Master of Business Administration

(Hons) مدیریت زنجیره تامین با سال بنیاد

دانشگاه آردن آنلاین

دانشگاه آردن آنلاین

United Kingdom, England, Coventry

آیا شما در مورد یک حرفه ای در مدیریت زنجیره تامین فکر اما می خواهید برای ساخت مهارت های دانشگاهی خود را جلوتر از مطالعات خود را؟ کارشناسی (Hons) (Hons) مدیریت زنجیره تامین با سال بنیاد از دانشگاه آردن آنلاین شما را با پشتیبانی اضافی شما نیاز به تکمیل مدرک کامل خود را با اعتماد به نفس، و مهارت های شما برای یک حرفه موفق در بخش زنجیره تامین نیاز دارند.

مشاهده سایت رسمی
سطح رشته

bachelor

مدت تحصیل

months 48

هزینه سالانه

EUR 7956

زبان تحصیل

English

مدل آموزش

/ / ترکیبی

مدل زمانی

Full Time /

تاریخ شروع ثبت نام

2023-01-01

تاریخ برگزاری

2024-01-01

درباره این دوره

این دوره ترکیبی از یک سال پایه و به دنبال آن مدرک کارشناسی کامل است. در طول سال اول شما، شما پس زمینه شما نیاز به موفقیت در دانشگاه، پوشش موضوعاتی مانند ریاضیات، IT، و مهارت های مطالعه دانشگاهی و تحقیقاتی به دست آورید. شما سپس ins و outs از مدیریت زنجیره تامین معاصر یاد بگیرند, و صنعت محور مهارت است که به شما کمک خواهد کرد که تاثیر واقعی و فوری در حرفه آینده خود را. (Hons) مدیریت زنجیره تامین با بنیاد دوره سال از دانشگاه آردن آنلاین شده است با مشاوره عمیق از کارفرمایان پیشرو در بخش ایجاد شده است، به این معنی که شما مرتبط ترین و در تقاضا موضوعات در مدیریت زنجیره تامین امروز یاد بگیرند. نه تنها که، اما شما توسط سخنرانان با تجربه گسترده در برخی از شناخته شده ترین شرکت ها در این صنعت آموزش داده می شود و پشتیبانی می شود، از جمله اپل، آمازون، Cargolux، هتل های هیلتون، جگوار، مک دونالدز، موسگریو، فیلیپس، و تسکو. تیم پشت این دوره نیز در شکل گیری تجاری و سیاستی زنجیره های تامین در داخل کمیسیون اروپا و دولت بریتانیا موثر بوده است. این بدان معناست که مطالعه با ما شما را با درک کامل از این زمینه و چالش های دنیای واقعی شما در آینده حرفه ای خود را مواجه ارائه, و همچنین فرصت ارزشمند را به لینک های مهم صنعت. از آنجا که این دوره در حال حاضر در حال اعتبار توسط سه نفر از نهادهای حرفه ای پیشرو در صنعت است، شما با مدرکی فارغ التحصیل خواهید شد که’علاوه بر این قدرتمند به CV خود را، به شما یک انتخاب تقریبا بی حد و حصر از اشتغال و امکانات پیشرفت شغلی. چرا مطالعه این برنامه برای به دست آوردن مهارت های دانشگاهی و اعتماد به نفس برای تکمیل مدرک کارشناسی کامل است. شما تمام آخرین تحولات در زنجیره تامین از متخصصان صنعت یاد بگیرند. شما این فرصت را خواهید داشت که آنچه را که یاد می گیرید به سناریوهای کسب و کار دنیای واقعی اعمال کنید. ماهیت انعطاف پذیر این دوره به این معنی است که شما به راحتی می توانید مطالعات خود را در اطراف تعهدات زندگی دیگر خود را متناسب. شما 24/7 دسترسی به مواد یادگیری آنلاین خود را داشته باشد, پشتیبانی از دانش آموزان, و پورتال حرفه ای. چشم انداز حرفه ای هدایت شده توسط برخی از کارفرمایان برجسته ترین و با نفوذ ترین امروز، این دوره به شما کمک خواهد کرد که توسعه مهارت های شما نیاز به سرعت بخشیدن به حرفه ای خود را. این که آیا شما می خواهید برای پیوستن و یا ادامه کار برای یک کسب و کار در حال حاضر تاسیس شده، شروع شرکت خود را، و یا تبدیل به یک مشاور، این دوره به شما همه چیز شما نیاز به کشف مسیرهای شغلی متعدد در این زمینه را. آنچه شما در طول این برنامه دانش عمیق از زنجیره تامین و تدارکات به عنوان پان بخش، نظم و انضباط جهانی یاد بگیرند. آخرین قابلیت های دیجیتال و داده مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک متخصص در این زمینه است. استراتژی سطح بالا، مردم، و قابلیت های رهبری در کسب و کار و مدیریت زنجیره تامین. مهارت های تخصصی برای طیف گسترده ای از زنجیره تامین و نقش لجستیک.

