Master of Business Administration

روانشناسی (Hons) (BPS)

دانشگاه آردن آنلاین

دانشگاه آردن آنلاین

United Kingdom, England, Coventry

خیاط مدرک کارشناسی خود را (Hons) روانشناسی با توجه به مسیر شغلی ایده آل خود را با انتخاب از ماژول های متخصص در روانشناسی معاصر. مطالعه با کنترل کامل و انعطاف پذیری.

مشاهده سایت رسمی
سطح رشته

bachelor

مدت تحصیل

هزینه سالانه

EUR 6310

زبان تحصیل

English

مدل آموزش

/ آنلاین /

مدل زمانی

/ Part Time

تاریخ شروع ثبت نام

2023-01-01

تاریخ برگزاری

2024-01-01

درباره این دوره

روانشناسی کارشناسی (Hons) ارائه شده توسط دانشگاه آردن اولین گام به سمت یک حرفه در زمینه پاداش روانشناسی است. از طریق استفاده از ماژول های انتخابی، آن را در راه است که اجازه می دهد تا شما را به سفارشی آن را به آرزوهای شغلی آینده خود را طراحی شده است، به شما کنترل، انعطاف پذیری، و شانس برای کشف شخصی است. این برنامه کمک می کند تا پاسخگویی به نیاز رو به رشد برای حرفه ای در حرفه های بهداشت و درمان روانی و مشاغل متصل. این کار را با ارائه مجموعه ای ضروری از دانش و دوره های طراحی شده برای ادغام روانشناسان آینده در نیروی کار سریع تر و موثرتر انجام می دهد. چرا مطالعه این برنامه لیسانس کسب مدرک روانشناسی معتبر از یک دانشگاه بریتانیا به رسمیت شناخته شده از هر نقطه از جهان است. کسب مهارت های کیفی و کمی مورد نیاز برای انجام یک قطعه اصلی از تحقیقات روانی بهره مند از یک محیط مطالعه آنلاین انعطاف پذیر. پیوستن به جلسات قهوه مجازی با سخنرانان و دانش آموزان. آموزش توسط متخصصان با تجربه در این زمینه، که دانش عملی را به کلاس درس.. اعتبار بخشی برنامه و مشاغل این مدرک افتخار روانشناسی به طور کامل توسط انجمن روانشناسی بریتانیا (BPS) معتبر است و فارغ التحصیلان را برای ادامه مسیرهای شغلی موفق در صنایع مختلف از منابع انسانی تا تحقیقات بالینی آماده خواهد کرد. فارغ التحصیلان موفق واجد شرایط برای پایه تحصیلات تکمیلی برای عضویت چارترد (GBC) از BPS – نیاز اساسی برای آموزش به عنوان یک روانشناس حرفه ای خواهد بود. با آموزش های تخصصی بیشتر، فارغ التحصیلان روانشناسی به عنوان روان درمانگر، مشاور روانشناسی، روانشناس حرفه ای، مشاور مدرسه، افسر منابع انسانی، بازی درمانگر، روانشناس پزشکی قانونی، روانشناس سازمانی (I-O)، و بیشتر به مشاغل می روند. آنچه شما در طول این برنامه یاد بگیرندبه دست آوردن بینش به روش های اصلی تحقیقات روانی. Delve عمیق به روانشناسی رشد و یادگیری در مورد موضوعات اصلی و چالش های هر مرحله اصلی از رشد ذهنی و جسمی. با عوامل زیستی که در روانشناسی انسان نقش دارند، با تأکید ویژه بر فرایندهایی که در مغز دارند، یاد بگیرید. اصول و شیوه های اصلی مربوط به روانشناسی شناختی را درک کنید.کروناویروس (Covid-19) به روز رسانی: مصرف فعلی باز است. ما در ادامه به ارائه یک تجربه یادگیری ناگسست در سراسر تمام دوره های ما. ما متخصصان آموزش از راه دور با بیش از 25 سال تجربه ارائه آموزش و پرورش آنلاین. سریع پیگیری حرفه ای خود را وعده دانشجویان آردن در مقطع کارشناسی که با موفقیت تکمیل مدرک خود را در 2:2 یا بالاتر می تواند استفاده از ما سریع پیگیری وعده حرفه ای خود را، اجازه می دهد شما را به مطالعه کارشناسی ارشد آردن’مدرک تحصیلیبه طور کامل رایگان در عرض 5 سال از اتمام کارشناسی خود را. بورسیه های منطقه ای ما همچنین راه اندازی تعدادی از بورسیه های منطقه ای برای دانشجویان بین المللی از مناطق انتخاب شده پیوستن به ما آنلاین، منوط به یک فرایند درخواست کوتاه است.

