McGill University
کالج موسیقی برکلی

کالج موسیقی برکلی

Berklee College of Music

برای بیش از نیم قرن، کالج تکامل یافته است تا وضعیت هنر موسیقی و تجارت موسیقی را منعکس کند، و با اولین مطالعات کارشناسی در جهان در جاز، راک، گیتار الکتریک، موسیقی متن، ترانه سرایی، صفحه گردان، الکترونیک پیشتاز شد. تولید، و بیش از ده ها ژانر و رشته تحصیلی دیگر. 

توضیحات دانشگاه

درباره

تاریخچه

برکلی توسط لارنس برک، تنظیم کننده کهنه کار و مهندس آموزش دیده در MIT، تاسیس شد، که می خواست موسیقی معاصر را انجام دهد. آموزش دهد و آماده حرفه ای عملی را برای این نوازنده فعال ارائه کند. ایده او آتش گرفت و استودیوی آموزشی کوچک در کمتر از دو دهه به یک مدرسه بزرگ و سپس به کالج تبدیل شد.

آموزش

برکلی برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد را می دهد. برنامه های تابستانی و بین المللی کالج و پیش کالج؛ و مدارک آنلاین، گواهینامه ها و دوره های آنلاین فردی. همه دوره ها توسط هیئت علمی متخصصان با استعداد و با تجربه ما تدریس می شود.

تحقیق

دفتر تحقیقات و ارزیابی نهادی، راهنمایی و پشتیبانی را برای هر منطقه از برکلی ارائه می‌کند تا در تحقیقات مستمر، و خودارزیابی جامع باشد. ، جمع آوری مورد نیاز برای تصمیم گیری اطلاعات بر داده ها انجام شود. -ساخت، توسعه سیاست و برنامه ریزی استراتژیک. 

حرفه

پشتیبانی شغلی

< p>

خدمات دانشگاه

سرویس

خدمات دانشجویی

پزشکان حرفه‌ای آموزش دیده و دارای مجوز خدمات رایگان و محرمانه را به همه دانشجویان برکلی می‌دهند. مشاوران با ارائه مشاوره کوتاه مدت یا ارجاع به یک جامعه، به دانش آموزان فرصتی برای کمک به عوارض و استرس، مدیریت استرس، نگرانی های مربوط به رابطه و خانواده، تجاوز یا آذر جنسی، سوء مصرف مواد، سلامتی، مداخله در بحران و هر چیز دیگری می دهند. نگرانی بر سلامت روان آنها.

خدمات مسکن

 • 98 خیابان همنوی
 • 160 خیابان ماساچوست
 • 270 Commonwealth Avenue
 • ساختمانهای فن وی

< ;/p>

خدمات کتابخانه

کتابخانه آلبرت آلفین در کنسرواتوار بوستون در برکلی از آموزش، تحقیق و نیازهای اطلاعاتی جامعه هنرستان با دست آوردن، حفظ و نگهداری دسترسی به مواد و اطلاعات در انواع مختلف پشتیبانی می‌کند. از قالب ها در زمینه های رقص، موسیقی، تئاتر و هنرهای آزاد. 

خدمات پزشکی

تبلیغ و خدمات سلامت دانش‌آموز برنامه‌نویسی، آموزش، خدمات و منابع را ارائه می‌دهد تا دانش‌آموزان را برای موفقیت در طول و بعد از آن دوران تحصیل در برکلی آماده. از طریق یک کل نگر، تیم خدمات و ارتقای سلامتی دانش‌آموزان را در توسعه مهارت‌های ارتقای عملکرد، سلامت جسمی، عاطفی و راهنمایی معنوی می‌کند.

< /p>

زندگی دانشجویی

زندگی دانشجویی

زندگی پردیس

در حالی که ترم پاییز راه دور خود را ادامه می‌دهیم، تیم پردیس لایف در تلاش است تا راه‌هایی را شناسایی کند که شما را شناسایی کند. را درگیر کند و در زمانی که از راه دور هستید، شما را با شما درگیر نگه می دارد. در حالی که نمی‌توانیم بلیط سینما، عضویت با تخفیف، مجوز MBTA یا خیلی از خدمات سنتی خود را ارائه دهید، پیشنهادات فعلی ما عبارتند از:

  < li>رویدادها و برنامه‌های راه دور; ادامه حمایت از باشگاه‌ها از راه دور;
 • افزایش فعالیت رسانه های اجتماعی برای زنده ماندن در تماس. و

امکانات ورزشی

اگر عضو قبلی هستید (پس از ثبت نام آنلاین):

< ul>
 • اگر فاقد کارت شناسایی شمال شرقی (هاسکی کارت) هستید. صادر شده پس از 1 سپتامبر 2017، به خدمات کارت هاسکی در 4 Speare Place (در مجاورت مرکز مارینو در خیابان هانتینگتون) یک کارت هاسکی جدید دریافت کنید، که می توانید از آن برای آن استفاده کنید. ورود به سالن ورزشی استفاده کنید. . عضویت از 1 سپتامبر 2017 معتبر خواهد بود. دسترسی.
 • باشگاه های دانشجویی

  انجمن‌ها، سازمان‌ها و انجمن‌های حرفه‌ای کنفرانس‌های ویژه، نشست‌ها و کارگاه‌های آموزشی ویژه میدانی برگزار می‌کنند که ممکن است فرصت‌های شبکه‌سازی را با کسانی که در حوزه‌های مورد علاقه شما هستند، ارائه دهند. ما شما را می‌توانید از فهرست انجمن‌ها و سازمان‌های زیر استفاده کنید، اما محدود به آن نباشید، زیرا این بخش کوچکی از گروه‌هایی است که ممکن است مورد علاقه شما باشد.

  < p>

  کالج موسیقی برکلی کجاست؟

  بازگشت به بالا