McGill University
کالج بین المللی هنرهای لیبرال (iCLA) در دانشگاه یاماناشی گاکوین

کالج بین المللی هنرهای لیبرال (iCLA) در دانشگاه یاماناشی گاکوین

International College of Liberal Arts (iCLA) at Yamanashi Gakuin University

فقط 90 دقیقه در غرب توکیو، iCLA یک محیط آموزشی چند فرهنگی را با یک محیط زیبای سنتی ژاپنی در سایه کوه فوجی ترکیب می کند. iCLA به دانش‌آموزان فرصت منحصربه‌فردی را ارائه می‌دهد تا خود را در جوهر فرهنگ ژاپنی غوطه‌ور کنند، در حالی که آموزش‌های امروزی و مرتبط جهانی را در امکانات پیشرفته ما کسب می‌کنند.

توضیحات دانشگاه

درباره

آموزش

  • همه دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد iCLA تجربه برنامه درسی کالج هنرهای لیبرال در تحصیل به سمت مدرک لیسانس خلاقانه هنرهای بین المللی لیبرال ما را به اشتراک می گذارند.
  • برنامه درسی iCLA برای پرورش تفکر انتقادی، خلاق، مستقل و جهانی طراحی شده است. دانش آموزان iCLA یاد می گیرند که چگونه دانش را به دست می دهند و تجزیه و تحلیل می کنند تا پاسخ های خود را برای سؤالات قدیمی ایجاد کنند.
amp; lt;p>

حرفه

اگر استراتژی های طراحی حرفه ای خوب را دنبال کنید، پس از فارغ التحصیلی فرصت های بیشتری داشت. آگاهی خود را از صنایع و حرفه ها و همچنین انواع کارهایی که مردم انجام می دهند را گسترش دهید و منوی وسیعی را برای انتخاب انتخاب کنید. شما می توانید انتظار خود را داشته باشید که در طول زندگی نه یک، بلکه چندین شغل داشته باشید. آموزش هنرهای لیبرال می‌توان توانایی‌هایی مانند ارتباط، کار گروهی، پشتکار، کنجکاوی، و حل مشکلات چیزهای جدید و مهارت‌هایی را ایجاد کرد که در آن‌ها از حرفه‌های ارزشمند هستند.

< p>< /p>

خدمات دانشگاه

سرویس

خدمات دانشجویی

iCLA Admin Office

    دفتر مدیریت iCLA دارای کارکنان دوزبانه و چند زبانه است که به شما در مورد سوالات شما کمک می کنند، خواه در مورد ثبت نام دوره، پرداخت هزینه، مسائل مربوط به ویزا یا سایر مراحل اداری باشد. ما همچنین جهت‌گیری‌ها و رویدادهایی را سازماندهی می‌کنیم تا به شما کمک کنیم با جامعه دانشجویی آشنا شوید.

خدمات مشاوره< /p>

  • SCC) به دانش‌آموزان این فرصت را می‌دهد که این چالش‌ها را در یک رابطه محرمانه و حمایت از احساس و شیوه تفکر، و عمل خود را می‌سازد و می‌تواند به بهترین شکل ممکن از زمان خود در iCLA استفاده کند.

خدمات مسکن

  • می دیدن از اقامت خود در iCLA لذت ببرید. خوابگاه دانشجویی راحت و مقرون به صرفه در دانشگاه برای همه دانشجویان در دسترس است. از آنجایی که هم دانشجویان بین‌المللی و هم دانشجویان ژاپنی با هم در اقامتگاه‌های ما زندگی می‌کنند، فرصت‌های زیادی برای ایجاد دوستی‌های جهانی وجود دارد. اشتراک گذاری مانند آشپزخانه کوچک، اتاق دوش، و توالت. هر طبقه از تالارهای اقامتی شامل سه واحد است که هر یک از این واحدها شامل امکانات مشترک و هشت اتاق خصوصی است. ساکنان همچنین در تمام ساعات روز به اتاق لباسشویی دسترسی خواهند داشت.

زندگی دانشجویی

زندگی دانشجویی

زندگی پردیس

پردیس مسکونی ما یک تجربه زندگی متقابل فرهنگی را فراهم می‌کند و تضمین می‌کند که موضوعات بین‌المللی‌سازی و جهانی‌سازی در سراسر زندگی در iCLA اجرا شود. می‌شود، نه فقط در کلاس درس.

< ;p>

چرا در اینجا تحصیل کنیم؟

دلایل مهم برای مطالعه در اینجا

  • iCLA دارای کلاسهای بسیار متفاوت و کوچک با نسبت کلی دانشجو به اساتید 5:1 است.
  • یک آموزش بین رشته هنرهای لیبرال، با رشته های ما که توسط رشته های انتخابی در علوم داده، استدلال کمی، روانشناسی، جامعه شناسی، و ژاپنی پشتیبانی می شود.< ;/li>
  • فرهنگ ژاپنی را با کارگاههای هنر سنتی و مدرن ژاپنی، موسیقی، تئاتر و هنرهای رزمی تجربه کنید.

کالج بین المللی هنرهای لیبرال (iCLA) در دانشگاه یاماناشی گاکوین کجاست؟

بازگشت به بالا