McGill University
مدرسه مدیریت هتل بین المللی کوه های آبی

مدرسه مدیریت هتل بین المللی کوه های آبی

Blue Mountains International Hotel Management School

در طول سه دهه، مدرسه مدیریت هتل بین المللی Blue Mountains (BMIHMS) هزاران شغل موفق را راه اندازی کرده است. ما به شبکه جهانی خود از فارغ التحصیلان و فارغ التحصیلان پیشرو در صنعت و همچنین مشارکت قوی خود با برخی از بزرگترین برندهای جهان افتخار می کنیم.

توضیحات دانشگاه

درباره

تاریخچه

 

& lt;/p>

آموزش

در مدرسه مدیریت هتل بین المللی Blue Mountains، ما یک آموزش همه جانبه ارائه می شود. تجربه آزمایش به فرد ما ترکیبی از آموزش های عملی در سطح جهانی با مشاغل صنعتی در معتبرترین سازمان ها در استرالیا است. دوره‌های ما با نظرات شرکای صنعتی ما طراحی شده‌اند و تا اطمینان حاصل شود که مهارت‌هایی را می‌توان توسعه داد که می‌توان مستقیماً در حرفه‌ای و هتلداری شما اعمال شود.

< ;/p>

حرفه

 ما پیشرو مدرسه مدیریت هتل در استرالیا و آسیای آسیایی هستیم. آموزش عملی در سطح جهانی ما در محیط هتل شبیه سازی شده ما، شما را آماده می کنید تا در این صنعت هیجان انگیز جهانی جای خود را به جای بگذارید.

خدمات دانشگاه

سرویس

خدمات دانشجویی

 

& lt;/p>

خدمات کتابخانه

 

& lt;/p>

خدمات ICT

 

& lt;/p>

زندگی دانشجویی

زندگی دانشجویی

امکانات ورزشی

 

& lt;/p>

چرا در اینجا تحصیل کنیم؟

دلایل مهم برای مطالعه در اینجا

  • 20 مدرسه برتر مبتکرانه – اخبار ایالات متحده & ;amp; گزارش جهانی 16-2015
  • بالا و در حال آمدن دانشگاه ملی برای سومین سال متوالی – اخبار ایالات متحده آمریکا & گزارش جهانی – بهترین کالج های آمریکا 15-2014
  • ما مقرون به صرفه ترین دانشگاه تحقیقات عمومی اورگان هستیم که در قلب یکی از پویاترین دانشگاه های آمریکا واقع شده است. شهرها.

مدرسه مدیریت هتل بین المللی کوه های آبی کجاست؟

بازگشت به بالا