McGill University
مرکز دانشگاه بین المللی ماربلا

مرکز دانشگاه بین المللی ماربلا

Marbella International University Centre

مرکز دانشگاه بین المللی ماربلا یک موسسه دانشگاهی جهانی است که نوع جدیدی از تجربه یادگیری را بر اساس برنامه درسی پیشرفته، فناوری پیشرفته و محیط زندگی منحصر به فرد ارائه می دهد.

توضیحات دانشگاه

درباره

تاریخچه

مرکز دانشگاه بین المللی ماربلا پروژه خود را پس از تایید داوری مسابقه عمومی که توسط شورای ماربلا در نوامبر 2012 برگزار شد، آغاز کرد.

آموزش

ما برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد معتبر بولونیا را با دانش قوی بر جنبه های جهانی، مهارت ها و شایستگی های مناسب با عصر مدرن ارائه می کنند. می‌دهیم. همه برنامه‌های تحصیلی ما به زبان انگلیسی می‌شوند تا موفقیت آتی دانش‌آموزان در بازار کار رقابت فزاینده بین‌المللی تضمین شود.

تحقیق

برنامه‌های ما توسط دانشگاهیان و متخصصان صنعت موفق آموزش داده می‌شود که زمان خود را بین تحقیقات شدید و فعالیت‌های تجاری نوآورانه تقسیم می‌کنند. یک فن مدرن و هوشمند در کلاس با کارگاه های تخصصی که توسط رهبران ارشد تجاری و بازیگران سیاسی با نفوذ اداره می شود تکمیل می شود. ما همچنین آموزش‌های کسب و کار پیشرفته را برای مدیران سطح متوسط ​​و بالاتر می‌دهیم تا عملکرد شما را به‌عنوان یک انگیزه تقویت کنید و به شما، جاه‌طلبی و دانش برای موفقیت در کسب و کار امروز بدهید.

& ;lt;p>

حرفه

تعادل بین اساتید خبره و متخصصان بسیار ماهر که آموزش نظریه و عملی دانشجویان را غنی می‌سازد، بخش حرفه‌ای را نیز در سطح جهانی قرار می‌دهد. از طریق توسعه شایستگی‌ها، استعدادها و استعدادها در مورد توجه قرار می‌دهد. موقعیت‌های واقعی در امکانات پیشرفته‌ای که از فناوری‌های پیشرفته استفاده می‌کنند.

خدمات دانشگاه

سرویس

خدمات دانشجویی

از ابتدا، به هر یک از دانش آموزان ما یک سرویس کمکی ۲۴ ساعته و یک معلم خصوصی ارائه شده است که از نظر نظر مشاوره تحصیلی و حرفه ای، انگیزه و توسعه بالقوه آنها به آنها کمک می کند. .

خدمات مسکن

  • دپارتمان اسکان به دانشجویان در یافتن محل اقامت در ماربلا و مناطق اطراف آن در حین تحصیل در MIUC کمک می کند.
  • هزینه زندگی در ماربلا بسته به سبک زندگی دانش آموز می تواند به طور قابل توجهی متفاوت باشد. در مقایسه با سایر شهرهای اروپا، جایی که فضای زندگی کمیاب است و معمولاً نسبت به استانداردهایش گران‌تر است، ماربلا می‌تواند بسیار مقرون به صرفه برای زندگی باشد. هزینه های زندگی مانند غذا، اوقات فراغت، آب و برق و حمل و نقل را می توان به راحتی با 500 یورو در ماه پوشش داد.
< ;p>

خدمات کتابخانه

  • کتابخانه MIUC دسترسی به مجموعه پایگاه‌های اطلاعاتی بیش از 7000 مجله علمی را می‌دهد. که اکثر آنها به صورت متن کامل هستند. تمام منابع الکترونیکی کتابخانه در تخته دیجیتال تخته سیاه یکپارچه شده است.
  • هر دانش آموز یک iPad رایگان با برنامه تخته سیاه از قبل نصب شده برای بررسی مطالب درسی، پخش جریانی سخنرانی های ضبط شده، ثبت نام در دوره ها و ارسال تکالیف می کند.

خدمات ICT

هر کلاس درس به پیشرفته ترین فناوری موجود در حال حاضر آماده است – صفحه‌نمایش پروژه تخته سفیدی که در پلتفرم تخته سیاه ادغام شده‌اند.

زندگی دانشجویی

زندگی دانشجویی

زندگی پردیس

  • امکانات MIUC در منطقه آرام ماربلا، در فاصله پیاده روی تا مرکز شهر و ساحل واقع مرکز دانشگاه بین المللی ماربلا یک پردیس امن و دردار است. با چشم زیبا و منظره دریا.
  • پردیس مرکز دانشگاه بین المللی ماربلا – ما دارای کلاس های آموزشی چندرسانه ای، آزمایشگاه رسانه و کتابخانه، و همچنین یک غذاخوری سرپوشیده /خارج، مکان های پارکینگ، زمین تنیس، و یک استخر زیبا با جکوزی.

امکانات ورزشی

ماربلا مقصدی ایده آل برای همه علاقهمندان به ورزش است. به دلیل آب و هوای معتدل و موقعیت جغرافیایی، انجام ورزش در هر زمان از سال آسان است. از شنا در دریای مدیترانه گرفته تا اسکی در پیست اسکی معروف جهان سیرا نوادا، چیزی برای همه وجود دارد.

باشگاه های دانشجویی

ماربلا شهری پرجنبوجوش است که فعالیت‌های فرهنگی و تفریحی غنی دارد. باشگاه اجتماعی MIUC مجموعاً از فعالیت های فوق برنامه را ارائه می دهد تا به شما کمک کند از تجربه خود در اینجا به عنوان یک دانش آموز نهایت استفاده را ببرید.

amp;lt;p& gt;

مرکز دانشگاه بین المللی ماربلا کجاست؟

بازگشت به بالا