McGill University
موسسه فن آوری مهندسی

موسسه فن آوری مهندسی

Engineering Institute of Technology

موسسه مهندسی فناوری یکی از تنها موسسات در جهان است که در زمینه مهندسی تخصص دارد. ما دوره های کوتاه مدت متمرکز بر صنعت، دیپلم ها، گواهی های لیسانس، مدرک لیسانس، گواهی های فارغ التحصیل، مدرک کارشناسی ارشد و دکترای مهندسی را به دانشجویان بیش از 140 کشور ارائه می دهیم.

توضیحات دانشگاه

درباره

تاریخچه

مؤسسه فناوری مهندسی در سال 2008 از بنیادی که توسط شرکت خواهر IDC Technologies تاسیس شد، پدید آمد. از سال 1991، مجموعه 300 دوره کلاس کلاس درس IDC توسط بیش از 500000 متخصص مهندسی در سراسر جهان با کارکنانی مانند ناسا، سازمان ملل، رولز رویس، ریوتینتو و BHP شرکت کرده است.

آموزش

چه به صورت آنلاین و چه در دانشگاه استرالیا تحصیل کنید، مدل ترکیب آموزشی حمایتی و کلاس‌های کوچک به شما این امکان را می‌دهد. می‌دهد که دانش فنی خود را ارتقا می‌دهد و در حین شکل‌گیری در تحصیلات خود ادامه دهید. شبکه های جهانی و ایجاد ایجاد بینات زندگی و کاری.

تحقیق

EIT برای ارائه برنامه های مرتبط با نیازهای صنعت امروزی خاص دارد. در نتیجه، ما به دنبال این هستیم که تحقیقات علمی ما:

 • شامل تحقیقات اصلی باشد که دانش را ارتقا می‌دهد. و
 • دری ارائه می‌کند که امکان ارزیابی توسط دیگران را از طریق اشتراک‌گذاری عمومی ارائه می‌کند. گنجاندن زندگی واقعی معاصر، مانند حمایت از کنفرانس‌های فنی و رویدادهایی است که تحقیقات و متخصصان مرتبط صنعت را هم می‌آورد تا دانش و تجربه صنعت خود را در تلاش برای پیشبرد زمینه‌های خاص خود به اشتراک بگذارند.

  & ;lt;p>< /p>

خدمات دانشگاه

سرویس

خدمات دانشجویی

 • برایدانشجویانی که در محوطه دانشگاه هستند، تیم خدمات دانشجویی ما متعهد به ایجاد یک محیط آموزشی حمایتی با سن، مرحله، پیشینه و شرایط مختلف ما است. جمعیت دانشجویی ما شما را می توانید قبل از شروع یک برنامه و در هر زمانی در طول تحصیل خود، در مورد نیازهای پشتیبانی شخصی خود صحبت کنید. ما حساس و محترمانه را برای حمایت از دانشجو پیشنهاد می کنم و در صورت لزوم به سایر متخصصان ارجاع می کنم.
 • به صورت آنلاین و چه در دانشگاه درس می خوانید، افسران و دوره آموزشی اختصاصی پشتیبانی آموزشی ما به فرد هستند. هماهنگ کننده ها در طول تحصیل شما را راهنمایی و پشتیبانی می کند 

خدمات ICT

چه رمز عبور را فراموش کرده اید، چه در دسترسی به سیستم مدیریت دانش‌آموز، پلتفرم آموزشی، یا آزمایشگاه‌های راه دور و مجازی داشته باشید، ما در طول ساعات کاری معمولی به سوالات فناوری اطلاعات کمک می‌کنیم. افسر اختصاصی پشتیبانی آموزشی شما نقطه کلیدی تماس در جستجوی کمک است.

زندگی دانشجویی

زندگی دانشجویی

زندگی پردیس

پردیس EIT پرت در بنتلی سرسبز و سرسبز واقع شده است. این منطقه به عنوان قطب دانشگاهی، نوآوری، سازمانی و فناوری شناخته می شود. پردیس تقریباً در هشت کیلومتری مرکز شهر پرث، نزدیک به حمل و نقل عمومی مناسب واقع شده است. امکانات در دسترس دانشجویان:

 • کلاس های درس با کامپیوتر و دسترسی به اینترنت< ;/p> تیم پشتیبانی دانشجویی< ;

 • پارکینگ رایگان

 •  کلاس‌های درس با کامپیوتر و دسترسی به اینترنت
 •  کارکنان پشتیبانی دانشجو

< /p>

چرا در اینجا تحصیل کنیم؟

دلایل مهم برای مطالعه در اینجا

 • محتوای برنامه ما با تغییرات سریع تکنولوژی و تحولات صنعت جاری خواهد ماند.
 • استادان ما مهندسان بسیار با تجربه و متخصصان موضوعی با دانش کاربردی هستند.
 • ما برنامه های آنلاین و درون دانشگاهی خود را از طریق یک روش‌های به‌فرد ارائه می‌شود که از وبینار زنده و کاربردی استفاده می‌کند، یک مجموعه بین‌المللی متخصص. سخنرانان

موسسه فن آوری مهندسی کجاست؟

بازگشت به بالا