McGill University
دانشکده مدیریت IÉSEG

دانشکده مدیریت IÉSEG

IÉSEG School of Management

دانشکده مدیریت IÉSEG یکی از برترین مدارس کسب و کار در فرانسه است که در رتبه بندی 2022 کارشناسی ارشد مدیریت فایننشال تایمز در رتبه ششم فرانسه و در رتبه 26 قرار گرفته است. IÉSEG به عنوان یک مدرسه بزرگ فرانسه و عضو Conférence des Grandes Écoles، بخشی از معتبرترین موسسات آموزش عالی در کشور است. 

زندگی دانشجویی

زندگی دانشجویی

زندگی پردیس

وقتی در اینجا در IÉSEG به ما بپیوندید، یا از پردیس پاریس ما در مرکز تجاری جنب و جوش و شلوغ La Défense. تحصیل کرد یا در پردیس اصلی ما در شهر زیبای ما. پردیس لیل.

پردیس پاریس متشکل از 3 ساختمان به مساحت 14000 متر مربع (151000 فوت مربع) است و 20 سالن سخنرانی، 20 کلاس درس، 3 اتاق چند رسانه ای، 2 اتاق تجاری، یک کتابخانه را برای دانشجویان می کند. 2 کافه تریا و اتاق جلسه برای باشگاه ها و انجمن ها.

پردیس لیل بخشی از فضای وسیع دانشگاه کاتولیک د لیل است. به عنوان اعضای کنسرسیوم، دانشجویان IÉSEG می توانند از امکانات دانشگاه استفاده کنند: 13 کتابخانه، یک مرکز ورزشی بزرگ، رستوران ها، سالن های اقامت، مشارکت های دانشگاهی، یک مرکز پزشکی و غیره. < p>

امکانات ورزشی

ورزش بخشی از زندگی انجمنی IÉSEG است. انجمن آموزش و باشگاه به دانش‌ان فرصتی برای تمرین‌های مختلف ارائه می‌دهند. این سازمان تمرین های مختلف (راگبی، فوتبال، بسکتبال، هندبال، رقص، تنیس، بدمینتون …) را برگزار می کند. تمرین ورزش منطقه بزرگ لیل به تنهایی دارای بیش از 350000 باشگاه ورزشی وابسته است.

در پاریس، شما به تعداد زیادی سالن ورزشی عمومی (معمولاً برای هر محله یکی از) آنها) و همچنین استادیوم های عمومی و پارک های باز برای دویدن.

باشگاه های دانشجویی

انجمن های دانشجویی در IÉSEG راهی عالی برای دانش آموزان برای کسب تجربه در پروژه های تیمی، قبول مسئولیت ها، کسب تجربه حرفه ای مرتبط و البته دنبال کردن سرگرمی ها هستند. با بیش از 52 انجمن، 750 عضو انجمن و 500 رویداد انجمنی در سال، دانش آموزان فرصتی واقعی برای شکوفایی شخصی و حرفه ای دارند. این انجمن‌ها دائماً در حال رشد هستند و هر سال اضافه می‌شوند.

چه به سرگرمی‌ها، ورزش، رسانه، فرهنگ، بشردوستانه، روابط شرکتی یا آشپزی علاقه‌مند باشید، حتماً چیزی وجود دارد که جذاب باشد. به شما. 

چرا در اینجا تحصیل کنیم؟

دلایل مهم برای مطالعه در اینجا

  • IÉSEG در رتبه بندی عمومی بهترین مدارس تجاری فرانسه در رتبه ششم و در رتبه بندی کارشناسی ارشد مدیریت فایننشال تایمز در سال 2022 در رتبه 26 قرار دارد.
  • IÉSEG دارای "Triple Crown" اعتبارنامه های بین المللی: EQUIS، AACSB، و AMBA بخشی از دایره محدودی از بهترین مدارس و کار در سراسر جهان است.
  • 83 درصد اعضای هیئت علمی IÉSEG بین المللی هستند و این مدرسه دارای شبکه ای از بیش از 336 دانشگاه شریک در 76 کشور است.

دانشکده مدیریت IÉSEG کجاست؟

بازگشت به بالا