McGill University
مدرسه اقتصاد اروپا

مدرسه اقتصاد اروپا

European School of Economics

مدرسه اقتصاد اروپا (ESE) یک مدرسه بازرگانی خصوصی بدون مرز، چند فرهنگی و عملی است که به طور کامل در بریتانیا معتبر است و در ثبت  ارائه دهندگان یادگیری تایید شده است.

توضیحات دانشگاه

درباره

آموزش

یک مدرسه بدون مرز، مدرسه اقتصاد اروپا یک مفهوم جدید در آموزش عالی است. برنامه های گواهی ESE و گواهینامه با ترکیب برتر دانشگاهی، بین المللی بودن و گرایی، برای آماده سازی نسل از رهبران و کارآفرینان طراحی شده اند.

& lt;/p>

حرفه

مأموریت مدرسه اقتصاد اروپا (ESE) این است که مشارکت دهندگان خود را برای کشف و ایجاد رویای حرفه ای خود از طریق ایجاد می کنند. یک مسیر فردی و سازنده متشکل از مطالعه، تئوری و تجربه میدانی. ESE نگاه بصیرانه خود و درک محکم خود را در بازار کار می کند تا به تمام جنبه های شغلی شما توجه کنید: از سطح ورود و پیشرفت گرفته شده تا پیشرفت و تحقق هدف.

< p>

خدمات دانشگاه

سرویس

خدمات ICT

پردیس همه امکانات را فراهم می کند که دانش آموزان ما می توانند با توجه به تمرکز آموزشی بلندپروازانه خود را به آنها نیاز داشته باشند. . مرکز ما مجهز به امکانات مدرن، آزمایشگاه اطلاعات با کامپیوتر، اتصال به اینترنت، چاپگر بی سیم و دستگاه کپی است.

زندگی دانشجویی

زندگی دانشجویی

زندگی پردیس

دانشجویان

دانشیان ESE این فرصت به‌فرد را خواهند داشت که برنامه تحصیلی خود را در هر یک از پردیس‌های ESE، از لندن بگذرانند. ، میلان ، فلورانس ، رم یا مادرید دنبال کنند و بین آنها جابه‌جا شوند. پردیس ها در هر ترم یا سالیانه، با تجربه برنامه های مشابه در زمینه ها و فرهنگ های بین المللی متعدد. مراکز مدرسه اقتصاد اروپا در برخی از زیباترین مکان های اروپا واقع شده اند: یک ساختمان فوق العاده مدرن در یک ساختمان مطلوب و مورد توجه. منطقه میلان؛ یک ساختمان شگفت انگیز قرن نوزدهمی با باغ های خصوصی در قلب امپراتوری رم با منظره ای چشمگیر از حمام کاراکالا و نزدیک به کولوسئوم؛/

چرا در اینجا تحصیل کنیم؟

دلایل مهم برای مطالعه در اینجا

  • تحصیل در خارج از کشور با مراکز ESE در سراسر جهان& ;lt;/li>
  • به صورت یکپارچه بین پردیس ها بر اساس ترم به ترم حرکت کنید
  • در کشور خود به طور همزمان برای مدرک تحصیلی& lt;/li>

مدرسه اقتصاد اروپا کجاست؟

بازگشت به بالا