McGill University
Blanquerna - Universitat Ramon Llull

Blanquerna - Universitat Ramon Llull

Blanquerna - Universitat Ramon Llull

یک دانشگاه و جامعه حرفه ای از نوع بسیار خاص، سازنده غیرانتفاعی و یکی از بنیانگذاران دانشگاه رامون لول، اولین دانشگاه خصوصی کاتالونیا که شامل ESADE، IQS، La Salle، Pere Tarrés، Facultat de Filosofia، Observatori de l' Ebre، Vidal i Barraquer، Institut Borja، Turisme Sant Ignasi و ESDI همه بخشی هستند.

توضیحات دانشگاه

درباره

تاریخچه

1948 – Escola Normal de Mestres (مدرسه استاندارد ایجاد معلمان)، توسط شورای اسقف های بارسلون

آموزش

دانشجوی Blaquerna-URL‌نمی‌تواند با سه فرمت مختلف یاد بگیرید: متخصصان حرفه‌ای از بخش‌های مربوط، معلمان و پزشکان. هر سه مکمل ترکیب هستند و عناصر متمایزکننده را در روند یاددهی-یادگیری گنجانده اند. معلمان تجزیه و تحلیل و ترکیب را ترویج می کنند. بررسی نتایج تحقیقات خود را ارائه می دهند. آموزش کاملی که پیچیدگی های واقعیت را در بر می گیرد.

خدمات دانشگاه

سرویس

خدمات مسکن

در Blanquerna-URL ما مسکن یا جستجوی محل اقامت نداریم، اما در اینجا آژانس اطلاعاتی را پیدا می کند که به دنبال مسکن برای شماست. دانشجویان بین المللی وارد شهر هستند. در بارسلونا، دانشجویان می توانند در آپارتمان ها، اقامتگاه ها یا خوابگاه های مشترک یا انفرادی اقامت کنند. قیمت ها از 350 یورو تا 2000 یورو در ماه تغییر می کند.

خدمات ICT

فناوری

در Blanquerna-URL فناوری نه تنها به عنوان یک ابزار حیاتی در نظر گرفته می‌شود، بلکه از آن در زمینه استفاده می‌شود. این حرفه مورد نیاز است. این به دانش‌آموزان ما دانش‌آموزان در مورد استفاده از جدیدترین ابزارهایی می‌دهد که باید به صورت روزمره از آنها استفاده کنند.

زندگی دانشجویی

زندگی دانشجویی

زندگی پردیس

Blanquerna-URL یک مرکز ساخت متخصصان معرفی شده و برای آماده شدن متخصصان برتر در کاتالونیا است و یکی از بنیانگذاران دانشگاه رامون لول است. ، اولین دانشگاه کاتالونیایی است که وضعیت پردیس را دریافت کرده است. de Excelencia Internacional (CEI) توسط دولت اسپانیا.

سه دانشکده در مناطق مختلف بارسلونا، 462 معلم، 5300 دانشجوی فارغ التحصیل التحصیل و قراردادهای همکاری با 2390 شرکت و موسسه فراتر از مدل قدیمی رفته است. دانشگاه محدود به فضای محدود است.

Blanquerna-URL شبکه ای غنی از دانش، فضای فرصت ها و هم افزایی بین دانشگاه، دنیای تجارت و جامعه را می کند. .

< /p>

Blanquerna - Universitat Ramon Llull کجاست؟

بازگشت به بالا