McGill University
GBSB مدرسه کسب و کار جهانی

GBSB مدرسه کسب و کار جهانی

GBSB Global Business School

مدرسه تجارت جهانی GBSB یک مدرسه تجاری خصوصی معتبر است که تجارت را به زبان انگلیسی آموزش می دهد و دانش آموزان را برای مشاغل اقتصاد جهانی آماده می کند. این مؤسسه از استانداردهای بالای آموزش کسب و کار بین‌المللی که توسط چندین شورا بین‌المللی تأیید شده است پشتیبانی می‌کند و رویکردی نوآورانه را با استفاده از مطالعات موردی، شبیه‌سازی‌ها، بازدیدهای صنعتی و ملاقات با رهبران بازار اعمال می‌کند. 

توضیحات دانشگاه

درباره

آموزش

GBSB Global یک ویژگی نوآورانه را با استفاده از مطالعات موردی، شبیه‌سازی‌ها، بازدیدهای صنعتی و ملاقات با رهبران بازار اعمال می‌کند. علاوه بر این، از فردی که می تواند به یک آموزش فعال در کلاس های کوچک می شود، قدردانی می کند. یکی از ارزش های اصلی ما فکر می کنم که به طور جهانی می توانند در تیم های بین فرهنگی کار کنند. مدرسه کسب و کار توجه زیادی به دیجیتال شدن و روندهای نوآوری کسب و کار مانند بردهای لمسی دیجیتال در همه کلاس ها، برنامه های مشترک، محیطی فراگیر، و ابزارهای دیجیتال آموزشی مختلف دارد.

& lt;p>

حرفه

طبق آخرین نظرسنجی قابلیت استفاده در سپتامبر 2017:

75% از فارغ التحصیلان ما ظرف 1 تا 3 ماه پس از فارغ التحصیلی از التحصیلی کار پیدا کرده اند
 • 53% کار پیدا کرده اند . عناوین اجرایی یا مدیریت عالی دانشجویانی که پست های مدیریت متوسط ​​را اشغال می کنند، 27% و 20% را انتخاب کرده اند که پست های مدیریت متوسط ​​را بپذیرند. شرکت هایی که فارغ التحصیلان ما در آنها کار می کنند
 • خدمات دانشگاه

  سرویس

  خدمات ICT

  وای فای رایگان در همه امکانات کامپیوترها و فضایی برای کارهای فردی

  زندگی دانشجویی

  زندگی دانشجویی

  زندگی پردیس

  • بارسلونا یکی از پربازدیدترین شهرهای اروپا است که گردشگران، تجاری و دانشجویان را که به آن می پردازند. دنبال تحصیل در خارج از کشور در اسپانیا جذب می کند. در اینجا وجودی وجود دارد که چرا باید در بارسلونا برای کسب و کار تحصیل کنید.
  • مادرید پایتخت اسپانیا و بزرگترین شهر در شبه جزیره است. این مرکز رسمی سیاسی و اقتصادی کشور و مکه ای برای دانشگاهیان و هنرهای سراسر جهان است. در اینجا از وجود چندین مورد متعددی وجود دارد که چرا شما باید در مدرسه کسب و کار جهانی GBSB در مادرید تحصیل کنید. جهان.

  چرا در اینجا تحصیل کنیم؟

  دلایل مهم برای مطالعه در اینجا

   به عنوان یک رهبر در آموزش جهانی توسط مجله نیوزیک شناخته شده شده است.
  • کیفیت شده است برنامه های تجاری که ارائه می شود.
  • هیئت دانشجویی با بیش از 85 ملیت مختلف.& lt;/li>

  GBSB مدرسه کسب و کار جهانی کجاست؟

  بازگشت به بالا