McGill University
مدرسه بین المللی کسب و کار سی بی اس

مدرسه بین المللی کسب و کار سی بی اس

CBS International Business School

تقریباً 1900 جوان از حدود 75 کشور در مدرسه تجارت بین المللی CBS تحصیل می کنند که در شبکه بزرگی از مشارکت با حدود 120 دانشگاه در سراسر جهان و شرکت های بزرگ متعدد تعبیه شده است.

توضیحات دانشگاه

درباره

تاریخچه

CBS در سال 1993 به عنوان مدرسه یک تجاری تجاری خالص تاسیس شده و با انواع آسیب از برنامه های تحصیلی انگلیسی زبان مشخص می شود. شود. این یکی از اولین دانشگاه‌های آلمان بود که مدرک کارشناسی معتبر بین‌المللی را ارائه کرد.

آموزش

در پردیس های خود در کلن، ماینز و پوتسدام، زمانی که از برنامه های تحصیلی تمام وقت و پاره شده است، بسیار خوب است. کارشناسی، کارشناسی ارشد یا MBA را ارائه می دهد. که اکثر آنها توسط مدرسان بین المللی از دنیای تجارت به زبان انگلیسی تدریس می شوند. 

تحقیق

وظیفه هر دانشگاه انتقال دانش دانشگاهی و انجام و انتشار تحقیقات دانشگاهی است. اساتید دانشکده تجارت بین المللی CBS در پروژه های تحقیقاتی ملی و بین المللی مشارکت دارند و نتایج خود را در مجلات و کتاب های دانشگاهی منتشر می کنند. فعالیت های تحقیقاتی در CBS در هفت خوشه سازماندهی شده است. "مدیریت پایدار» خوشه تحقیقاتی هدف اصلی پیوند تحقیق و تدریس در CBS را دارد. مدیریت پایدار حوزه میان رشته‌های است که با فعالیت‌های تحقیقاتی و نتایج متفاوت خوشه‌ها ارتباط متقابل. فعالیت‌های تحقیقاتی CBS توسط انتشارات CBS و مجموعه مقالات کاری پشتیبانی می‌شود.

& آن؛ p>

حرفه

کسانی که یک مطالعه تمرین اجتماعی را در یک مدرسه تجاری معروف مانند CBS می گذرانند، معمولاً این کار را به یک دلیل خوب تبدیل می کند. انجام می دهد: برای شغل خود. اگر به مسیرهای شغلی افراد موفق نگاه کنید، مطمئناً خوش شانس بودن و اتفاقات تصادفی خوش شانس برای برخی نقش ها خواهد بود. اما تجربه نشان می دهد که برنامه ریزی کلید موفقیت است. ما از شما در طول مسیر حمایت می‌توانیم – از یک طرف از طریق دوره‌ها و همچنین خارج از سخنرانی ها. حرفه در جهت درست – از همان ابتدا. برای این منظور، ما با شرکت‌ها شبکه می‌کنیم و یک بورس کارآموزی و فرصت‌های شغلی خاص به فرد CBS داریم.

خدمات دانشگاه

سرویس

خدمات دانشجویی

دفتر اولین و مرکز تماس برای تمام سوالات مربوط به تحصیل شما در CBS است. دفتر دانشجویان مسئول ارائه کارت شناسایی دانشجویی، گواهی تحصیل، انواع تجهیزات و موارد دیگر است. اگر می‌خواهید یک اتاق سمینار را برای کار گروهی انتخاب کنید، می‌توانید با اطلاعات دفتر دانشجویان مشورت کنید. علاوه بر این، دفتر دانشجویان CBS فرم ها و درخواست های مختلف را مدیریت می کند، فایل های دانشجویی را مدیریت رسمی می کند و پایگاه داده های داخلی را به روز می کند. به‌علاوه، روند ثبت‌نام را مدیریت می‌کنند و توصیه‌نامه‌ها را نهایی می‌کنند.

خدمات مسکن

آیا هنوز در طول تحصیل در CBS یا ترم تبادل در کلن به دنبال مسکن هستید؟ دفتر اقامت CBS برای کمک به شما در جستجوی شما وجود دارد: حضوری، با مشاوره و پشتیبانی. CBS برای دانشجویان CBS با سالن‌های اقامتی متعددی ترتیب داده شده است، با Kölner Studierendenwerk (اتحادیه دانشجویی کلن) کار می‌کنند، و دانشجویانی را که پیشنهاد می‌کنند یا به دنبال مسکن هستند، مرتبط می‌کند! ما گزینه های جالبی را به شما معرفی می کنیم.

اتاق های 1 و 2 تخته روشن، دوستانه و مجهز هستند. هر اتاق با تخت، کمد، میز، قفسه ذخیره سازی، لامپ، ملافه و گاوصندوق ویژه مبله شده است.

خدمات کتابخانه

کتابخانه

کتابخانه مدرسه بازرگانی بین‌المللی CBS، انبار بزرگی از ادبیات تخصصی برای دوره‌های تحصیلی و مطالعات علمی را در خود جای داده است. علاوه بر این، می توانید به بیش از یک روزنامه و نشریه آلمانی و بین المللی (به عنوان مثال Wirtschaftswoche، هاروارد بیزینس ریویو یا The Economist) دسترسی داشته باشید.

خدمات ICT

پشتیبانی فناوری اطلاعات مرکز خدمات ما، شبکه ارتباطی CBS را با ارتباطات اینترنتی و سیستم‌های پردازش مرکزی اداره می‌کند: برای مثال:

    < li>سرورهای خدمات اینترنتی
  • استخرهای کامپیوتر
  • لوازم جانبی مانند چاپگرهای لیزری، اسکنرها و غیره& ;lt;/li>

زندگی دانشجویی

زندگی دانشجویی

زندگی پردیس

  • بزرگترین پردیس از سه پردیس CBS پردیس کلن است. علاوه بر حدود. 1600 دانشجوی CBS، کلانشهری با بیش از یک میلیون نفر جمعیت، 99000 دانشجوی دیگر را در خود جای می دهد. شهر قدیمی روم پایتخت راینلند-فالتز است و مستقیماً در مرز هسن واقع شده است. پوتسدام نه بیشتر دور از پایتخت آلمان، بیشتر به خاطر صحنه فیلم و منطقه براندنبورگ اطراف آن شهرت دارد. 

چرا در اینجا تحصیل کنیم؟

دلایل مهم برای مطالعه در اینجا

  • دانشجویان ما ترم های تحصیلی را در خارج از کشور بیش از 120 دانشگاه شریک در سراسر جهان می گذراند که توسط دفتر بین المللی CBS پشتیبانی می شود.CBS اولین مدرسه بازرگانی در آلمان بود که بین المللی معتبر بود مشهور شورای بین المللی اعتباربخشی را دریافت کرد.
  • به عنوان یک دانشگاه خصوصی، ما خود را شریک و ارائه خدمات برای دانشجویانمان می‌دانیم.

مدرسه بین المللی کسب و کار سی بی اس کجاست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به بالا