McGill University
BESIGN مدرسه طراحی پایدار

BESIGN مدرسه طراحی پایدار

BESIGN The Sustainable Design School

مدرسه BESIGN یک موسسه آموزش عالی است که در آن دانش آموزان طراح می شوند و قادر به رسیدگی به مسائل بزرگ سیاره و مردم ما هستند. طراحان ذهنیت کافی برای ارتباط با کاربر، داشتن بینش فنی و حساسیت به توسعه آینده برای آینده ای قابل زندگی را دارند. مدرسه BESIGN در محیط زیبای Côte d'Azur در جنوب فرانسه مستقر شده است.

توضیحات دانشگاه

درباره

تاریخچه

بنیاد در سال 2012 توسط Maurille Lariviere، یکی از بنیانگذاران و مدیر Strate، Ecole de design، در پاریس، Marc Van Peteghem ، معمار دریایی، یکی از بنیانگذاران آژانس VPLP و سازمان غیردولتی Watever در بنگلادش و پاتریک لی کوئمنت، مدیر طراحی فورد، آئودی-WV و رنو.

در سال 2014، مدرسه طراحی پایدار BESIGN به عضویت مؤسس دانشگاه کوت دازور درآمد.

آموزش

BEESIGN مدرسه طراحی پایدار دو برنامه ارائه می‌دهد: یک مدرک لیسانس 3 ساله و یک مدرک کارشناسی ارشد 2 ساله.< ;/p>

سه سال اول برای مهارت های ابزارهای طراح، مانند طراحی، برنامه های کامپیوتری دوشناسی بعدی و سه بعدی، روش طراحی، جامعه شناسی کاربر و توسعه پایدار. علاوه بر این، دانش‌آموزان یاد می‌گیرند که تفکر خلاق و تفکر مختلف طراحی پایدار را در تجربه تجربه بر معرفی پروژه‌ها دارند.

در طول دو سال کارشناسی ارشد، دانشجویان بر روی روش شناسی تحقیق، طراحی، مدیریت پروژه و تیم و پروژه دیپلم و پایان نامه خود می کنند.

دوره ها و مطالب درسی به زبان انگلیسی است.

تحقیق

BESIGN مدرسه طراحی پایدار با دانشکده‌های دکتری UCA – دانشگاه کوت دازور در نیس برای انجام تحقیقات طراحی پایدار همکاری می‌کند. مطالب از جامعه شناسی گرفته شده تا زیست شناسی، مردم شناسی یا موضوعات اجتماعی شهری متفاوت است.

حرفه

مهارت‌های فرهنگی، ابزارها و روش‌های توسعه پایدار این امکان را فراهم می‌آورد که طراح را دارای استراتژی‌های مهمی است که مشتاقانه در بازار کار می‌کند. در انتظار آن هستند، قرار دهد.

< ;p> موقعیت های ممکن عبارتند از: 

- طراح پایدار ادغام شده در یک شرکت (بخش طراحی، نوآوری یا CSR) در تمام بخش های فعالیت . 

< p>- طراح پایدار در آژانس طراحی، یا در شرکت های مشاوره نوآوری و استراتژی. ;p>- طراح پایدار در ایجاد استارت آپ.

زندگی دانشجویی

زندگی دانشجویی

زندگی پردیس

این موسسه در نزدیکی مرکز شهر Cagnes-sur-Mer است، که یک شهر بندری معمولی رمانتیک است. سوپرمارکت‌ها، رستوران‌ها، کافه‌ها، فروشگاه‌های نانوایی، مراکز پزشکی، همه چیزهایی که نیاز به ارائه دارند. کمتر از 10 دقیقه با اتوبوس تا فرودگاه بین المللی نیس و 15 دقیقه با قطار تا مرکز شهر نیس فاصله است. شهرهای نزدیک کن، آنتیب، موناکو نیز فرهنگی را ارائه می دهند.

از آنجایی که مدرسه بین دریا و کوه است، ورزش های آبی و پیاده روی در فصل تابستان، اسکی و اسنوبورد در فصل زمستان، این چیزی است که نیس به آن معروف است. پردیس تنها 5 دقیقه پیاده تا ساحل فاصله دارد.

امکانات ورزشی

در اطراف دانشگاه، دانشجویان انواع امکانات ورزشی را پیدا می‌کنند. شهر نیس که سالانه 30000 دانش آموز دارد، انواع امکانات را نیز ارائه می دهد.

دانش آموزان بیشتر از محیط طبیعی بین کوه و دریا لذت می برند تا از فعالیت های خارج از منزل لذت ببرند.

باشگاه های دانشجویی

از سال 2013 شروع، مدرسه طراحی پایدار دارای یک دانشگاه دانشجویی فعال "The SEEDS" ; است. هدف اصلی آن ایجاد یک شبکه فعال از دانشجویان و متخصصان است که روی موضوعات مختلف کار می کنند: انجمن ها، رویدادها، حرفه ای و بین المللی. آشپزی، رویدادهای خاص، …

دانش آموزان در استودیوی ضبط موسیقی ما به تمرین موسیقی می پردازند.

BESIGN مدرسه طراحی پایدار کجاست؟

بازگشت به بالا