McGill University
دانشگاه هارتپوری

دانشگاه هارتپوری

Hartpury University

کالج و مرکز دانشگاه هارتپوری یکی از موسسات آموزشی برتر زمینی و ورزشی در بریتانیا است. پردیس تخصصی خیره کننده ما بیش از 360 هکتار را پوشش می دهد و در نزدیکی گلوستر و چلتنهام قرار دارد.

توضیحات دانشگاه

درباره

تاریخچه

کالج هارتپوری پس از جنگ جهانی دوم به عنوان یک مرکز آموزش کشاورزی با تنها 50 مرکز دانشجو تاسیس شد. امروز، ما بیش از 3500 دانشجو با تعداد بی سابقه دانشجو داریم که هم در کالج و هم در مرکز دانشگاه تحصیل می کنند.

آموزش

مدرک تحصیلات عالی در رشته مطالعات اسب در سال 1992 معرفی شد و به دنبال آن اولین برنامه در علوم اسب در سال 1994 ارائه شد. در سال 1999، اولین دوره کارشناسی ارشد با اولین دوره آغاز شد. دانشجوی دکترا در سال 2004 می آید.

خدمات دانشگاه

سرویس

خدمات مسکن

برای ​​بسیاری از دانش آموزان، این اولین باری است که شما دور از خانه زندگی می کنید، اما نترسید! شما به سرعت متوجه می شوید که با هر فرد دیگری در محل اقامت خود ملاقات کنید و قبل از اینکه متوجه شوید. بلوک شما درست مثل خانه خواهد بود! درخواستان از نشریات "Coming to Hartpury" را قبل از رسیدن به همراه نکات و اطلاعاتی می کنند که به آنها کمک می کند تا به سرعت در آنجا مستقر شوند.

خدمات ICT

همه اتاق‌های پردیس دارای سرویس اختصاصی و دسترسی به اینترنت هستند.

< p>

زندگی دانشجویی

زندگی دانشجویی

زندگی پردیس

همه اتاق های پردیس دارای حمام اختصاصی و دسترسی به اینترنت هستند. اتاق‌های آرام را می‌توانم برای دانش‌آموزان انتخاب کنم که برای مراقبت از اسب‌ها باید زود بیدار شوند یا از فضای ساکت‌تری لذت ببرند. نگهبانان نیز در دانشگاه قرار دارند تا مطمئن شوید که امنیت می کنید و دوربین مدار بسته نیز برای امنیت بیشتر وجود دارد.

ما گزینه های متنوعی برای مطابقت با سلیقه ها و بودجه های مختلف داریم. چه در محیط زندگی دانشگاه یا خارج از دانشگاه انجام دهید، همان استانداردهای بالای امکانات و پشتیبانی را دریافت کنید.

امکانات ورزشی

</p> از فریزبی نهایی گرفته تا بسکتبال، هاکی و حتی افزایش، مطمئناً چیزی وجود دارد که از آن لذت بردارد! همچنین فرصت های زیادی وجود دارد t

چرا در اینجا تحصیل کنیم؟

دلایل مهم برای مطالعه در اینجا

  • کالج و مرکز دانشگاه هارتپوری متعهد به ارزش گذاری برای تنوع و ترویج برابری است.
  • یکی از ارزش‌های شرکتی ما ترویج احترام به همه است و این معناست که با همه افراد با ادب و احترام رفتار می‌کنیم، دیگران را درگیر می‌کنیم و به آنها گوش می‌دهیم. و con
  • ما برای مشارکت دیگران صرف نظر از تفاوت های ارزش شخصی قائلیم و به طور فعال تنوع و شمول، تمرین خوب شغلی و موقعیت را می کنیم

دانشگاه هارتپوری کجاست؟

بازگشت به بالا