McGill University
گروه شیمی

گروه شیمی

Department of Chemistry

باث که پس از شش ماه در راهنمای دانشگاه گاردین در سال 2017 در رتبه پنجم استخدام فارغ التحصیل قرار گرفت و به عنوان برترین دانشگاه بریتانیا در بررسی تجربه دانشجویی Times Higher Education (THE) در سال 2015، به عنوان یک محیط پرورش دهنده برای ذهن های مبتکر شناخته شده است.

توضیحات دانشگاه

درباره

تاریخچه

دانشگاه باث منشور سلطنتی خود را در سال 1966 دریافت کرد و از نظر رضایت از دوره در رتبه اول قرار گرفت (راهنمای دانشگاه). Gardin 2016).

با نزدیک شدن به پنجاهمین سال ما، حمام به خوبی می‌گذرد. به عنوان محیطی پرورش دهنده برای ذهن های مبتکر ایجاد شده است.

آموزش

دانشگاه وسیعی از دوره های کارشناسی ارشد و مدارک تحقیقاتی را می دهد. موضوعات عبارتند از مهندسی، طراحی، علوم انسانی، اجتماعی، مدیریت و علوم.

برنامه های آکادمیک ما به گونه ای طراحی شده اند که چالش های فکری دقیق و ارتباط با دنیای واقعی علوم را ارائه دهند، و به دانشجویان ما فرصت را می دهد تا با این مطالعه که پیشرو هستند مطالعه کنند. زمینه.

تحقیق

حرفه

با سنت ایجاد پیوندهای قوی با مشاغل خصوصی، شراکت و بخش دولتی، فارغ التحصیلان ما از بالاترین نرخ و شروع حقوق بریتانیا نگهدارند.

زندگی دانشجویی

زندگی دانشجویی

زندگی پردیس

پردیس پرجنب‌وجوش ما و موقعیت مکانی درست در لبه شهر باث، فرصت‌های ورزشی، اجتماعی و فرهنگی فوق‌العاده‌ای را می‌کند و بهترین دانشگاه می‌کند. پردیس تایمز و ساندی تایمز در سال 2014 انتخاب شد. .

ما بیش از 100 میلیون پوند در محوطه دانشگاه خود برای خوابگاه دانشجویی جدید، امکانات جدید برای هنر، ساختمانهای جدید دانشگاهی و یک استخر شنای جدید با کیفیت المپیک در دهکده آموزشی ورزشی خیره‌کننده، که محل کسب دانشگاه است. مدال است، سرمایه گذاری کرده است. -برنده ورزشکاران المپیک، و برای دانش آموزان برای ورزش نخبه و تفریحی آزاد است.

امکانات ورزشی

دهکده تمرین ورزشی 30 میلیون پوندی به طور رسمی توسط پرنسس آن در سال 2004 افتتاح شد

امکانات آسیب می تواند بیش از 50 ورزش را تامین کند!محصول در بریتانیا، مسیر Push Start است که GB Bobsleigh و Skeleton GB را می‌کند. تیم دومی که در 3 بازی گذشته مدال گرفته بود و به طلا برای امی ویلیامز در ونکوور ختم شد. با در نظر گرفتن کاشی های استخر، می توان با افتخار اعلام کرد که 'بنگ بر' طول 50 متر!

باشگاه های دانشجویی

دانشجویان' اتحادیه توسط دانشجویان برای دانشجویان اداره می شود. همه چیز بر اساس خواسته دانشجویان انجام می شود.

هر دانشجو عضو اتحادیه است. /p>

اتحادیه مستقل از دانشگاه است و در مورد هر مشکلی که دانشجویان دارند، از مشکلات شما گرفته شده تا پشتیبانی در مسائل شخصی، پشتیبانی رایگان و محرمانه ارائه می‌شود.< /p>بیش از 150 گروه دانشجویی برای دریافت وجود دارد. درگیر، از جمله نمایندگان دانشگاهی، گروه های حمایتی (از جمله LGBT، فارغ التحصیلان، دانش آموزان، والدین دانش آموز)، ورزش، جوامع و کار داوطلبانه.

چرا در اینجا تحصیل کنیم؟

دلایل مهم برای مطالعه در اینجا

  • یک دانشگاه در سطح جهانی در یک شهر میراث جهانی.
  • امکانات آموزشی و پژوهشی عالی. پشتیبانی شده توسط ناظران شناخته شده بین المللی.& lt;/li>

گروه شیمی کجاست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به بالا