McGill University
دانشگاه خودمختار بارسلونا

دانشگاه خودمختار بارسلونا

Autonomous University of Barcelona

UAB از اولین سال‌های تاسیس خود تلاش کرد تا پایه‌های یک مدل دانشگاهی را بر اساس احترام به اصول اساسی استقلال، مشارکت و تعهد اجتماعی ایجاد کند. 

توضیحات دانشگاه

درباره

تاریخچه

تاریخ UAB در 6 ژوئن 1968 آغاز شد، زمانی که ایجاد دانشگاه Autònoma de Barcelona (UAB) رسماً اعلام شد. یک ماه بعد، چهار دانشکده اول ایجاد شد: فلسفه و هنر، پزشکی، علوم و اقتصاد. فعالیت های آموزشی در UAB در اکتبر 1968 آغاز شد.

آموزش

 • UAB بیش از 80 مدرک تحصیلی در همه زمینه های دانش ارائه می دهد. مدارک لیس ما به دلیل کیفیت و ویژگی بین المللی و همچنین به دلیل میزان تجربه عملی که دانشجویان کسب می کنند شناخته شده است. با آموزش میان‌رشته‌های پیشرفته و به برنامه‌هایی تقسیم می‌شوند که آموزش‌های عملی برای کار و سایر متخصصان شروع به تحقیق ارائه می‌دهند.

& ;lt;/p>

تحقیق

واحدهای UAB مسئول سازماندهی و توسعه فعالیت های آموزشی و پژوهشی هستند. هر بخش مربوط به یک حوزه دانش است و حتی به حوزه های خاص تری تقسیم می شود. UAB بیش از شصت دارد که همه رشته های دانش را پوشش می دهد.

خدمات دانشگاه

سرویس

خدمات دانشجویی

شکل>>شکل تربیتی با هدف ایجاد ارتباط با دانشجویان بین‌المللی و محلی است. بنابراین، می‌توانید یک «رفیق» داشته باشید که آن را در حساب کاربری خود قرار دهید و اوقات خوشی را با شما به اشتراک بگذارید تا در دانشگاه و زمان خود در بارسلونا زندگی کنید. یک دانشجو از دانشکده خود به شما منصوب می شود. او نه تنها دوستی خواهد بود که هر زمانی که نیاز دارید با شما تماس بگیرید، بلکه در صورت نیاز به کمک در هر موردی به شما کمک خواهد کرد. مربی شما به ویژه در روزهای اول حضور در بارسلونا و دانشگاه UAB و همچنین در طول سال تحصیلی در کنار شما خواهد بود. هنگام ثبت نام در دوره ها، یافتن مکانی برای زندگی، تصمیم گیری در مورد اینکه کجا بیرون بروید و چه چیزی را ببینید و غیره به شما توصیه می کنید.

خدمات مسکن

ویلا Universitària – تالارهای اقامتی

  < li>Vila Universitària منطقه مسکونی پردیس UAB است که در یک کمربند سبز طبیعی پارک قرار دارد. زمین و جنگل در آپارتمان های ویلا، به سرعت در یک محیط راحت و آرام احساس می کند که در خانه هستید.  104 اتاق پردیس هتل مجهز به سیستم تهویه مطبوع و گرمایش، یخچال مینی بار، تلویزیون ماهواره ای، میز، سرویس بهداشتی، گاوصندوق دیجیتال و دسترسی رایگان به وای فای است.

خدمات کتابخانه

خدمات کتابخانه یک قانون قانونی ایجاد کرده است که شرایطی را تعیین کند که آن امانت اسناد، اتاق‌های کار گروهی و کتابخانه‌های کتابخانه‌ها را تعیین کند. UAB و همچنین امانت اسناد بین دانشگاه های عمومی کاتالان (PUC)، و امانت بین کتابخانه ای. همچنین شامل مشی دسترسی باز UAB و خط مقررات DDD می شود.

خدمات پزشکی

هر دانشجو، محقق یا استاد خارجی که به دانشگاه کاتالونیا می آید باید دارای پوشش بیمه درمانی باشد.  اگر اهل خارج از منطقه اقتصادی اروپا هستید، باید بررسی کنید که آیا وجود دارد یا خیر. یک توافق برای مراقبت های بهداشتی بین تامین اجتماعی کشور شما و تامین اجتماعی اسپانیا است.

زندگی دانشجویی

زندگی دانشجویی

زندگی پردیس

 امکانات و خدمات منطقه مسکونی پردیس UAB

< ul>
 • 2 رستوران و 1 بار/کافی شاپ در هتل پردیس.< 2 بار/رستوران در سالن های محل اقامت. باغ.
 • فروشگاه لوازم التحریر و آب نبات، خواربارفروشی، خشکشویی و 2 دستگاه خودپرداز.
 • امکانات ورزشی

  امکانات ورزشی UAB که در فاصله کمی از منطقه مسکونی پردیس UAB قرار دارد، صرفاً از نظر تنوع و کیفیت یکی از بهترین تجهیزات برخوردار است. ورزشی است. مجتمع ها در کاتالونیا آنها شامل 2 استخر سرپوشیده، 1 استخر روباز، سالن بدنسازی، سالن بدنسازی، زمین تنیس، پارو تنیس و اسکواش، زمین راکتبال، پاویون ورزشی سرپوشیده، زمین چمن مصنوعی در فضای باز فوتبال، منطقه صخره نوردی، زمین والیبال ساحلی. ، سونا، رختکن و سولاریوم. علاوه بر این، 6 مسیر طبیعی در پردیس UAB وجود دارد.

  باشگاه های دانشجویی

  • Club Alpí Universitari de la UAB (CAU) یک انجمن کوهنوردی است که سفرها را انجام می دهد. و فعالیت هایی را در کوهستان سازماندهی می کند. هدف اصلی ایجاد یک نقطه ملاقات در محوطه دانشگاه برای سازماندهی سفرها و استفاده از ماهی از کوه با همراهی خوب است. این جامعه به روی همه باز است و تنها شرط آن عشق به کوهنوردی است.
  • <
  • اگر در Center de Recursos per a Col·lectius توقف کنید، چادرهایی را می بینند که در مسیرهای طولانی تر خود استفاده می کنند. کارابین ها، طناب ها و سایر ابزارهای مورد نیاز برای اینکه همه چیز را تحت کنترل داشته باشید و در عین حال از اطراف خود نهایت استفاده را ببرید. 
  • < /ul>

  دانشگاه خودمختار بارسلونا کجاست؟

  بازگشت به بالا