McGill University
موسسه بین المللی حرفه ای (ICI) - ایالات متحده آمریکا

موسسه بین المللی حرفه ای (ICI) - ایالات متحده آمریکا

International Career Institute (ICI) - USA

مؤسسه بین المللی شغلی (ICI) – ایالات متحده یک برنامه آموزشی را ارائه می دهد که مناسب شما باشد. ICI به شما این امکان را می دهد که در خانه یا محل کار مطالعه کنید و در به دست آوردن شغل مورد نظر، ارتقای شغلی یا کسب و کاری که می خواهید ایجاد کنید، بدون ترک درب منزل به موفقیت دست پیدا کنید!   

توضیحات دانشگاه

درباره

تاریخچه

موسسه بین‌المللی شغلی یک ارائه‌دهنده آموزش و پرورش است که هدف آن ایجاد و پیشبرد چشم‌اندازهای شغلی جدید و موجود برای فراگیران است.    

آموزش

به دانش‌آموزان ICI مهارت‌هایی داده است که چشم‌انداز شغلی آنها را تغییر می‌دهد و ارزش آنها را برای کارفرمایان می‌دهد. مؤسسه از طریق پیوندهای قوی خود با صنعت به کارفرمایان گوش می دهد.

این موسسه در حال حاضر بیش از 50 دوره حرفه ای هیجان انگیز و بر سبک زندگی را می دهد. برای آموزش از زبان دانش آموزان بزرگسال صرفاً نظر از موقعیت مکانی یا تجربه قبلی و تحصیلات ارائه می دهد.   

حرفه

پس از تکمیل آموزش شغلی، موسسه به شما امکان دسترسی به انواع وسیعی از خدمات شغلی رایگان را می دهد. این خدمات برای کمک به شما در یافتن شغل یا حتی راه اندازی کسب و کار خود طراحی شده اند.

 • آماده سازی رزومه –  مشاوره شخصی با یک رزومه نویس حرفه ای برای کمک به ایجاد یا به روز رسانی خود رزومه.
 • جستجوهای شغل -  ;ما به شما کمک می‌کنید تا شغلی را که می‌خواهید با استفاده از برنامه جستجوی استخدام خود بر اساس شغل و موقعیت مکانی پیدا کنید.
 • نامه همراه طراحی - اطلاعات نامه در نحوه ساخت و جلد ها و نامه های طراحی بعدی. 
 • مرجع برنده شغل - ما یک نامه مرجع ارائه می کنم که در آن مناسب برای دانش آموزانی که الزامات دوره را با موفقیت به پایان می رساند.

خدمات دانشگاه

سرویس

خدمات مسکن

در لیز بکت می‌دانیم که مکان‌هایی را به خانه بخش بزرگی از شروع زندگی دانشگاهی منتقل می‌کند – به همین دلیل است که ما برخی از آنها بهترین خوابگاههای دانشجویی را در بریتانیا می‌دهیم. این هیجان انگیزی از تجربه دانشگاهی شما است، با دانشجویانی که ممکن است دوستان مادام العمر شوند. شما با بیش از 4250 اتاق موجود در تالارهای اقامتی ما واقعا برای انتخاب خراب هستند. همه محل‌های اقامتی ما با امکاناتی مانند اتاق‌خوابهای اختصاصی، وایفای، یا تلویزیون در قسمت سالن در فاصله‌ای آسان از محوطه دانشگاه قرار دارند.

خدمات کتابخانه

رزرو فضای مطالعه فقط برای دانشجویانی است که به طور قانونی مجاز به ورود به محوطه دانشگاه هستند:

 • در حال تحصیل در یکی از دوره های تعیین شده ( سلامت، مددکاری اجتماعی، تربیت معلم

 • زندگی دانشجویی

  زندگی دانشجویی

  زندگی پردیس

  • شهر پردیس از ساختمان برنده جوایز با معماری مدرن به طور جدی چشمگیر ساخته شده است. . ما درست در مرکز لیدز قرار داریم، بنابراین مکان مناسبی برای بردن از انواع فعالیت های شهر است. 
  • &li>پردیس هدینگلی درست خارج از شهر واقع است. شده است. مرکز آن در حومه‌های زیبا و با وسایل حمل‌ونقل عمومی با اتوبوس‌های مستقیم به شهر به راحتی قابل دسترسی است. هدینگلی یک منطقه دانشجویی بسیار محبوب است. جامعه پر جنب و جوش خود را با بارها، مغازه ها و رستوران ها دارند که می توانید از آن لذت ببرید. پردیس زیبای ما مملو از فضای سبز، حیات وحش و بناهای تاریخی است. 

  < ;/p>

  چرا در اینجا تحصیل کنیم؟

  دلایل مهم برای مطالعه در اینجا

  • شما معلم خصوصی خود را داشت تا به شما مشاوره تخصصی ارائه، کار شما را ارزیابی کند و به سوالات شما پاسخ دهد.
  • همه چیزهایی که برای تکمیل دوره خود نیاز دارید بدون هزینه شامل می شود. نیازی به خرید کتاب های درسی و مواد گران قیمت نیست.

  موسسه بین المللی حرفه ای (ICI) - ایالات متحده آمریکا کجاست؟

  بازگشت به بالا