McGill University
دانشگاه ایالتی کلرادو

دانشگاه ایالتی کلرادو

Colorado State University

طبق قانون، دانشگاه ایالتی کلرادو یک دانشگاه تحقیقاتی جامع فارغ التحصیل با استانداردهای پذیرش انتخابی است. با ارائه مجموعه ای جامع از برنامه های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا، دارای اختیارات انحصاری ایالتی برای برنامه های کشاورزی، جنگلداری، منابع طبیعی و دامپزشکی است.

توضیحات دانشگاه

درباره

تاریخچه

دانشگاه ایالتی کلرادو یک دانشگاه زمینی است. مفهوم موسات اعطای زمین ریشه در تغییرات اجتماعی، سیاسی و فرهنگی همگرا در ایالات متحده در قرن 19 و nbsp; دارد. در دوران پرآشوب جنگ داخلی و گسترش به سمت غرب، نماینده ایالات متحده جاستین موریل از ورمونت پیشنهاد ایجاد یک کالج عمومی در هر ایالت را داد که توسط کمک های مالی فدرال زمین های عمومی پشتیبانی می شود. بیشتر زمین های عمومی موجود در آن زمان در غرب بود.

آموزش

دانشگاه ایالتی کلرادو با الهام از میراث اعطایی زمین خود، متعهد به تعالی است و استانداردهایی را برای دانشگاه های تحقیقاتی دولتی در زمینه تدریس، تحقیق، خدمات و ترویج به نفع شهروندان تعیین می کند. کلرادو، ایالات متحده آمریکا و جهان.

تحقیق

دانشجویان واجد شرایط در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد فرصت های زیادی برای شرکت در تحقیقات و فعالیت های خلاقانه در حین ثبت نام در CSU دارند. این فرصت‌ها به دانش‌آموزان اجازه می‌دهد تا آموزش خود را با همکاری نزدیک با یک استاد راهنما ارائه‌دهنده. 

خدمات دانشگاه

سرویس

خدمات مسکن

مسکن دانشگاه ایالتی کلرادو & Dining Services انواع مختلفی از گزینه های مسکن را برای همه افراد در محوطه دانشگاه می دهد. از لینک های زیر استفاده کنید تا همه چیز در مورد خوابگاه ها و آپارتمان های دانشگاهی و همچنین خدمات خاص مسکن و amp;amp; غذاخوری در سرتاسر اقامتگاه‌های آن می‌شود.

انجمن‌های آموزشی مسکونی (RLCs) برنامه‌هایی هستند که برای معرفی و ادغام کتاب‌های آکادمیک و اجتماعی در سالن‌های اقامتی از طریق مشارکت مدیران سازماندهی هستند. شده‌اند.

خدمات پزشکی

شبکه بهداشت و درمان CSU خانه هر دانشجو برای سلامت و آرامش در دانشگاه آلتی کلرادو است. ما متعهد به مراقبت از بدن و ذهن هستیم تا به دانش آموزان در موفقیت در دانشگاه و زندگی کمک کنیم.

زندگی دانشجویی

زندگی دانشجویی

زندگی پردیس

آمونز هال همچنین محل دفتر پذیرش است. جلسات اطلاعات روزانه و گشت‌ها در اتاق دانشگاه هر روز هفته ارائه می شود و شنبه ها و عصرها در تمام طول سال انتخاب می شود. به استثنای اکثر تعطیلات فدرال. تورها توسط دانشجویان فعلی CSU هدایت می شوند و سنت های غنی دانشگاه، محیط دانشگاهی مشارکتی و زندگی پررونق دانشگاه را برجسته می کنند. علاوه بر این، دانشجویان آینده نگر می توانند از میان تجربه های تجربی بازدید تخصصی و برنامه های کالج/پارتمان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد CSU انتخاب کنند. 

امکانات ورزشی

  • با پیوستن به یک باشگاه ورزشی، تیم هایی که تحت مدیریت دانش آموزان هستند که با هم تمرین می کنند، سفر می کنند و در سطح رقابت های ملی بعدی، رقابت را به مرحله انتخاب می کنند. ما ده‌ها برنامه از راگبی و فوتبال گرفته تا واترپلو و رودئو را می‌دهیم.
  • به عنوان سازمان‌هایی که توسط دانش‌آموزان مدیریت می‌شوند، اعضای تیم در جمع آوری کمک مالی، انتخاب می‌شوند. مربی، بودجه و موارد دیگر مشارکت دارند. باشگاه های ورزشی دانشجویان ورزشکاران جدی هستند و بازی ها / مسابقات سراسری و کشوری برگزار می شود. تیم های ما نیز به نوعی مشکل بزرگی هستند و در بیش از 25 مسابقات قهرمانی کشور حضور دارند! خیلی خوبه، قوچ!

باشگاه های دانشجویی

با بیش از 500 سازمان دانشجویی ثبت شده، مطمئناً راهی برای ارتباط با جامعه ما پیدا می شود. اگر هیچ یک از باشگاه های ما را جلب نکردید، همیشه می توانید باشگاه خود را شروع کنید. 

چرا در اینجا تحصیل کنیم؟

دلایل مهم برای مطالعه در اینجا

  • پشتیبانی از تعالی در تدریس و تحقیق
  • ارتقاء مسئولیت مدنی
  • نوآوری را تشویق و بدهید

دانشگاه ایالتی کلرادو کجاست؟

بازگشت به بالا