McGill University
دانشگاه آردن آنلاین

دانشگاه آردن آنلاین

Arden University Online

دانشگاه آنلاین آردن دارای بیش از 25 سال تجربه در ارائه آموزش عالی از طریق یادگیری آنلاین و ترکیبی است و توسط آژانس تضمین کیفیت بریتانیا برای ارائه آموزش با کیفیت شناخته شده است. می‌توانید هزینه مدرک خود را با برنامه‌های پرداختی انعطاف‌پذیر تقسیم کنید و از بیش از 80 معلم آکادمیک برای پشتیبانی فردی بهره ببرید.

خدمات دانشگاه

سرویس

خدمات دانشجویی

آردن برای ارائه حمایت بی‌نظیر از دانش‌آموز فراتر از آن عمل می‌کند. در طول تحصیل، تیم پشتیبانی از آنها به راحتی در دسترس شما خواهد بود تا در مورد هر چیزی که ممکن است نیاز داشته باشید به شما کمک کند. شما همچنین از پشتیبانی مستقیم معلمان خود و همچنین یک مربی شخصی موفقیت دانش آموزی، معلمان مهارت های تحصیلی، مربیان و موارد دیگر مشاهده می کنید.

< /p>

خدمات کتابخانه

همه دانش‌آموزان Arden دسترسی 24/7 رایگان به پرتال کتابخانه آنلاین ما دارند که شامل یک کتابخانه دیجیتالی شامل هزاران مجلات، کتاب‌های الکترونیکی، و پایگاه های اطلاعاتی دانشگاهی و صنعتی است. این کتابخانه دارای همه چیزهایی است که برای تکمیل موفقیت آمیز مدرک خود را نیاز دارید.

خدمات پزشکی

همچنین به انبوهی از پشتیبانی حرفه ای از امنیت در یک فضای امن دسترسی رایگان وجود دارد، که تضمین می کند کمک لازم برای انجام. زندگی تحصیلی و شخصی خود را دارید. موفقیت آمیز بود. /7 پشتیبانی محرمانه از طریق Togetherall

 • کمک برای شرایط اضطراری یا بحران
 • < ;p>

  زندگی دانشجویی

  زندگی دانشجویی

  زندگی پردیس

  &p>

  مطالعه آنلاین با آردن به این معنی است که می توانید مطالعات خود را با تمام چیزهای دیگر زندگی خود، مانند کار یا زندگی انجام دهید. خانوادگی، تطبیق دهید. بدون زمان ثابت سخنرانی و دسترسی 24/7 به مطالب آموزشی خود در هر دستگاهی، می توانید به سخنرانی های خود در زمان و مکانی که مناسب شماست گوش دهید. 

  & lt;p> همچنین دسترسی 24/7 به یک شبکه عالی پشتیبانی از دانش آموزان و همچنین پشتیبانی 1 به 1 از معلمان خود را داشته باشید تا مطمئن شوید که همه چیز را که برای موفقیت نیاز دارید در اختیار دارید.

  چرا در اینجا تحصیل کنیم؟

  دلایل مهم برای مطالعه در اینجا

  • در هر کجا و هر زمان که در اطراف شما و مجموعه های زندگی شما مناسب است مطالعه کنید، با دسترسی 24/24 به تمام مطالب مطالعه خود در هر دستگاهی .
  • مدارک بین المللی شناخته شده توسط برخی از نهادهای حرفه ای ای پیشرو امروزی.
  • آردن سریعترین دانشگاه در حال رشد در بریتانیا است که در حال حاضر 23000 دانشجو در سراسر جهان تحصیل می کنند.

  دانشگاه آردن آنلاین کجاست؟

  بازگشت به بالا