McGill University
Harbour.Space دانشگاه

Harbour.Space دانشگاه

Harbour.Space University

Harbour.Space دانشگاه هنر است که بر روی فناوری، کارآفرینی و طراحی تمرکز دارد تا رهبران فردا را ایجاد کند. ما با هدایت رهبران برتر صنعت، سیستم آموزشی را با ایجاد دانشگاه آینده بازتعریف می کنیم.

خدمات دانشگاه

سرویس

خدمات دانشجویی

هدف ما این است که از همان ابتدای تحصیل تا فارغ التحصیلان در کنار دانشجویان خود باشند. ما در مشاوره شغلی فردی، جستجوی دوره های کارآموزی، کارهای خالی و کارآموزی، که دارای یک شغل تمام وقت پس از فارغ التحصیلی می شود، کمک می کند. و کارفرمایانی که فارغ از التحصیلان بین المللی بسیار مورد توجه ما را در دانشگاه و استفاده آنلاین می کند.

خدمات کتابخانه

ما همه کتاب‌های نیاز را در زمینه‌های کارآفرینی، طراحی، طراحی، مهندسی و غیره ذخیره کرده‌ایم. بسیاری از نویسندگان همچنین معلمان Harbour.Space هستند، بنابراین ممکن است حتی یک نسخه امضا شده است.

زندگی دانشجویی

زندگی دانشجویی

زندگی پردیس

دانش آموز Harbour.Space چیزی بیش از آنچه در کلاس اتفاق می افتد است. این برای تبدیل شدن به بخشی از خانواده Harbour.Space و پیدا کردن مکان خود برای رشد است. دانش آموزان ما هر ساله با ایجاد باشگاه ها و سازمان های متعدد زندگی می کنند، رهبری می کنند و رشد می کنند. از میان رویدادهای فرهنگی، مانند Friendsgiving، فعالیت‌های ورزشی مانند فوتبال، و پیاده‌گردی‌های ماجراجویی و سفرهای آخر هفته به مونتسرات یا سیگز، یکی را انتخاب کنید.

امکانات ورزشی

بارسلونا برای ورزش واقعا عالی است. ورزش های آبی، ورزش های شهری، فوتبال عالی، تنیس و هر نوع ورزش فقط با یک کلیک فاصله دارند. Harbour.Space با شبکه دانشجویان بین المللی می کند و از همه دانشجویان برای پیوستن به تیم های فوتبال و/یا والیبال دانشگاه یا سایر ورزش ها، از جمله اسب چوگان، ورزش ها/فعالیت های آبی و غیره استقبال می کند.& lt;/p>

< /p>

باشگاه های دانشجویی

Harbour.Space یک دانشگاه بوتیک با احساس خانوادگی است. ما 200 دانش آموز فعال داریم که همه نام را می شناسیم. جمعیت دانشجویی بین المللی است و بیش از 50 کشور مختلف در آن حضور دارند. p>جامعه فوتبال

 • جامعه پیاده روی

 • جامعه یوگا

  < انجمن اسب‌سواری و چوگان< ;باشگاه تجاری

 • چرا در اینجا تحصیل کنیم؟

  دلایل مهم برای مطالعه در اینجا

  • یادگیری بین رشته ای: 15 ماژول فشرده 3 هفته ای ، 5 مورد از انتخابی هستند، که به شما امکان می دهد رشته های جدید را کشف کنید و مهارت های کل نگر را توسعه دهید. مجموعه.
  • برترین رهبران صنعت: 75+ حرفه ای پیشگام از سرتاسر جهان که شما را برای سفارش فردا راهنمایی می کند و آماده می کند.
  • رویکرد شخصی: بیش از 100 دوره برای انتخاب و ایجاد یک تجربه آموزشی به فرد مطابق با شخصی و حرفه ای شما.

  Harbour.Space دانشگاه کجاست؟

  بازگشت به بالا