McGill University
آکادمی طراحی ماربلا

آکادمی طراحی ماربلا

Marbella Design Academy

آکادمی طراحی Marbella یک مدرسه طراحی انحصاری با استانداردهای آکادمیک بالا، فضایی دوستانه و محیطی آرام و امن در جنوب اسپانیا است. ما برنامه های معتبر BA (Hons) را در موارد زیر ارائه می دهیم: – معماری داخلی و amp; آمپر طراحی- طراحی گرافیکی & رسانه- طراحی مد و amp; Manufacture. برنامه های معتبر BA (Hons) ما توسط شریک بریتانیایی ما، دانشگاه بدفوردشایر تأیید شده است.

توضیحات دانشگاه

درباره

تاریخچه

آکادمی طراحی Marbella در سال 1995 تاسیس شد و پس از 26 سال تجربه، به آکادمی مدرن و عالی امروز تبدیل شده است.   ما می‌توانیم دانش‌آموزان را برای همکاری و آزمایش با طرح‌های خود، در گروه‌های کوچک یا جلسات آموزشی خود یک به یک با معلم خود کنیم. کار فشرده است، اما همه در فضای معمولی، گرم و غیررسمی با همکاری می کنند.

آموزش

در آکادمی طراحی Marbella – هدف ما ارائه آموزش جامع به دانش‌آموزان برای مهارت‌های حرفه‌ای آنها و هموار کردن راه آنها برای ورود صنعت طراحی مورد نظرشان است.   برای ​​دستیابی به این هدف، آکادمی تلاش می کند تا برنامه های معتبر لیسانس هنر را با ممتاز ارائه کند که برای ارائه دانش جامع و متوازن طراحی شده است، که در یک طرح مطالعاتی از نظر فکری ادغام شده است و به آن می پردازد. اجازه می‌دهد به سمت گرفتن موقعیت شغلی و پیشرفت مستمر زندگی یابند. در صنعت انتخابی آنها.

<

برنامه های معتبر BA (Hons) ما توسط شریک بریتانیایی ما، دانشگاه بدفوردشایر تایید شده است.

تحقیق

با بیش از 25 سال تجربه، نگرش پیشرو و تیمی پویا از متخصصان جوان، آکادمی طراحی Marbella به عنوان یکی از بهترین مدارس طراحی بین المللی در نظر گرفته شده است. به یک استاندارد آکادمیک دستی که با بهترین مدارس طراحی در رقابت جهانی می تواند پیدا شود.

خدمات دانشگاه

سرویس

خدمات مسکن

معمولاً ما (هنگامی که با یک یا دو نفر دیگر به اشتراک می گذارند) حدود 200 تا 250 یورو در ماه برای اجاره، از جمله آب و برق پرداخت می کنند.

آکادمی طراحی ماربلا به همه دانشجویان پذیرفته شده در یکی از برنامه های ما در یافتن محل اقامت در موندا کمک می کند.    

زندگی دانشجویی

زندگی دانشجویی

زندگی پردیس

ساختمان ما دارای همه امکانات قابل تامل و تجهیزات مبلمان مدرن و آخرین فناوری است. این ساختمان به سبک معمولی اندلسی ساخته شده است که معماری کامل و طبیعت اسپانیایی اطراف است. .

 • ساختمان دارای آسانسور، رمپ و امکانات برای افراد ناتوان است.
 • دفاتر اداری.

 • امکانات ورزشی

  حومه حومه خیره کننده اطراف موندا و آکادمی ما برای فعالیت های زیادی انتخاب می کنیم روستایی مانند پیاده روی، دویدن و اسب سواری، در حالی که در خود شهر موندا،& ;nbsp;شما می توانید در فوتبال، بسکتبال و بسیاری از فعالیت های دیگر در فضای باز شرکت کنید. علاوه بر این، باشگاه ورزشی و مراکز تناسب اندام در کوین، شهر بعدی که تنها 10 دقیقه با شما فاصله دارد، وجود دارد.

  چرا در اینجا تحصیل کنیم؟

  دلایل مهم برای مطالعه در اینجا

  • مطالعه طراحی در جنوب اسپانیا. بخشی از یک گروه جهانی از دانشجویان باشید، شهریه سطح بالا را دریافت کنید و از سبک زندگی اسپانیایی و آب و هوای فوق العاده لذت ببرید.
  • ما نسبت زمان تماس بالا را در مقایسه با اکثر دانشگاهها دیگر ارائه می‌دهیم و به دانشجویان طراحی محرک و کاملی آموزش می‌دهیم.< /li>
  • دانش آموزان ما به نتایج برجسته دست می یابند. بیش از 50 درصد از فارغ التحصیلان ما در سه سال گذشته موفق به دریافت جایزه درجه 1 با افتخارات اند.

  آکادمی طراحی ماربلا کجاست؟

  بازگشت به بالا