McGill University
دانشگاه کاردینال هررا (CEU)

دانشگاه کاردینال هررا (CEU)

Cardinal Herrera University (CEU)

ما یک دانشگاه کاتولیک و موسسه پیشگام در توسعه پروژه های آموزشی نوآورانه هستیم. هدف ما کمک به افرادی است که با ما تحصیل می کنند، رشته انتخابی خود را درک کنند و فعالیت های حرفه ای خود را به طور کامل و مسئولانه انجام دهند. ما از ارزش‌های مسیحیت پیروی می‌کنیم که چارچوب مرجع ما را برای افکار و اعمالی که جامعه ما را بهبود می‌بخشد، تشکیل می‌دهند.

توضیحات دانشگاه

درباره

تاریخچه

دانشگاه CEU Cardenal Herrera (دانشگاه CEU Cardenal Herrera) بخشی از Fundación CEU San Pablo (بنیاد دانشگاه CEU) San Pablo) است که یک بنیاد غیرقابل استفاده است. سازمان انتفاعی آموزشی با بیش از 80 سال سابقه در زمینه آموزش.

آموزش

بهترین راه عبور از طریق انجام دادن است. بنابراین، علاوه بر آموزش تئوری، کل محدوده مطالعات ما شامل آموزش عملی اجباری و داوطلبانه است تا دانش آموزان را قادر به انجام این کار کند. استودیوهای تلویزیون، بیمارستان دامپزشکی، اتاق های کامپیوتر، استودیوهای ضبط، کلینیک دندانپزشکی، اتاق عملی داروسازی و اتاق های شبیه سازی وجود دارد. شغل شما هر چه باشد، از روز اول بدون ترک دانشگاه، آموزش عملی دید. علاوه بر این، ما با تعداد زیادی از شرکت‌ها قراردادهایی داریم که می‌توان در آنها قرارهایی را انجام داد تا شما را به دنیای حرفه‌ای آماده کند.

& lt;/p>

تحقیق

دانشگاه فضای روشنی به تحقیق (+1.3 میلیون یورو سرمایه گذاری و بیش از 40 پروژه) به عنوان دانشجویان برای توسعه کلیات دانشگاهی که به نفع و جامعه به طور کامل انجام می شود. .

حرفه

با توجه به موقعیت‌های شغلی حرفه‌ای، که دانشگاه برای بازسازی سناریوهای حرفه‌ای آینده ایجاد می‌کند و به شدت توسعه می‌دهد، دانشجویان می‌توانند از آن استفاده کنند. سال اول شروع به کار کنند. در سالهای آخر هر مقطع، بخش کارآموزی کارورزان از شرکت ها و موسات را مدیریت می کند. دانشگاه به طور مداوم قراردادهای همکاری جدید را برای دسترسی به محل سازماندهی می کند. همچنین دارای دو برنامه خاص، "کارآموزی داوطلبانه" و "کارآموزی اجباری". در برخی از مقاطع، درصد تعداد دانشجویانی که دوره کارآموزی را کسب می کنند 100 درصد است.

خدمات دانشگاه

سرویس

خدمات دانشجویی

دفتر روابط بین الملل به شما در مورد روشهای تحصیل در دانشگاه کمک می‌کند. محل اقامت، موضوعات، تقویم، خدمات دانشگاه، اطلاعات مفید در مورد والنسیا و موارد دیگر.

خدمات مسکن

از خدمات دانشجویی بین‌المللی، ما می‌توانیم با برقراری تماس با شرکای خود به شما در یافتن محل اقامت آینده خود کمک کنید. شرکای رسمی ما هیچ گونه هزینه نمایندگی از شما دریافت نمی کند و در برخی موارد، بازدید از آپارتمان را به ترتیب می دهد. مکان‌های بزرگی از گزینه‌های را می‌توان یافت: اتاق‌ها در خوابگاه‌ها، آپارتمان‌های مشترک یا حتی استودیوهای کوچک، هم در والنسیا و هم در اطراف دانشگاه‌ها.

< ;/p>

خدمات کتابخانه

خدمات کتابخانه:

 • کتابخانه رسانه (Mediateca)
 • < ;lt;/ul>
  • خدمات درخواست آیتم (SOD) )
  & ;lt;ul>
 • مخزن موسسه
 • اطلاعات کتابشناختی و خدمات آموزش کاربر
 • < /ul>
  • گروه کتابشناسی

  & lt;/p>

خدمات پزشکی

به شما امکان می‌دهد که یک بیمه خصوصی با سیگنا که پوشش درمانی جامعی را در اسپانیا می‌کند، برای مدت 1 ارائه کنید. سال انتخاب کنید. هزینه این تضمین 400 یورو برای یک دوره 12 ماهه است. شما می توانید این بیمه را از طریق برنامه Hospitality Application درخواست کنید.

زندگی دانشجویی

زندگی دانشجویی

زندگی پردیس

دانشگاه CEU Cardenal Herrera دانشگاه خصوصی با بزرگ‌ترین سنت و تجربه در منطقه والنسیا (Comunitat Valenciana) و تنها دانشگاه دارای پردیس در سه استان است. منطقه:/p>

 • مونکادا/ آلفارا دل پاتریارکا (والنسیا)الچه (آلیکانته)
 • مرکز شهر والنسیا – Palacio de Colomina

کاخ کولومینا مکان مناسبی برای مقابله با آن است. این ساختمان دانشگاه CEU Cardenal Herrera را با حضور در قلب تاریخی شهر والنسیا فراهم می کند و فرصت هایی را برای بازدیدکنندگان برای مواجهه با دانش و هنر فراهم می کند.

امکانات ورزشی

ما فرصت‌های ورزشی را برای تکمیل تحصیلات دانشگاهی به شما پیشنهاد می‌کنیم. ما سازماندهی می‌کنیم:

 • گستره وسیعی از فعالیت‌های مسابقات ورزشی (لیگ‌ها، تورنمنت‌ها و رویدادها) به تیمی صورت یا انفرادی< /li>
  < li>مسابقات داخلی و/یا مسابقات خارجی.
 • فعالیت های مختلف تفریحی مانند پیاده روی، فعالیت های طبیعت و رویدادها. سفرهای یک روزه.

باشگاه های دانشجویی

UCH CEU ترویج می کند که دانش آموزان نقش مشارکتی بیشتر در دانشگاه دارند. برای انجام این کار، فرصت هایی را به عنوان مکمل برای تجربه به دست آمده در کلاس ارائه می دهد. پرورش مهارت های عرضی در بین دانشجویان، ایجاد یک تجربه ارزشمند دانشگاهی و ایجاد حس تعلق به جامعه.

چرا در اینجا تحصیل کنیم؟

دلایل مهم برای مطالعه در اینجا

 • دانشگاه کاردینال هررا تعالی، آموزش یکپارچه و توجه شخصی را ارائه می دهد.
 • دانشگاه کاردینال هررا آموزش عملی & استفاده.
 • دانشگاه کاردینال هررا از مبادلات ملی و بین المللی پشتیبانی می کند کند.

دانشگاه کاردینال هررا (CEU) کجاست؟

بازگشت به بالا