McGill University
ابات اولیبا - دانشگاه CEU

ابات اولیبا - دانشگاه CEU

Abat Oliba - CEU University

 دانشگاه Abat Oliba CEU منشاء آن در مرکز دانشگاهی Abat Oliba CEU است که توسط بنیاد San Pablo CEU در سال 1973 با استفاده از توافقنامه و پذیرش با دانشگاه بارسلونا ایجاد شد. در سال 1974 کلاس های خود را در اولین دفتر مرکزی خود در خیابان پیرسون در بارسلون آغاز کرد و از آن زمان تاکنون بیش از 8500 فارغ التحصیل دانشگاهی را آموزش داده است.

توضیحات دانشگاه

درباره

تاریخچه

دانشگاه Abat Oliba CEU در سال 2003 در بارسلون تاسیس شد. این موسسه کات بر آرمان‌های Asociación Católica de Propagandistas (انجمن تبلیغاتی ولیک) است. اصل اصلی در تمام ابتکارات آن، خدمت به جامعه مالونیایی است که از روح مسیحیت و در نتیجه کرامت خدشه ناپذیر زندگی بشر پیروی می کند.

آموزش

در سال 1993، به پردیس Bellesguard منتقل شد و به عنوان مرکز آموزش مطالعات برتر Abat Oliba CEU، شروع به تدریس تمام مدارک خود در حقوق و مدیریت بازرگانی کرد. و همچنین اولین مرحله از مدرک اقتصاد.

ده سال بعد، دانشگاه جدید Abat Oliba CEU با قانون 20/2003 ، 4 ژوئیه، کاتالان به رسمیت شناخته شده است. ساختمان، دو مرکز در بارسلونا ایجاد کرد: دانشکده علوم اجتماعی و دانشکده فنی مهندسی.

زندگی دانشجویی

زندگی دانشجویی

زندگی پردیس

دانشگاه آبات اولیبا CEU برتری آکادمیک خود را به طرح بین‌المللی دانشجویان پیوند می‌دهد. این بعد بین المللی بر اساس ارائه مدارک دو زبانه، دوره های کارآموزی بین المللی، برنامه های تحرک بین المللی، بازدیدهای مطالعاتی و برنامه های تحصیلی در خارج از کشور تنظیم شده است. این در مورد یک تجربه آکادمیک بین المللی به دانش آموزان ارائه می شود که می توانند در یک جامعه چند فرهنگی جا بگیرند.

امکانات ورزشی

علاوه بر این، CEU UAO با چندین باشگاه ورزشی همکاری امضا کرده است. از سوی دیگر، آبات اولیبا به عنوان "دانشگاه سالم" توسط REUS (شبکه دانشگاه سالم اسپانیا) و وزارت بهداشت گواهینامه دریافت کرده است.

ابات اولیبا - دانشگاه CEU کجاست؟

بازگشت به بالا