در هنر است. بازی، برنامه نویسی بازی، طراحی گرافیک، خلاقیت ارائه می دهد. تبلیغات، موشن گرافیک، طراحی بافتی، و انیمیشن های بعدی و جلوه های بصری.

منطقه به طولانی ترین و شناخته شده ترین برنامه انیمیشن سه بعدی و توسعه بازی نیوزلند، ما انیمیشن شماره 1 هستیم. مدرسه در استرالیا و در رتبه 5 برتر جهان قرار گرفت (نقد شغلی انیمیشن 2019). در بین 10 مدرسه برتر طراحی حرکت در جهان و شماره 2 در نیمکره جنوبی (Rookies 2018) قرار گرفت. 

تحقیق

مدرسه طراحی رسانه دارای تخصص پژوهشی هیئت علمی در زمینه های زیر است: طراحی و توسعه بازیطراحی و هنرهای دیجیتال

 • داستان سرایی از طریق رسانه
 • برنامه نویسی کامپیوتر /li>
 • فیلم سازی و جلوه های بصری
 • طراحی گرافیکی، تصویرسازی و مطالعات زمینه
 • حرفه

  دانشجویان ما قابل استفاده هستند

  93% از کلاس کلاس فارغ التحصیلان ما ظرف 6 ماه (2017) کار پیدا کردند. بهتر از این، فارغ التحصیلان توسط برخی از تأثیرگذارترین استودیوهای جهان شکار می شوند. به علاوه، حقوق اولیه آنها بالاتر از حد متوسط ​​است!

  جوجه کشی کسب و کار برای دانشجویان بازی و طراحی

  & ;lt;p>برنامه MDS Studios. به بازار. ایده های خود را زنده کنید!

  خدمات دانشگاه

  سرویس

  خدمات دانشجویی

  مدرسه طراحی رسانه از نزدیک با سازمان از آژانس های آموزشی بین المللی در سراسر جهان همکاری می کند. این نمایندگان معتبر می توانند به شما کمک کنند. 

  & ;lt;p>

  خدمات مسکن

  مدرسه طراحی رسانه خوابگاهی در دانشگاهی که وجود ندارد، اما تسهیلگر خدمات دانشجویی ما می‌توانیم به شما در تصمیم گیری در مورد نوع محل اقامتی که برای شما مناسب است کمک کند. به طور کلی 3 نوع اقامت وجود دارد: خوابگاه دانشجویی، اقامت در خانه یا شبانه روزی و خانه مشترک (مسطح). تختخوابی می‌تواند راه خوبی برای آشنایی با فرهنگ شهر و ملاقات با برخی از دانش‌آموزان محلی باشد، اما توصیه می‌کنیم که فقط پس از ورود به کشور به آپارتمان‌ها نگاه کنید.

  خدمات کتابخانه

  کتابخانه مدرسه طراحی رسانه مجموعه کوچک و مدیریت از کتابها، مجلات و مجلات است که برای حمایت از مطالعات شما و الهام بخشیدن به خلاقانه شما طراحی شده است. برای مرور کتابخانه و استفاده از رایانه در هر زمان در ساعات باز مدرسه وارد شوید. همه موارد کتابخانه فقط مرجع هستند (نه برای امانت)، اما یک دستگاه کپی/اسکنر/چاپگر موجود است.

  خدمات ICT

  مشکلات فنی دارید؟ IT دوستانه ما در محوطه دانشگاه مستقر هستند و آماده هستند.

  زندگی دانشجویی

  زندگی دانشجویی

  زندگی پردیس

  مدرس طراحی رسانه در شش سطح بالای یک ساختمان بلند در قلب اوکلند واقع شده است. امکانات ساخته شده به‌منظور ایجاد فضای خلاقانه و مشارکتی طراحی شده‌اند که در آن دانش‌آموزان بالغ، معلمان و متخصصان صنعت می‌توانند پروژه‌های خود را انجام دهند تا روی طراحی جالب کار کنند.

  باشگاه های دانشجویی

  استودیوی مدرسه طراحی رسانه به دانش آموزان این امکان را می دهد تا مهارت های کارآفرینی خود را با ایجاد استودیوهای نوپا از نظر تجاری بادوام توسعه دهنده. درباره نحوه دانش آموزان خود به برتری بیاموزید.

  چرا در اینجا تحصیل کنیم؟

  دلایل مهم برای مطالعه در اینجا

  • مدرسه مدرسه طراحی مدیا برای جایزه بهترین طراحی دیجیتال در نیوزلند و بهترین جایزه در سراسر جهان در Ad Stars 2018 است.
  • هیئت علمی مشهور جهان، رهبران برنامه های برنده جایزه، مدرسان و معلمان از مجموعه های متنوعی از رشته های دیجیتال هستند.
  • در محیط‌های کلاس درس استودیومانند، ما افراد محل کار را با استفاده از نرم افزار و فناوری پیشرفته شبیه سازی می کنیم.

  مدرسه طراحی رسانه ها کجاست؟

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  بازگشت به بالا