McGill University
3is- موسسه بین المللی تصویر و صدا

3is- موسسه بین المللی تصویر و صدا

3is-International Institute for Image and Sound

توضیحات دانشگاه

درباره

تاریخچه

3iS 30 سال پیش توسط متخصصان سینما و فارغ التحصیلان برترین مدارس سمعی و بصری فرانسه Fémis (IDHEC سابق) و ENS Louis- Lumière راه اندازی شد تا دانشجویان را برای حرفه فیلم و آماده کند.

آموزش

3iS 30 سال پیش توسط متخصصان سینما و فارغ التحصیلان برترین مدارس سمعی و بصری فرانسه Fémis (IDHEC سابق) و ENS Louis- Lumière راه اندازی شد تا دانشجویان را برای حرفه فیلم و آماده کند.

در 3iS ما خود را نه آنقدر به عنوان آموزش دانش آموزان، بلکه بیشتر به عنوان استعدادهای خلاقان نسل های آینده می دانیم. با بیش از یک سال آموزش عالی، ما از متخصص خود برای طراحی دوره‌های سفارشی استفاده می‌کنیم که هر یک از زبان‌آموزان قدرت می‌دهند تا پتانسیل خلاق خود را باز کنند.

تحقیق

از طریق فیلمبرداری، مصاحبه های رسمی، صحنه نورپردازی و صدا مهندسی، ایجاد تصویری و بصری و دیجیتال، رسانه های ارتباطی و موارد دیگر، دانش آموزان تجربه زندگی واقعی را در مهارت های خلاقانه سریع به دست می آورند. اقتصاد. آنها در رویدادهای مشهور مانند جوایز سزار شرکت می‌کنند و در کنار چهره‌های معتبر رشته‌های خود را می‌سازند و می‌توانند تا شبکه حرفه‌ای خود را توسعه دهند.

& ;lt;/p>

حرفه

87% از فارغ التحصیلان ما فرصت های حرفه ای را در سال اول پس از فارغ التحصیلی پیدا می کنند. دپارتمان روابط تجاری، ادغام حرفه ای را مسئول اصلی خود می داند. 

به همین دلیل است که هر دانش آموزی از شبکه بیش از 1800 شرکت شریک ما بهره می برد. دانشجویان همچنین در طول مدت تحصیل در 3is در دوره های کارآموزی شرکت می کنند و شبکه های خود را قبل از اخذ دیپلم خود ایجاد می کنند.

< /p>

خدمات دانشگاه

سرویس

خدمات دانشجویی

 

& lt;/p>

خدمات مسکن

یک اقامتگاه دانشجویی با 200 استودیو جدید و کاملاً کاملاً مشرف به دریاچه در نزدیکی مدرسه واقع شده است و از ابتدای سال تحصیلی 2018 توسط 3iS مدیریت می شود. شهرداری Saint-Quentin-en-Yvelines همچنین یک انتخاب بزرگ مسکن و گزینه های متعدد با نیازهای شما ارائه می دهد: اقامت دانشجویی، یک خوابه، آپارتمان یک خوابه، آپارتمان یک خوابه، و غیره.دانش آموزان به محض ثبت نام، از گزینه های مختلف مسکن در نزدیکی محل مدرسه خود می شوند.>/p&gt;

خدمات کتابخانه

 

& lt;/p>

خدمات ICT

 

& lt;/p>

خدمات پزشکی

 

& lt;/p>

زندگی دانشجویی

زندگی دانشجویی

زندگی پردیس

پردیس 3iS پاریس با بیش از 16000 مترمربع امکانات در آستانه پاریس، محیطی استثنایی را برای آموزش حرفه های فیلمسازی و تولید صدا به دانشجویان ارائه می دهد.

منابع سمعی و بصری ما در اروپا محدودبه‌فرد هستند، از جمله مجموعه‌های تیراندازی، یک صحنه هنری تئاتر به مساحت 300 متر مربع، یک استودیوی فیلمبرداری حرکتی، یک اتاق نمایش با 300 صندلی، و یک مجموعه فیلم.

3 ساختمان اختصاص داده شده به فیلمسازی، صدا، انیمیشن، بازی های ویدئویی و هنرهای نمایشی

پردیس 3iS پاریس در ایولین واقع شده است، مکانی که علاوه بر اقامتگاه دانشجویی، به سه ساختمان کاملاً خلاقانه اختصاص دارد. هنرها در سال 2021 یک مرکز کاملاً جدید افتتاح می شود که بر روی انیمیشن های دیجیتال، بازی های ویدیویی و جلوه های ویژه طراحی شده است.

امکانات ورزشی

 

& lt;/p>

باشگاه های دانشجویی

در طول سال رویدادهای بسیاری در سالن های دانشگاه برگزار می شود، از جمله کنسرت ها، 3iS Fest، CinéClub و رویدادهای کلوپ عکس. دفتر دانش‌آموزی (BDE، Bureau des étudiants) نقشی اساسی در سازمان‌دهی رویدادهای برجسته تقویم مدرسه تعطیلات آخر هفته، شب‌های موضوعی و رفاقت برای دانش‌آموزان جدید دارد. همچنین باشگاه‌های می‌شوند که هر ساله توسط دانش‌آموزانی که می‌خواهند آشتیاق خود را به موسیقی، رقص، ورزش یا سینما به اشتراک بگذارند، هماهنگ می‌شوند.

< /p>

چرا در اینجا تحصیل کنیم؟

دلایل مهم برای مطالعه در اینجا

  • بزرگترین پردیس سمعی و بصری در اروپا
  • برنامه های آموزشی رسمی و شناخته شده در صنعت< ;/li>
  • برنامه های آموزشی عالی با عملکردی و یک شبکه قدرتمند& ;lt;/li>

3is- موسسه بین المللی تصویر و صدا کجاست؟

بازگشت به بالا