McGill University
دانشگاه بادبان کامل

دانشگاه بادبان کامل

Full Sail University

برای نزدیک به چهار دهه، فارغ‌التحصیلان فول سایل در پروژه‌هایی مشارکت داشته‌اند که دنیای فرهنگ پاپ را شکل داده است. آنها نه تنها روی آلبوم‌های نمادین، فیلم‌های تاثیرگذار، تورهای پردرآمد جهانی، و بازی‌های پرفروش کار کرده‌اند، بلکه در توسعه سخت‌افزار و نرم‌افزار نیز کار کرده‌اند. ، مفهوم سازی کمپین های تبلیغاتی، طراحی محیط ها و رویدادها و موارد دیگر.

توضیحات دانشگاه

درباره

تاریخچه

دانشگاه فول سایل در سال 1979 در دیتون، اوهایو، به عنوان یک کارگاه ضبط صدا آغاز به کار کرد. این فرصت بی نظیری را برای دانش آموزان فراهم کرد تا از طریق تجربه واقعی در محیط های استودیویی حرفه ای با صنعت آشنا شوند. فول سایل در نهایت به فلوریدا مرکزی نقل مکان کرد و در سال 1989 در مکان پارک زمستانی خود ریشه کاشت.

آموزش

فول سایت متفاوتی برای آموزش دارد، از برنامه های تسریع شده تا شهریور که شامل تمام کتاب ها و هزینه های آزمایشگاه است. در اینجا فقط برخی از کاربرانی که دانش‌آموزان ما به دلیل مدل متمایز ما از آن بهره می‌برند، آورده شده است

حرفه

توسعه شغلی سنگ بنای تحصیلی شما در فول سایل است، چه در محوطه دانشگاه حضور دارید و چه آنلاین. از برنامه های نوآورانه مانند استاندارد حرفه ای جهانی (GPS)، تا ماژول های شغلی خاص که شما را به استراتژی های شغلی می کند، ادامه می دهد تا متخصصان شغلی ما را توسعه دهند، ما ابزارهایی را برای شما فراهم می کنید تا شغل خود را در طول تحصیل انجام دهید. و پس از فارغ‌التحصیلی به کار بگیرید.

< /p>

خدمات دانشگاه

سرویس

خدمات مسکن

اگرچه فول سایل مسکن یا خوابگاه در محوطه دانشگاه ارائه نمی دهد، بخش منابع مسکن ما با این جوامع آپارتمانی مرتبط با یکدیگر است. و می تواند اطلاعاتی درباره گزینه های شما در اختیار شما قرار دهد.

خدمات کتابخانه

دانشگاه فول سایل هیجان زده است که کتابخانه بازگشایی در دانشگاه را با تغییراتی که به نفع ایجاد شده است را اعلام کند. . کتابخانه ای که در ساختمان 3 قرار دارد، اکنون دو برابر شده است تا فضاهای فراهم کند. برای کار و معاشرت میز گردش/پذیرش جدید بزرگتر است و یک کافه کوچک با ماشین های خودکار و صندلی اضافه می شود.

زندگی دانشجویی

زندگی دانشجویی

زندگی پردیس

از استودیوهای بازی، تا سالن‌ها، اتاق‌های هیئت مدیره و مجموعه فیلم‌ها، کلاس‌های درس ما طوری طراحی شده‌اند که شبیه محیط‌های تولیدی صنعتی به نظر برسند – زیرا اینطور هستند. این موضوع به فرد برای آماده سازی ما کمک می کند. دانش آموزان برای دنیای رسانه های سرگرمی که می خواهند از التحصیلی به آنها بپیوندند.

باشگاه های دانشجویی

با ده‌ها گروه‌های مختلف فعال در باشگاه دانشگاه – از دانشگاه DECA و گرمی گرفته تا Cosplay و خدمات فعالیت Pure Motivation – دانشجویان در دانشگاه فول سایل نه‌تنها دارای امکانات کافی هستند. فرصتی برای ارتباطی با دیگران که علایق مشترک دارند، اما همچنین بینش سودی در مورد کارهایی که می خواهند دنبال کنند، به دست آورید. برای اطلاعات بیشتر در مورد چند گروه دانشجویی در Full Sail به ادامه مطلب مراجعه کنید.

چرا در اینجا تحصیل کنیم؟

دلایل مهم برای مطالعه در اینجا

  • دوره ها در یک "بلوک ساختمانی& quot; طراحی شده اند. سفارش دهید، تا مربیان شما بفهمید که در کجای سفر آموزشی خود هستید.
  • برنامه‌های ما در مقایسه با دانشگاه‌های سنتی دارای ارزش بیشتر در ماه هستند و به شما کمک می‌کنند برای طبیعت 24 ساعت صنعت خود را آماده کنید.< /li>

دانشگاه بادبان کامل کجاست؟

بازگشت به بالا