McGill University
Gasma, Gastronomy and Culinary Management Campus. دانشگاه UCH-CEU

Gasma, Gastronomy and Culinary Management Campus. دانشگاه UCH-CEU

Gasma, Gastronomy and Culinary Management Campus. UCH-CEU University

Gasma پردیس غذا شناسی برتر دانشگاه اسپانیا است: UCH-Cardenal Herrera. ما آموزش های گسترده ای در زمینه غذا، هنرهای آشپزی و مدیریت آشپزی ارائه می دهیم. ما فقط به سرآشپزهای بزرگ فکر نمی کنیم. آموزش ما دوگانه است. غذا شناسی فراتر از جنبه آشپزی است تا به موفقیت اقتصادی یک پروژه، یک مدل تجاری بپردازد. این سنگ بنای ماست.

توضیحات دانشگاه

درباره

آموزش

"یادگیری از طریق انجام". این روش تدریس ما است، ستون فقرات آموزش در Gasma، که از طریق کار در کنار معلمان را در اولویت قرار می دهد. دانش‌آموزان ما مراحل را در کسب‌وکارهای خوراک‌شناسی سطح اول پشت سر می‌گذارند. تمرین، اشتراک‌گذاری، بازتاب.

خدمات دانشگاه

سرویس

خدمات دانشجویی

برای ​​کمک به شما در انجام کلیه مقدمات قبل از آمدن به اسپانیا، اداره پذیرش بین خارجی ما بسته انحصاری خدمات را طراحی کرده است که باعث می شود در خانه شما مستقر شوید. بسیار ساده تر است.

ما به شما کمک کنید تا اسنادی را که برای اقامت قانونی خود در اسپانیا نیاز دارید، سازماندهی کنید.  NIE (همچنین به عنوان 'Número de Identificación de Extranjeros شناخته می شود). بدون این، نمی‌توان تمام فعالیت‌های خود را در طول اقامت خود در اسپانیا انجام داد: برای بستن قرارداد برای WIFI، پرداخت قبوض آب و برق، و همچنین سندی لازم است که مطمئن شوید. خرید.

خدمات مسکن

از Hospitality Services ما می‌توانیم به شما کمک کنیم تا مکان آینده خود را پیدا کنید، از طریق تماس شما با ارائه دهنده اقامتگاه ما و اجازه دادن به شما برای بازدید از گزینه‌هایی که به بهترین وجه برای شما مناسب است. مکان‌های بزرگی از گزینه‌های را می‌توان یافت: اتاق‌ها در خوابگاه‌ها، آپارتمان‌های مشترک یا حتی استودیوهای کوچک در کاستلون

زندگی دانشجویی

زندگی دانشجویی

زندگی پردیس

یک پردیس، دو سایت

این پروژه نوآورانه دو سایت های مختلف را ادغام می کند و شانس شما را برای توسعه بیشتر نه تنها به عنوان یک سایت چند برابر می کند. دانشجو و همچنین به عنوان یک فرد. فن آوری. اینجاست که همه پروژه‌های تحقیقاتی و نوآوری می‌یابند. که به یک قرن و نیم پیش برمی گردد. دارای کلاس های حسی، سرداب، باغ آموزشی، و غیره است.

Gasma, Gastronomy and Culinary Management Campus. دانشگاه UCH-CEU کجاست؟

بازگشت به بالا