Master of Business Administration

مدیریت پروژه (APM) (Hons)

دانشگاه آردن آنلاین

دانشگاه آردن آنلاین

United Kingdom, England, Coventry

آیا می خواهید برای توسعه مهارت های برتری در نقش های مدیریت پروژه در سراسر صنایع متنوع؟ مدیریت پروژه (APM) (Hons) دوره کارآموزی از دانشگاه آردن آنلاین شما را با توانایی برای رسیدن به نوآوری، تغییر، و موفقیت کسب و کار، کمک به شما را حرفه ای خود را به سطح بعدی.

مشاهده سایت رسمی
سطح رشته

bachelor

مدت تحصیل

هزینه سالانه

زبان تحصیل

English

مدل آموزش

حضوری / /

مدل زمانی

Full Time /

تاریخ شروع ثبت نام

نامشخص

تاریخ برگزاری

نامشخص

درباره این دوره

رشد سریع مدیریت پروژه در سراسر هر بخش و صنعت جهانی به این معنی است که در حال حاضر تئوری ها و استانداردهای پان بخش در محل برای رسیدن به موفقیت پروژه وجود دارد. این دوره مدیریت پروژه (APM) (Hons) از دانشگاه آردن آنلاین به شما این ابزارها و تکنیک ها را به طور مستقیم از یک تیم از متخصصان صنعت آموزش، به شما درک انتقادی از راه حل های کسب و کار پویا برای ارائه تاثیر واقعی در نقش آینده خود را. این سطح 6 درجه افتخارات را پوشش می دهد تمام آخرین تم ها و تحولات در مدیریت پروژه، نگه داشتن شما در صدر این زمینه است. شما توسط یک تیم از متخصصان مدیریت پروژه متخصص با لینک های صنعت گسترده آموزش داده می شود، ارائه شما را با بینش به مشکلات کسب و کار در دنیای واقعی و چالش های شما ممکن است در حرفه خود مواجه است. از طریق تجربه در کار و تمرکز دیجیتال اول، شما مهارت برای تبدیل شدن به یک مدیر پروژه کارآمد، آگاه، و دیجیتال زرنگ با توانایی ایجاد یک تاثیر واقعی در محل کار به دست آورید. شما همچنین یک پروژه مبتنی بر کار در داخل سازمان خود را تکمیل, به شما این شانس را برای ارائه راه حل های ارزشمند از طریق قضاوت انتقادی و ارزیابی خود را. از این طریق، شما قادر خواهید بود توانایی خود را برای به عهده گرفتن مسئولیت در قبال مردم، پروژه ها، و عملیات ارائه موفقیت سازمانی نشان دهید. چرا مطالعه این برنامهشما نظریه عمیق و عمل در مورد نقش مدیریت پروژه به دست آورید. شما این فرصت را به استفاده از مدل های مدیریت پروژه به مسائل پیچیده برای بهبود کسب و کار و عمل مدیریت داشته باشد. برای توسعه مهارت های قابل انتقال قابل اجرا به طیف گسترده ای از نقش های مدیریت پروژه. ماهیت انعطاف پذیر این دوره به این معنی است که شما به راحتی می توانید مطالعات خود را در اطراف تعهدات زندگی دیگر خود را متناسب. شما 24/7 دسترسی به مواد یادگیری آنلاین خود را داشته باشد, پشتیبانی از دانش آموزان, و پورتال حرفه ای. چشم انداز حرفه ایشما’فرصت های اشتغال مدیریت پروژه در هر دو بخش دولتی و خصوصی در سراسر صنایع مانند مهندسی، ساخت و ساز، فناوری اطلاعات، مدیریت رویدادها، بهداشت و درمان، خرده فروشی، و حمل و نقل، و همچنین در بخش خیریه، پروژه های دولتی، صنایع خلاق، و بسیاری دیگر پیدا کنید. آنچه شما در طول این برنامه دانش مدیریتپروژه به عنوان یک نظم و انضباط گسترده، پان بخش حرفه ای یاد بگیرند. رویکردهای سنتی، چابک، و ترکیبی برای ارائه پروژه های موفق. استراتژی سطح بالا، مردم، و توانایی های رهبری. آخرین نرم افزار و مهارت های داده های بزرگ مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک متخصص در مدیریت پروژه های دیجیتال.

محتوای مطالعه Level 4 Modules Business Research Methods & AnalysisBusiness ConsultingPrinciples of Procurement & Contract ManagementGovernance in a Global Business EnvironmentLevel 5 Modules Advanced Project ManagementAgile & Hybrid Project ManagementProject JustificationAI & Big Data Analytics in Project ManagementProject PlanningAdvanced Professional Practice Level 6 Modules Project Change and ControlQuality ManagementProject Risk & Issue ManagementDeveloping People & CapabilitiesFinal Project

درخواست سرمایه

شما می توانید £ 1،000 صرفه جویی در زمانی که شما درخواست زود هنگام! لطفا توجه داشته باشید که پیشنهاد پرنده اولیه را نمی توان با برنامه های بالا به بالا و یا دوره های کوتاه استفاده می شود، و نمی تواند با ارائه می دهد دیگر ترکیب شده است. همه شما نیاز به انجام این است که درخواست خود را ارسال و امن محل خود را در عرض 7 روز از دریافت نامه پیشنهاد خود را و قبل از دسامبر 12th, 2022.

درباره دانشگاه

Know More About This School

آیا می خواهید درباره این دانشگاه بیشتر بدانید؟

برای اطلاعات بیشتر به صفحه دانشگاه مراجعه کنید

الزامات

الزامات عمومی اشتغالفعلی در داخل بخش است. 2 موضوع در سطح یا معادل، به علاوه 3 GCSEs در درجه C یا بالاتر؛ یا یک برنامه دسترسی یا معادل شناخته شده را به پایان رساند. برای دانش آموزانی که یادگیری قبلی آنها به زبان انگلیسی تدریس نمی شد: (IELTS 6.0 / TOEFL iBT 80 یا معادل). ورود غیر استاندارد با تجربه کاری معادل در نظر گرفته شده است.

رشته های مشابه

رشته انگلیسی

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2022-08-22

تاریخ شروع

2023-01-01

رشته فناوری های صنعتی و تحلیل اقتصادی

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-09-01

تاریخ شروع

2023-07-01

رشته مدیریت و مدیریت بازرگانی - مدیریت عمومی و استراتژی

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2022-09-01

تاریخ شروع

2022-04-25

رشته روزنامه نگاری

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-09-06

تاریخ شروع

2022-11-01

رشته اقتصاد بین المللی کسب و کار

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-09-19

تاریخ شروع

2023-05-30

رشته بازاریابی -- ذکر در مد

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2022-09-01

تاریخ شروع

2022-04-25

رشته تولید و مهندسی موسیقی

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2021-09-01

تاریخ شروع

2021-01-15

رشته روانشناسی

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-09-19

تاریخ شروع

2022-09-22

رشته پزشکي

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-09-09

تاریخ شروع

2023-05-07

رشته مطالعات آلمان

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-08-24

تاریخ شروع

2023-04-01

بازگشت به بالا