McGill University
دانشگاه لیدز بکت

دانشگاه لیدز بکت

Leeds Beckett University

دانشگاه لیدز بکت یک دانشگاه مدرن و حرفه ای مستقر در لیدز با جامعه اختصاصی و متنوع است.

توضیحات دانشگاه

درباره

تاریخچه

دانشگاه لیدز بکت به تاریخ 190 ساله آموزش افتخار می‌کند که قدمت آن به تاسیس موسسه مکانیک لیدز در سال 1824 بازمی‌گردد.& lt;/p>

< /p>

آموزش

هیئت علمی مرجع اصلی علمی دانشگاه است. با توجه به مسئولیت های شورای حکام و معاونت آموزشی، هیئت بر تضمین کیفیت و ارتقاء نظارت دارد. ، آموزش و ارزیابی؛ و فعالیت های پژوهشی و علمی. 

هیئت علمی کمیته دائمی برای نظارت بر حوزه های خاص کسب و کار دارد. کمیته های علمی مدرسه مسئول نظارت بر فعالیت های علمی در هر مدرسه در مقابل هیئت علمی هستند.

تحقیق

جامعه پژوهشی در حال ارائه تحقیقات چندرشته‌ای و نوآورانه است که برخی از مهم‌ترین چالش‌ها هستند که امروز با آن مواجه هستند. روبرو هستیم، کمک می‌کند. در وسیعی از رشته ها، متخصصان ما در تلاش برای بهبود کیفیت زندگی، برابری و محیط اطراف ما هستند. دانشگاه لیدز بکت به ایجاد تفاوت اختصاص دارد.

خدمات دانشگاه

سرویس

خدمات مسکن

در لیز بکت می‌دانیم که مکان‌هایی را به خانه بخش بزرگی از شروع زندگی دانشگاهی منتقل می‌کند – به همین دلیل است که ما برخی از آنها بهترین خوابگاههای دانشجویی را در بریتانیا می‌دهیم. این هیجان انگیزی از تجربه دانشگاهی شما است، با دانشجویانی که ممکن است دوستان مادام العمر شوند. شما با بیش از 4250 اتاق موجود در تالارهای اقامتی ما واقعا برای انتخاب خراب هستند. همه محل‌های اقامتی ما با امکاناتی مانند اتاق‌خوابهای اختصاصی، وایفای، یا تلویزیون در قسمت سالن در فاصله‌ای آسان از محوطه دانشگاه قرار دارند.

خدمات کتابخانه

رزرو فضای مطالعه فقط برای دانشجویانی است که به طور قانونی مجاز به ورود به محوطه دانشگاه هستند:

 • در حال تحصیل در یکی از دوره های تعیین شده ( سلامت، مددکاری اجتماعی، تربیت معلم

 • زندگی دانشجویی

  زندگی دانشجویی

  زندگی پردیس

  • شهر پردیس از ساختمان برنده جوایز با معماری مدرن به طور جدی چشمگیر ساخته شده است. . ما درست در مرکز لیدز قرار داریم، بنابراین مکان مناسبی برای بردن از انواع فعالیت های شهر است. 
  • &li>پردیس هدینگلی درست خارج از شهر واقع است. شده است. مرکز آن در حومه‌های زیبا و با وسایل حمل‌ونقل عمومی با اتوبوس‌های مستقیم به شهر به راحتی قابل دسترسی است. هدینگلی یک منطقه دانشجویی بسیار محبوب است. جامعه پر جنب و جوش خود را با بارها، مغازه ها و رستوران ها دارند که می توانید از آن لذت ببرید. پردیس زیبای ما مملو از فضای سبز، حیات وحش و بناهای تاریخی است. 

  < ;/p>

  چرا در اینجا تحصیل کنیم؟

  دلایل مهم برای مطالعه در اینجا

  • دانشگاه از نزدیک با کارفرمایان و شرکا همکاری می کند& lt;/li>
  • دانشگاه دارای سه موسسه تحقیقاتی و ۱۱ مرکز تحقیقاتی است.
  • محیطی غنی شده با تحقیق.

  دانشگاه لیدز بکت کجاست؟

  بازگشت به بالا