McGill University
مدرسه کسب و کار مهمان نوازی EHL

مدرسه کسب و کار مهمان نوازی EHL

EHL Hospitality Business School

EHL که به عنوان اولین مدرسه هتلداری جهان در سال 1893 تأسیس شد، نزدیکی واقعی و تاریخی به صنعت گردشگری و هتلداری دارد.  پردیس‌های سوئیس ما در محیط‌های طبیعی خیره‌کننده قرار دارند: در تپه‌های بالای لوزان مشرف به دریاچه ژنو، و در پاسوگ، قلب منطقه Graubünden، در کوه‌های آلپ سوئیس.  جدیدترین پردیس EHL ما در سنگاپور واقع شده است.

خدمات دانشگاه

سرویس

خدمات دانشجویی

دانشجویان EHL منبع دانشجویان ارزشمندی از الهامات تازه و تخصصی تجاری برای شرکای صنعتی ما هستند. تحت هدایت اساتید مجرب، دانشجویان خدمات مشاوره ای ارائه می دهند، تحقیقات انجام می دهند و حل های تجاری را پیشنهاد می کنند.

خدمات مسکن

دانشجویان سال اول (سال مقدماتی) باید در محوطه دانشگاه زندگی کنند. آنها می شوند در یکی از اتاق های دو نفره ما زندگی می کنند تا ادغام شوند و رفتند و آمدند به کلاس ها آسان و لذت بخش شوند. برای سال‌های بعد، دانشجویان غیراروپایی برای اتاق‌های یک نفر در اولویت هستند، اما تعداد زیادی از دانشجویانی که از دانشگاه زندگی می‌کنند و در آپارتمان‌های مشترک در شهر لوزان زندگی می‌کنند.

خدمات کتابخانه

این کتابخانه قادر است 260 دانش آموز را در مساحتی به وسعت 900 متر مربع در خود جای دهد. حدود 34000 کتاب را در خود جای داده و دسترسی به بیش از 100 پایگاه دارای بیش از 103000 سند متن کامل را فراهم می کند. این بخشی از شبکه کتابخانه ها و مراکز اطلاعاتی در سوئیس (NEBIS) است. دسترسی NEBIS به حدود 10.5 میلیون سند را فراهم می کند.

خدمات ICT

میز خدمات IT، برای مسائل IT و چاپ شما

خدمات پزشکی

خدمات امور دانشجویی: مربیگری، حمایت روانی، مرکز ورزش و سلامت

< p>

زندگی دانشجویی

زندگی دانشجویی

زندگی پردیس

پردیس ما بهترین ویژگی های یک مدرسه مهمان نوازی سوئیسی را در یک محیط مجتمع دانشگاه تجاری ارائه می دهد. دانش‌آموزان از خوابگاه و غذای لذت بخش می‌برند. فروشگاه های نوشیدنی، در کنار فضاهای آموزشی کاربردی و امکانات دانشگاهی. مهمتر همه، امکانات در EHL از دقیق آکادمیک، سبک زندگی سالم و برخی از رهبران صنعت و همتایان پشتیبانی می کند.

امکانات ورزشی

علاوه بر فعالیت‌های گروهی و کمیته‌ها، امکانات EHL و منابع را در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌دهد تا تناسب اندام بمانند و به طور مستقل سبک زندگی فعال را پیش ببرند. کلاس‌های گروهی و ورزش‌های انفرادی به دانش‌آموزان فرصت‌های شغلی در محوطه دانشگاه را می‌دهد.

باشگاه های دانشجویی

ما دانش‌آموزان را می‌توان تا نمونه‌هایی از زندگی داشته باشند که شامل زندگی سالم، پالایش و مشارکت اجتماعی باشند. برای این منظور، دانش آموزان در کمیته های اجتماعی و انجمن های ورزشی متعددی شرکت می کنند که آنها را حول مسائل و علایق مشترک مشترک می کنند.

< ;/p>

چرا در اینجا تحصیل کنیم؟

دلایل مهم برای مطالعه در اینجا

  • EHL به طور منظم به عنوان بهترین مدرسه مدیریت هتل در جهان با بالاترین میزان اشتغال التحصیلان در این صنعت شناخته می شود.این انجمن یک جامعه حرفه ای منحصر به فرد به فرد متشکل از بیش از 25000 مدیر مهمان نوازی را ایجاد و الهام کرده است که با ارزش ها و میراث EHL متحد شده اند.< /li>
  • وضعیت سازمانی ما به عنوان یک بنیاد نمای به ما را از طریق سرمایه گذاری مجدد همه سودها برای افزایش کیفیت دانشجویانمان متمایز می کند' آموزش و پرورش.

مدرسه کسب و کار مهمان نوازی EHL کجاست؟

بازگشت به بالا