McGill University
مدرسه کسب و کار جزایر کانالی

مدرسه کسب و کار جزایر کانالی

Canary Islands Business School

CIBS که در سال 1986 تاسیس شد، یک موسسه خصوصی است که مدرک لیسانس در مدیریت بازرگانی و همچنین آموزش اجرایی (MBA و برنامه های توسعه اجرایی) ارائه می دهد. برنامه هایی برای مدیران بین المللی

توضیحات دانشگاه

درباره

تاریخچه

مدرسه بازرگانی جزایر قناری یک موسسه آموزشی غیرانتفاعی مستقر در گرن کاناریا، اسپانیا  با بیش از 35 سال گواهی ارائه مدرک در مدیریت بازرگانی، برنامه های MBA، و همچنین دوره های توسعه اجرایی. با بیش از 2000 فارغ التحصیل، مدرسه بازرگانی جزایر قناری یکی از اعضای قدیمی بنیاد اروپایی آموزش مدیریت (EFMD) است. 

< ;/p>

آموزش

فقط در عرض 3 سال می‌توانید مدرک لیسانس مدیریت بازرگانی بگیرید، در کلاس‌های 2 سال اول در مدرسه بازرگانی MBA در لاس پالماس و سال آخر در انگلستان شرکت کنید. ایرلند، کانادا یا فرانسه. شما می توانید از بین 7 دانشگاه معتبر و بیش از 8 رشته انتخاب کنید. مدرک خود را از دانشگاهی دریافت می کند که از آن فارغ التحصیل شده اید.

تحقیق

روش شناسی ما بر خلق و ایده های عاشقانه ها و مفاهیم نوآورانه است که بر اساس یک چشم اندازه جهانی تنظیم شده است، جایی که فارغ التحصیلان ما به عنوان استاد سرنوشت خود ظاهر می شوند. قرار گرفتن در معرض بین المللی، زبان و مهارت های ارتباطی ابزارهای اساسی برای رسیدن به هدف ما هستند. ما شامل ترکیبی از تئوری و موارد زندگی واقعی است، یک دانش عملی را به دانش آموزان ارائه می دهند که برای همیشه ادامه خواهد داد. استادان در عین حال در حوزه تخصصی خود حرفه ای هستند.

خدمات دانشگاه

سرویس

خدمات دانشجویی

  • آموزش دانش آموز & کارگاه های آموزشی
  • مشاوران دانشجو
  • آموزش شبکه & رویدادها

خدمات پزشکی

مراقبت های بهداشتی خارج از دانشگاه است.

زندگی دانشجویی

زندگی دانشجویی

زندگی پردیس

تمام ساختمان سازمان در یک مکان قرار دارد که دانشجویان به غذاخوری، کتابخانه و فضای سبز در فضای باز دسترسی دارند. . ما در مرکز شهر هستیم که می‌توانید هر چیزی را که نیاز دارید پیدا کنید.

امکانات ورزشی

ما هیچ امکانات ورزشی در داخل پردیس نداریم اما  تعداد کمی از باشگاه‌های ورزشی که دانش‌آموزان ما می‌توانند برای انجام ورزش نزدیک ما به آنجا بروند.

چرا در اینجا تحصیل کنیم؟

دلایل مهم برای مطالعه در اینجا

  • مدرک تحصیلی تنها در 3 سال: 2 سال دوزبانه در گرن کاناریا +1 سال در خارج از کشور.
  • 7 دانشگاه بین المللی.8 رشته.

مدرسه کسب و کار جزایر کانالی کجاست؟

بازگشت به بالا