McGill University
پردیس بارسلونا - مدرسه کسب و کار ژنو

پردیس بارسلونا - مدرسه کسب و کار ژنو

Barcelona Campus - Geneva Business School

مدرسه بازرگانی ژنو یک موسسه خصوصی بین‌المللی است که در ژنو با  پردیس های اصلی در ژنو، بارسلونا و مادرید. در سال 1995 با عنوان Institut de Formation de Gestionnaire de Patrimoine تاسیس شد. 

توضیحات دانشگاه

درباره

تاریخچه

Institut de Formation de Gestionnaire de Patrimoine (IFGP) در سال 1995 برای ارائه آموزش به بانکداران خصوصی در سوئیس تاسیس شد. این مدرسه در سال 2010 به مدرسه بازرگانی ژنو تبدیل به هدف خود از آموزش مدیریت بازرگانی و امور مالی را برجسته کرد. مدرسه بازرگانی ژنو یک پردیس افتتاحیه جهانی را در بارسلونا (2012)، در مادرید (2018) راه اندازی کرد و مشارکت های متعددی در سراسر جهان دارد.

& lt;/p>

آموزش

مدرسه بازرگانی ژنو درجات لیسانس، کارشناسی ارشد و دکترا در امور مالی و مدیریت بازرگانی با هفت رشته مختلف با مطالعه، در میان سایر تخصص ها، بر روی بین المللی، ارائه می دهد. جنبه های ژئوپلیتیکی و دیجیتالی مدیریت، مارکت، امور مالی و کارآفرینی.

تحقیق

مرکز تحقیقات بین‌المللی مرکز تمام فعالیت‌های تحقیقاتی مرتبط با مدرسه بازرگانی ژنو و به‌ویژه برنامه‌هایی است که به مدیریت ورزش، فناوری در آموزش کسب‌وکار و رهبری و کار در قرن بیست و یکم می‌پردازند. مجموعه پروژه هایی که شامل همکاری بین المللی در موارد زیر است: 

 • مشارکت کسب و کار و حاکمیت شرکتی در توسعه انسانی و تغییرات اجتماعی.
 • شرکتی مسئولیت اجتماعی & مدیریت ریسک در مسائل پایداری و محیطی و رهبری تجارت جهانی با تمرکز بر ورزش، انرژی و صنایع سبک زندگی.

& lt;/p>

حرفه

دانشجویان می‌تواند در یکی از رشته‌های متعدد ما تخصص داشته باشد، مانند: مدیریت بین‌المللی< p>بازاریابی دیجیتال

 • & lt;p>اینترنشنال مالی

خدمات دانشگاه

سرویس

خدمات دانشجویی

هر پردیس مدرسه بازرگانی ژنو دارای یک تیم خدمات پشتیبانی اختصاصی است و به اطمینان از اینکه هر دانش آموزی مورد توجه قرار می گیرد. افتخار می کند. این از نقطه درخواست به مدرسه بازرگانی ژنو شروع می شود و به روز فارغ از التحصیلی آنها و بعد از آن، به عنوان یک فارغ التحصیل مدرسه بازرگانی ژنو می رسد.

خدمات مسکن

مدرسه بازرگانی ژنو دارای شرکای کلیدی است که بدون هزینه یا هزینه اندک به دانش آموزان کمک می کنند:  

 • کمک مجوز دانشجویی
 • ورودی های محلی/بین بین المللی
 • اسکان
 • <مسیر بیمه; /li>
 • کمک به شبکه های حمل و نقل عمومی محلی، 
 • تنظیم حساب های بانکی و سایر مسائل مربوط به بانکداری،
 • فرهنگی/ فعالیت های ورزشی
 • کارگاه شغلی (مانند رویدادهای) شبکه، پیشنهادات کارآموزی، مربیگری حرفه ای، مربیگری، کنفرانس ها)
 • <
 • فرصت های بین المللی برای تحصیل در خارج از کشور، تبادل، و برنامه های تابستانی و زمستانی با موسات دانشگاهی شریک بین المللی. t;

زندگی دانشجویی

زندگی دانشجویی

زندگی پردیس

ما به پردیس تماشایی خود در بارسلونای جهان وطن افتخار می کنیم. واقع در یکی از معتبرترین محله ها درست در قلب شهر، با دسترسی آسان و نزدیک به چندین گزینه و نقل. پردیس معماری کلاسیک باسلون را با امکانات مدرن ترکیب می کند. ما همچنین دارای یک تراس زیبا برای لذت بردن از آب و هوای عالی باسلون هستیم. برنامه تبادل کارآمد ما در نتیجه، محیط های تجاری واقعا بین المللی را در سراسر اروپا تجربه کرد.

باشگاه های دانشجویی

به عنوان یک مدرسه بازرگانی، حفظ روابط مستحکم بین دانشجویان، روحیه تیمی و توسعه شخصی بسیار مهم است.< ;/p>

هر پردیس راه خود را دارد. سازماندهی این فعالیت ها، به طور کلی از طریق شورای دانش آموزی، که همچنین راه جایگزینی برای ملاقات با افراد جدید و ایجاد شبکه با سازمان ها ارائه می دهد.

& lt;/p>

پردیس بارسلونا - مدرسه کسب و کار ژنو کجاست؟

بازگشت به بالا