McGill University
دانشگاه بین المللی علوم کاربردی IU

دانشگاه بین المللی علوم کاربردی IU

IU International University of Applied Sciences

دانشگاه بین المللی علوم کاربردی IU برنامه های با کیفیتی را برای مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و MBA با رویکردی کاملاً جدید ارائه می دهد. آنها پردیس هایی را در آلمان برای دانشجویانی که می خواهند تحصیلات خود را در محل تکمیل کنند ایجاد کرده اند، اما برنامه های کاملی را به صورت آنلاین برای آموزش از راه دور ارائه می دهند. به علاوه، دانش‌آموزان این آزادی را دارند که هر دو را ترکیب کنند. 

خدمات دانشگاه

سرویس

خدمات دانشجویی

تیم مشاوران و مربیان حرفه ای

IU' از شما در جستجوی دوره های کارآموزی، در مسائل مربوط به کاریابی، و برای قرار دادن شما در تماس با شرکت هایی که با تحصیلات شما همسو هستند، پشتیبانی می کنند. . آنها سخنرانی های شرکتی را در پردیس IU خود در Bad Honnef و برلین سازماندهی می کنند، آموزش پذیرش و مربیگری مصاحبه را انجام می دهند، درخواست را برای بررسی می کنند و توصیه های شخصی به شما ارائه می دهند تا به شما اطمینان حاصل شود که شما از هر فرصتی برای ارتقاء شغل خود دوست دارید.&/p>

خدمات مسکن

برای ​​دانشجویان پردیس Bad-Honnef، ما امکان اسکان در دانشگاه را در شش بلوک آپارتمانی مدرن ارائه می دهیم. آپارتمان های دانشجویی یا درست در قلب پردیس، یا فقط دو دقیقه پیاده روی روی قرار دارند. کاملا مبله و دارای وای فای هستند. و همچنین شامل یک اتاق خشکشویی مشترک است. زندگی پردیس را به بهترین شکل، در یک شهر صمیمی، ترکیبی از حریم خصوصی و محاصره شدن توسط دوستان و همکاران، به تنهایی یا در یک آپارتمان مشترک تجربه کنید. یا می توانید در نزدیکی زندگی کنید و یک آپارتمان یا یک اتاق مشترک در شهرهای شلوغ بن یا کلن اجاره کنید و زندگی در یک شهر بزرگ را با تحصیل در یک مکان آرام ترکیب کنید.  برای دانشجویان پردی برلین ما، محل اقامت در دانشگاه در دسترس نیست.

خدمات ICT

 

& lt;/p>

زندگی دانشجویی

زندگی دانشجویی

زندگی پردیس

پردیس‌های

IU'در آلمان در برلین و در Bad-Honnef، درست در مجاورت کلن واقع شده‌اند، به همین ترتیب که از زندگی دانشجویی لذت ببرید و در عین حال سخت تلاش کنید تا به موفقیت برسید. اطلاعات شما. برای دانشجویانی که یک ترم یا بیشتر در پردیس IU در Bad Honnef شرکت می کنند، اسکان را می دهد. شما می توانید یک اتاق دانشجویی در یک آپارتمان مشترک، در یکی از شش آپارتمان بلوک مدرن ما، مستقیماً در دانشگاه یا فقط در یک پیاده روی کوتاه، اجاره کنید. 

دانشجویان برلین از زندگی شبانه لذت می برند. بین المللی بودن، موقعیت مرکزی، امکانات مدرن

دانش آموزان بد Honnef از: فضای آرام، طبیعت، نزدیکی به دانش آموزان، کلوپ های ورزشی

امکانات ورزشی

پردیس در Bad Honnef دارای موارد زیر است:

-         تیم بسکتبال

-         باشگاه رقص

-         تیم والیبال

-        تیم هندبال

-        باشگاه کیک بوکسینگ

-        باشگاه دویدن

-        تیم فوتبال

-        تیم تنیس

-        انجمن سرآشپز

در میان بسیاری دیگر.

چرا در اینجا تحصیل کنیم؟

دلایل مهم برای مطالعه در اینجا

  • به روشی که می توانید مطالعه کنید – 100% آنلاین ، یا آنلاین و در محوطه دانشگاه،
  • معتبر و شناخته شده در سراسر جهان – شغل خود را با مدرک شناخته شده یا حتی مدرک دوگانه بدهید

دانشگاه بین المللی علوم کاربردی IU کجاست؟

بازگشت به بالا