McGill University
مدرسه بین المللی کسب و کار هالت

مدرسه بین المللی کسب و کار هالت

Hult International Business School

زندگی دانشجویی

زندگی دانشجویی

زندگی پردیس

از بین شش شهر با نفوذ جهانی انتخاب کنید و با چرخش پردیس جهانی به‌فرد، تجارت بین‌المللی را در مکان‌های مختلف در سراسر جهان انتخاب کنید. تجربه کنید. ما مکان‌هایی در بوستون، سانفرانسیسکو، لندن داریم. دبی، نیویورک و شانگهای.

باشگاه های دانشجویی

تجربه آکادمیک خود را غنی کنید و با شرکت در باشگاه ها و انجمن های دانشگاهی با دانشجویانی که علایق مشترک شما را با هم ارتباط دارند. کن. تعداد فزاینده ای از باشگاه های دانشجویی هر ساله راه اندازی می شوند، از جمله سازمان های تجاری اجتماعی، باشگاه های ورزشی، گروه های ورزشی و غیره.

وفادار به روحیه کارآفرینی ما، این دانش آموزان هستند که همه باشگاه ها و جوامع را در Hult رهبری می کنند. اگر در حال حاضر باشگاهی در محوطه دانشگاه نداریم که نشان دهنده علایق شما باشد، خدمات دانشجویی می تواند به شما کمک کند تا باشگاه خود را شروع کنید.

چرا در اینجا تحصیل کنیم؟

دلایل مهم برای مطالعه در اینجا

  • تحصیلات جهانی خود را با تحصیل در شش شهر در طول دوره تحصیلی خود زندگی کنید، از جمله بوستون، سانفرانسیسکو، لندن، دبی، شانگهای، و نیویورک.
  • فارغ التحصیلان کارآفرین ما تاثیرگذار در تجارت جهانی می باشد ، به همین دلیل است که 10 کارفرمای برتر ما شامل شرکت هایی مانند KPMG، Amazon، و PwC هستند. .
  • هیئت علمی چشمگیر ما از بیش از 45 کشور جهان آمده است است و شامل همه چیز از مدیران اجرایی گرفته تا کارآفرینان و دکترا است.

مدرسه بین المللی کسب و کار هالت کجاست؟

بازگشت به بالا