McGill University
کو لوون

کو لوون

KU Leuven

KU Leuven بزرگترین و بالاترین رتبه دانشگاه بلژیک و همچنین یکی از مشهورترین دانشگاه های اروپا است. به عنوان یک دانشگاه تحقیقاتی پیشرو اروپایی، KU Leuven برنامه های متنوعی را به زبان انگلیسی ارائه می دهد. 

توضیحات دانشگاه

درباره

تاریخچه

در سال 1425 تاسیس شد، KU Leuven طولانی و غنی در تحقیق و آموزش دارد. & ;lt;/p>

آموزش

این دانشگاه همچنین برنامه های تحصیلی را در پردیس های دانشگاهی در 11 شهر بلژیک از جمله بروکسل، گنت و آنتورپ ارائه می دهد. .

تحقیق

< ;p>

حرفه

تیم ما متشکل از مشاوران با انگیزه و مربیان شغلی است. هدف هر یک از ما این است که از مهارت ها و دانش خود استفاده کنید تا شما را به بهترین شکل ممکن برای حرفه خود پس از فارغ التحصیلی آماده کند. ما می‌توانیم به شما کمک کنیم تا در طول تحصیل، تجربه فوق‌العاده‌ای داشته باشید و در سال آخر، یک شغل آغازین جذاب داشته باشید. ما با کمال میل از شما نیز با سوالاتی در مورد تجربه فوق برنامه، کارآفرینی و خارج از بازار کار حمایت می کنیم. اگر در موضوع شما تجربه کافی نداریم، وظیفه ماست که شما را به درستی ارسال کنید.

زندگی دانشجویی

زندگی دانشجویی

زندگی پردیس

از زمان تاسیس، KU Leuven در شهر Leuven در منطقه Flanders، بخش هلندی زبان بلژیک واقع شده است. لوون یک شهر دانشجویی مدرن، شلوغ و امن با تاریخ طولانی و غنی است. مرکز زیبا و جذاب شهر که قدمت آن به قرون وسطی برمی‌گردد، با کالج‌های باشکوه و ساختمان‌های تاریخی که طی قرن‌ها توسط دانشگاه و دانشگاه ساخته شده، مشخص شده است. فرصت های فرهنگی و تفریحی فراوان است.

Leuven همیشه مرکز دانشگاه ما بوده است، اما شما همچنین می توانید در KU Leuven در 11 شهر مختلف در سراسر فلاندر تحصیل کنید.

امکانات ورزشی

  • مرکز تناسب اندام Univ-Fit
  • < ;/ul>
    • استخر
دوچرخه & اجرای مسابقات دانشجویی اختتامیه

باشگاه های دانشجویی

شبکه وسیعی از انجمن های دانشجویی در KU Leuven وجود دارد. LOKO، شورای بدنه دانش‌آموزی، به عنوان نماینده همه دانشجویان و انجمن‌های دانشجویی KU Leuven در همه ارگان‌ها در تصمیم‌گیری در سیاست‌های مختلف از مسائل اجتماعی گرفته شده تا آموزش عمل می‌کند. در این گستره، LOKO قادر است به همه سیاست ها کمک کند تا اطمینان حاصل شود که آیا می توان از آنها محافظت کرد و مسائل مهمی را به سرعت حل کرد. در داخل LOKO، سه بخش با ورزش، فرهنگ و امور بین‌المللی سروکار دارند. در کنار KO، همه‌ی دانشجویانی از دانشگاه‌های دانشگاه‌های دانشجویی وجود دارند که به سمت دانشکده‌های مختلف نمایندگی می‌شوند.

چرا در اینجا تحصیل کنیم؟

دلایل مهم برای مطالعه در اینجا

  • تحصیلات جهانی خود را با تحصیل در شش شهر در طول دوره تحصیلی خود زندگی کنید، از جمله بوستون، سانفرانسیسکو، لندن، دبی، شانگهای، و نیویورک.
  • فارغ التحصیلان کارآفرین ما تاثیرگذار در تجارت جهانی می باشد ، به همین دلیل است که 10 کارفرمای برتر ما شامل شرکت هایی مانند KPMG، Amazon، و PwC هستند. .
  • هیئت علمی چشمگیر ما از بیش از 45 کشور جهان آمده است است و شامل همه چیز از مدیران اجرایی گرفته تا کارآفرینان و دکترا است.

کو لوون کجاست؟

بازگشت به بالا