McGill University
پردیس مادرید - دانشکده بازرگانی ژنو

پردیس مادرید - دانشکده بازرگانی ژنو

Madrid Campus - Geneva Business School

در سال 1995 با عنوان Institut de Formation de Gestionnaire de Patrimoine تاسیس شد. امروزه مدرسه بازرگانی ژنو پیشرو در آموزش با کیفیت سوئیس است و برنامه‌های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا را ارائه می‌دهد که در آن دانشجویان با تبدیل شدن به رهبران تجاری آینده، یک شبکه تجاری واقعی ایجاد می‌کنند.

توضیحات دانشگاه

درباره

تاریخچه

Institut de Formation de Gestionnaire de Patrimoine (IFGP) در سال 1995 برای ارائه آموزش به بانکداران خصوصی در سوئیس تاسیس شد. این مدرسه در سال 2010 به مدرسه بازرگانی ژنو تبدیل به هدف خود از آموزش مدیریت بازرگانی و امور مالی را برجسته کرد. مدرسه بازرگانی ژنو یک پردیس توسعه جهانی را در بارسلونا، در مادرید (2018) راه اندازی کرد و مشارکت های متعددی در سراسر جهان دارد.

آموزش

مدرسه بازرگانی ژنو درجات لیسانس، کارشناسی ارشد و دکترا در امور مالی و مدیریت بازرگانی با هفت رشته مختلف با مطالعه، در میان سایر تخصص ها، بر روی بین المللی، ارائه می دهد. جنبه های ژئوپلیتیکی و دیجیتالی مدیریت، بازاریابی و کارآفرینی 

تحقیق

مرکز تحقیقات بین‌المللی مرکز تمام فعالیت‌های تحقیقاتی مرتبط با مدرسه بازرگانی ژنو و به‌ویژه برنامه‌هایی است که به مدیریت ورزش، فناوری در آموزش کسب‌وکار و رهبری و کار در قرن بیست و یکم می‌پردازند. پروژه هایی که شامل همکاری بین توسعه و توسعه در موارد زیر است:

 • مشارکت کسب و کار و حاکمیت شرکتی در انسانی و تغییرات اجتماعی.
 • مسئولیت اجتماعی شرکت & آمپر مدیریت ریسک در مسائل پایداری و محیطی /p>

حرفه

دانشجویان می‌تواند در یکی از رشته‌های متعدد ما تخصص داشته باشد، مانند: مدیریت بین‌المللی< p>بازاریابی دیجیتال 

 • اینترنشنال مالی< /p>

 • <

  خدمات دانشگاه

  سرویس

  خدمات دانشجویی

  هر پردیس مدرسه بازرگانی ژنو دارای یک تیم خدمات پشتیبانی اختصاصی است و به اطمینان از اینکه هر دانش آموزی مورد توجه قرار می گیرد. ، افتخار می کند. این از نقطه درخواست به مدرسه بازرگانی ژنو شروع می شود و به روز فارغ التحصیلی آنها و فراتر از آن، به عنوان یک مدرسه کسب و کار ژنو و فارغ از التحصیلان افتخار می کند.

  < p>

  خدمات مسکن

  مدرسه بازرگانی ژنو دارای شرکای کلیدی است که بدون هزینه یا هزینه اندک به دانش آموزان کمک می کنند:  

  • کمک مجوز دانشجویی
  • ورودی های محلی /بین المللی
  • اسکان
  • <مسیر بیمه; /li>
  • کمک به شبکه های حمل و نقل عمومی محلی، 
  • تنظیم حساب های بانکی و سایر موضوعات مرتبط با بانک،
  • فرهنگی/ فعالیت های ورزشی
  • کارگاه شغلی (مانند رویدادهای شبکه، پیشنهادات کارآموزی، مربیگری حرفه ای، مربیگری، کنفرانس ها)
  • فرصت های بین المللی برای تحصیل در خارج از کشور، تبادل، و برنامه های تابستانی و زمستانی با موسسات دانشگاهی شریک بین المللی. t;

  زندگی دانشجویی

  زندگی دانشجویی

  زندگی پردیس

  ما به پردیس دیدنی خود در مادرید آفتابی که در یکی از معتبرترین محله ها در قلب شهر واقع شده است، افتخار می کند. کنیم. پردیس معماری کلاسیک مادرید را با امکانات مدرن ترکیب می کند. ما همچنین دارای یک تراس زیبا برای لذت بردن از آفتاب ابدی مادرید هستیم.

  هنگام تحصیل در دانشکده بازرگانی ژنو، شما این فرصت را دارید که از طریق برنامه تبادل ساده ما بین پردیس های مادرید، ژنو و بارسلون جابجا شوید. . در نتیجه، محیط های تجاری واقعاً بین المللی را در سراسر اروپا تجربه کرد.

  باشگاه های دانشجویی

  به عنوان یک مدرسه بازرگانی، حفظ روابط مستحکم بین دانشجویان، روحیه تیمی و توسعه شخصی بسیار مهم است.< ;/p>

  هر پردیس راه خود را دارد. سازماندهی این فعالیت ها، به طور کلی از طریق شورای دانش آموزی، که همچنین راه جایگزینی برای ملاقات با افراد جدید و ایجاد شبکه با سازمان ها ارائه می دهد.

  & lt;/p>

  پردیس مادرید - دانشکده بازرگانی ژنو کجاست؟

  بازگشت به بالا