McGill University
دانشگاه علمی کاربردی HZ

دانشگاه علمی کاربردی HZ

HZ University of Applied Sciences

در HZ، شما یک ساختار سازمانی مسطح برابری خواهانه خواهید یافت. شما تشویق خواهید شد که سوال بپرسید، نظر خود را بیان کنید، تحلیل و توصیه کنید. تعاملات و بحث ها در طول سخنرانی ها بسیار قدردانی می شود. 

توضیحات دانشگاه

درباره

آموزش

HZ حدود 5000 دانشجو دارد که در چهار سال تحصیلی و 22 رشته تحصیلی لیسانس تقسیم شده است که هفت مورد از آنها به زبان است. تدریس انگلیسی می شود. حدود 500 دانشجو از خارج از هلند می آیند، بنابراین ما ترکیبی عالی از دانشجویان هلندی و بین المللی داریم. ریاضیات آسان به شما می گوید که با چنین اعدادی، کلاس ها کوچک می شوند.

تحقیق

تحقیقات عملی زیادی در HZ انجام شده است. پرسش‌های مربوط به شیوه‌های کسب‌وکار حرفه‌ای، هدف اصلی در این نوع تحقیق هستند. مسائل توسط سخنرانان، معلم معلمان، متخصصان تجارت و دانشجویان بررسی می شود. آنها در مراکز تحقیقاتی و سخنرانی‌هایی که همگی ارتباط قوی با منطقه محلی دارند، با هم متحد می‌شوند.

حرفه

در اولین سال تحصیلی خود با HZ، یک مربی شغلی مطالعه شخصی به شما منصوب می‌شود تا به ترسیم برنامه مطالعه فردی شما کمک کند. کند. این در ابتدا بسیار مفید است زیرا در این مرحله ممکن است از تمام امکانات موجود برای کمک به دستیابی به اهداف خود کاملاً آگاه نباشید. با پیشرفت در تحصیل، به طور مستقل تصمیم می گیرید اما مربی شخصی شما همیشه برای مشاوره در دسترس است.  

خدمات دانشگاه

سرویس

خدمات مسکن

وقتی به دنبال محل اقامت در زیلند هستید، امکاناتی برای یافتن یک اتاق خوب و مقرون به صرفه در Vlissingen یا Middelburg وجود دارد. . اکثر خانه های دانشجویی در مراکز نزدیک شهر و در فاصله دوچرخه سواری HZ قرار دارند. در Vlissingen زمانی که می‌خواهید هوای تازه کنید به بلوار و ساحل نزدیک هستید. 

 • شرکتهای مسکن< ;/li>

HZ با شرکت‌های مسکن APV و Villex همکاری کرده است تا برای دانشجویان راحت‌تر محل زندگی را پیدا کنند. پس از ثبت نام در HZ، می‌توانید اتاق رزرو را شروع کنید. شما برای اقامت رزرو کنید. 

خدمات کتابخانه

کتابخانه چند رسانه ای کل دانشگاه علوم کاربردی HZ را ارائه می دهد. در اینجا اطلاعاتی را در فرم های رسانه های مختلف برای دانشجویان، اساتید و متخصصان پیدا می کنند. کار بر روی تکالیف و پروژه ها در کتابخانه چند رسانه ای امکان پذیر است. در کنار موضوعات کلی، مجموعه اصلی مجموعه کتابخانه، موضوعات برنامه تحصیلی و رشته های حرفه ای مرتبط با آن است.

خدمات ICT

HZ تقریباً 400 کامپیوتر در دانش‌آموزان دارد. می‌توانید را در کتابخانه، کلاس‌های درس و مناطق مرتبط با دوره، آزمایشگاه‌ها و اتاق‌های شبیه‌سازی پیدا کنید. رایانه‌ها و نرم‌افزارها به طور مداوم برای همگام شدن با پیشرفت‌های سریع در این بخش، مقدار و به روز می‌شوند

خدمات پزشکی

<p>HZ دارای امکانات برای دانش آموزان هستند. اینها شامل مناطقی هستند که در طول تحصیل، ترتیبی برای دانش‌آموزان به نارساخوانی می‌روند، مناطقی که برای دانش‌آموزان انتخاب می‌شوند، و در طول امتحانات قرار دارند. در صورت داشتن سوال در مورد تحصیل با ما تماس بگیرید.

زندگی دانشجویی

زندگی دانشجویی

زندگی پردیس

APV صدها اتاق و استودیو در Vlissingen دارد. پایگاه داده از کلاس اجاره کم تا بالا، از اتاق های کوچک تا بزرگ و از مبله تا مبله متفاوت است. APV Housing از نزدیک با مشاغل (محلی)، شوراهای شهر، شرکت های مسکن، دانشگاه علوم کاربردی HZ و ساکنان همکاری می کند. آنها مشترکی برای تضمین و بهینه سازی اقامت در محل اقامت برای تجربه ای حرفه ای، ایمن و لذت دارند.

امکانات ورزشی

برای ​​تمام فعالیت های ورزشی خود به باشگاه ورزشی HZ HZ Sport بپیوندید. در ورزش های هفتگی مانند تنیس، والیبال، فوتبال در داخل و خارج از خانه، شرکت می کنند، یا در فعالیت هایی مانند کایت سرفینگ، کوهنوردی، کارتینگ و دوچرخه سواری کوهستان تخفیف بگیرید.

باشگاه های دانشجویی

FISA تنها انجمن دانشجویی برای دانشجویان هلندی و بین‌المللی در Vlissingen است. این یک انجمن دانشجویی آزاد است که هر دانش آموزی می تواند در آن عضو شود و از زندگی دانشجویی لذت برد! FISA یک گروه چند فرهنگی بزرگ است که سرگرمی است و برخی از فعالیت ها را وارد زندگی دانشجویی می کند. هدف آنها این است که شما را تا حد امکان لذت بخشند.

فعالیت های FISA عبارتند از:

< ;ul>
 • مهمانی های موضوعی یک یا دو بار در ماه در HQ Basement
 • اجتماعی کردن فعالیت‌ها/رویدادهایی مانند شبهای فیلم، شام، شبهای بولینگ، کارگاههای گرافیتی، و غیره. و در مورد یک مهمان با موضوع جدید یا یک رویداد فکر کنید. 

 • چرا در اینجا تحصیل کنیم؟

  دلایل مهم برای مطالعه در اینجا

  • به عنوان دانشگاه علمی کاربردی، ما برای آموزش و فرصت های پژوهشی درباره عمل می کنیم.
  • همکاری نزدیک ما با دنیای تجارت، مراکز تحقیقاتی مختلف و شبکه جهانی دانشگاههای شریک ما از اهمیت زیادی برخوردار است.&/ li>
  • معلمان و توجه زیادی بر مربیگری فرد دارند. مربی مطالعه شما به شما در انتخاب دوره ها و کشف فرصت های شغلی کمک می کند.

  دانشگاه علمی کاربردی HZ کجاست؟

  بازگشت به بالا