سطح 4 ماژولمقدمه ای بر مطالعه روانشناسیروانشناسی اجتماعیمقدمه ای بر روش های پژوهش  روانشناسی رشدروانشناسی زیستی روانشناسی شناختی سطح 5 هسته ماژول های کمی روش های تحقیق کیفی روش های تحقیق شخصیت و هوش مثبت روانشناسیمغز و رفتار موضوعات پیشرفته در روانشناسی شناختی سطح 5 ماژول های انتخابی روانشناسی پزشکی قانونی ورزش و Exersize روانشناسی روانشناسیحرفه ای روانشناسی بالینیو سلامت رشد کودک و روانشناسی تربیتی مربیگری روانشناسی سطح 6 هسته ماژول های حرفهای توسعه روش های تحقیقات پیشرفته پروژه سطح 6 ماژول های انتخابی روانشناسی مشاوره: سلامت روان و بیماری شناختی و رفتاری علوم اعصابسیاسی روانشناسی سایبر روانشناسی جنسیت و تمایلات جنسی

درخواست سرمایه

پیشنهاد پرنده اولیه شما می توانید 1،000 پوند از شهریه خود را دریافت خواهید کرد اگر شما بر روی دوره خود را پذیرفته شده و پرداخت هزینه برگزاری به اندازه کافی در پیش از دریافت. لطفا توجه داشته باشید که پیشنهاد پرنده اولیه را نمی توان با برنامه های بالا به بالا و یا دوره های کوتاه استفاده می شود و نمی تواند با ارائه می دهد دیگر ترکیب شده است. استعلام برای تاریخ ها و مهلت های فعلی.پیشنهاد منطقه ای پیشنهاد منطقه ای ما برای مطالعه آنلاین اجازه می دهد تا ساکنان و اتباع بیش از 115 کشور در سراسر جهان برای دریافت 25٪ کاهش شهریه برای برنامه های کارشناسی، و یا 40٪ کاهش هزینه برای تحصیلات تکمیلی. ارائه معتبر از دریافت ژوئیه 2022 تا اکتبر 2023 مصرف. استعلام برای جزئیات کامل. شرایط و ضوابط اعمال می شود.

درباره دانشگاه

Know More About This School

آیا می خواهید درباره این دانشگاه بیشتر بدانید؟

برای اطلاعات بیشتر به صفحه دانشگاه مراجعه کنید

الزامات

رشته های مشابه

رشته روانشناسی

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2022-08-24

تاریخ شروع

2021-12-01

رشته زیست شناسی مولکولی، سلولی و تکاملی

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2022-08-24

تاریخ شروع

2021-12-01

رشته تمرین پرستاری (آنلاین)

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2022-09-20

تاریخ شروع

2022-06-30

رشته علوم تحلیلی و محیطی

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2021-10-01

تاریخ شروع

2021-08-27

رشته تحقیقات مطالعات چینی

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2021-10-23

تاریخ شروع

2021-07-30

رشته مطالعات علم و فناوری

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2022-09-26

تاریخ شروع

2022-03-31

رشته دانشکده دکتری جنگلداری و مدیریت حیات وحش راث گیولا

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2021-08-01

تاریخ شروع

2021-06-01

رشته زبان شناسی

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2021-09-01

تاریخ شروع

2021-06-01

رشته زیست شناسی مولکولی

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2022-10-01

تاریخ شروع

2021-12-01

رشته پزشکی احیا کننده

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2022-04-01

تاریخ شروع

2023-01-01

بازگشت به بالا