McGill University
کالج کندال

کالج کندال

Kendall College

در کالج کندال می توانید عشق به هنرهای آشپزی یا صنعت مهمان نوازی را به مهارت های دنیای واقعی تبدیل کنید. دانشجویان ما با دانش و توانایی هایی فارغ التحصیل می شوند که کارفرمایان بیشترین ارزش را دارند. چه به دنبال شروع یک شغل جدید یا پیشرفت در شغل فعلی خود باشید، تحصیل در کالج کندال می تواند تفاوت را ایجاد کند.

توضیحات دانشگاه

درباره

تاریخچه

  • در سال 1934، در اوج رکود بزرگ، رهبران یک مدرسه علمیه سوئدی و یک مدرسه واقعه دانمارکی-نروژی در مرکز شهر اوانستون توافق کردند که دارایی های خود را ادغام کردند و در سال 1950، موسسه کالج ایوانستون به افتخار کورتیس پی کندال فقید و خانواده کندال نام خود را به کالج کندال تغییر داد. ;/li>

آموزش

کالج کندال یک موسسه آموزش عالی خصوصی است که به مدرک کارشناسی در زمینه تجارت، هنرهای آشپزی، آموزش در دوران کودکی و مدیریت مهمان نوازی ارائه می دهد. این در سال 1934، در شیکاگو ایلینویز واقع شده است و در رتبه اول برنامه شیکاگو برای آماده سازی دانشجویان موسسه هنرهای آشپزی و مدیریت مهمان نوازی توسط رستوران های راهنمای میشلین شیکاگو و هتل های پیشرو شیکاگو قرار دارد (KTNS Survey, 2017) . برنامه درسی در کالج کندال، آموزش آکادمیک قوی همراه با تجربه عملی متحول کننده را ارائه می دهد تا به طور مشخص دانش آموزان را برای رهبر شدن در حرفه خود آماده کند.

تحقیق

تیم خدمات حرفه ای متخصص ما متشکل از مشاوران شغلی برنامه خاص است که به شما مشاوره شغلی، کمک شخصی در طول کارآموزی و جستجوهای شغلی پس از فارغ التحصیلی، کمک رزومه و نامه پوششی، مربیگری مصاحبه ارائه می دهند. ، دسترسی به پایگاه داده لیست مشاغل آنلاین و بیش از 50 رویداد سالانه استفاده در محوطه دانشگاه. موقعیت مکانی کندال در شیکاگو – خانه بیش از 4700 رستوران، 700 هتل و بیش از 400 دفتر مرکزی شرکت بزرگ – و ارتباطات صنعتی فرصت های قابل توجهی را برای کارآموزی و مکانی در اختیار شما قرار می دهد. ما سخت کار می کنیم تا بتوانیم شغلی را برای شما راحت کنیم و به آنها کمک کنیم.

خدمات دانشگاه

سرویس

پشتیبانی شغلی در طول تحصیل و پس از فارغ التحصیلی التحصیلی

  • مشاوره شغلی
  • نمایشگاه های شغلی و مصاحبه های شغلی در دانشگاه
  • آگهی های استخدامی
  • سخنرانان مهمان مرتبط با صنعت
  • کارآموزی

دفتر خدمات شغلی به ایجاد ارتباط با کارفرمایان کمک می کند تا فرصت های کارآموزی معناداری را برای مدیریت کسب و کار، هنر آشپزی و بیمارستان های ما ایجاد کنند. دانش آموزان.

6. مهارت های جستجوی شغل

  • کلاس های توسعه حرفه ای

خدمات شغلی اطلاعات تماس:

email:email @kendall.edu

واقع در باکینگهام، گزینه مسکن اولیه کند یک محیط زیست محیطی هیجان انگیز را درست در قلب شیکاگو برای دانش آموزان می کند – فقط چند قدم از بهترین شهر برای ارائه – از جشنواره های تابستانی و سرگرمی های سراسر سال گرفته شده تا رستوران ها و خریدهای عالی. . زندگی به سبک آپارتمانی، امکانات رفاهی حرفه ای همه جانبه، مدیریت مدیریت در محل، دسترسی آسان به حمل و نقل عمومی و دسترسی به ایمن ۲۴ ساعته، چیزی است که باکینگهام را از سایر مسکن های دانشجویی متمایز می کند.

زندگی دانشجویی

زندگی دانشجویی

کندال در یکی از پر جنب و جوش ترین مراکز مهمان نوازی و تجاری در جهان واقع شده است. شهر شیکاگو خانه بیش از 7300 رستوران، 300 شرکت از 500 شرکت فورچون و مراکز رویدادها و همایش های کلاس جهانی است. فرصت های زیادی برای کارآموزی و کار در برخی از هتل ها، شرکت ها و رستوران های پیشرو جهان وجود دارد. شیکاگو یک مقصد توریستی محبوب است که دانش آموزان می توانند از کنسرت، موزه، خرید و کیلومترها سواحل در امتداد دریاچه میشیگان لذت ببرند. زمانی که در کندال تحصیل می کنید، بخشی از صحنه غنی فرهنگی و سرگرمی شیکاگو بود.

چرا در اینجا تحصیل کنیم؟

دلایل مهم برای مطالعه در اینجا

  • در هسته آموزش Pace یک پایه قوی در هنرها و علوم لیبرال با تاکید بر ترکیب تئوری و عمل است. .
  • ما کسانی را آموزش می دهند که آرزوی برتری و رهبری دارند در حرفه، زندگی و جوامع خود را دارند.
  • دانشگاه پیس ترکیبی قدرتمند از دانش در حرفه‌ها را در اختیار دارد دانشجویان خود قرار می‌دهند که مهارت‌ها و عادات ذهنی برای موفقیت را به آنها می‌دهند.< /li>

کالج کندال کجاست؟

بازگشت به بالا