محتوای مطالعه بااستفاده از مهارت های نومتری، فناوری  اطلاعات و پژوهش داده ها و استفاده از ارزش های اطلاعاتی، اخلاق و کار مشارکتی در حال توسعه ساختار مهارت های تحصیلی کسب و کار  فناوری در سازمان ها روشهای تحقیقات کسب و کار و تجزیه و تحلیل کسب و کار مشاوره حکمرانی در محیط کسب و کار جهانی مهارت های دیجیتال و توسعه حرفه ای  فناوری و نوآوریعملیات و مدیریت زنجیره تامین چابک مدیریت پروژه پایدار و بخشنامه مدیریت زنجیره تامینمدیریت لجستیک کاربردی  ریسک عملیاتی و تاب آوری تجزیه وتحلیل داده ها و مدیریتزنجیره تامین دیجیتال 4.0 استراتژیک زنجیره تامین مدیریت ارزش اجتماعی شبکه هایکیفیتمدیریت لجستیک & زنجیره تامین پروژه تحقیقات

درخواست سرمایه

شما می توانید £ 1،000 صرفه جویی در زمانی که شما درخواست زود هنگام! لطفا توجه داشته باشید که پیشنهاد پرنده اولیه را نمی توان با برنامه های بالا به بالا و یا دوره های کوتاه استفاده می شود، و نمی تواند با ارائه می دهد دیگر ترکیب شده است. همه شما نیاز به انجام این است که درخواست خود را ارسال و امن محل خود را در عرض 7 روز از دریافت نامه پیشنهاد خود را و قبل از دسامبر 12th, 2022.

درباره دانشگاه

Know More About This School

آیا می خواهید درباره این دانشگاه بیشتر بدانید؟

برای اطلاعات بیشتر به صفحه دانشگاه مراجعه کنید

الزامات

الزامات عمومی حداقل 3 x GCSEs یا 45 اعتبار در سطح 2 یا معادل – اگر مدارک تحصیلی خود را مسن تر از 3 سال ما نیز می خواهیم برای دیدن CV حرفه ای. برای دانش آموزانی که یادگیری قبلی آنها به زبان انگلیسی تدریس نمی شد: IELTS 6.0 (کمتر از 5.5 در هر عنصر) ؛ TOEFL iBT 80; یا معادل.

شرایط تحصیل

4 تا 6 سال

رشته های مشابه

رشته منسوجات (طراحی) (افتخارات)

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-02-28

تاریخ شروع

2022-08-18

رشته تئاتر - مطالعات تئاتر

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2022-08-29

تاریخ شروع

2022-06-01

رشته لیسانس مهندسی شیمی (افتخارات) - کسب و کار

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-02-21

تاریخ شروع

2022-11-21

رشته هنر الیاف

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-08-22

تاریخ شروع

2023-02-01

رشته فرانسه و تاریخ - برنامه بنیاد کارشناسی (UFP)

سطح دوره

preparation

ددلاین ثبت نام

2021-09-27

تاریخ شروع

2022-01-01

رشته تجارت بین المللی و ارتباطات کسب و کار (بالا به بالا) (Hons)

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-09-18

تاریخ شروع

2023-01-15

رشته قوانین (افتخارات) - زیست پزشکی

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-02-27

تاریخ شروع

2024-01-01

رشته تاریخ و سیاست (Hons)

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2022-09-12

تاریخ شروع

2022-06-30

رشته زبان ایتالیایی و اسپانیایی (با یک سال خارج از کشور) (Hons)

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-09-18

تاریخ شروع

2023-01-15

رشته روانشناسی

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-09-08

تاریخ شروع

2023-06-15

بازگشت به بالا