Master of Business Administration

(Hons) مدیریت پروژه

دانشگاه آردن آنلاین

دانشگاه آردن آنلاین

United Kingdom, England, Coventry

آیا می خواهید برای توسعه مهارت های برتری در مدیریت پروژه در سراسر صنایع متنوع؟ با مدرک مدیریت پروژه از دانشگاه آردن آنلاین، شما یاد خواهید گرفت که چگونه با موفقیت برنامه ریزی و پیاده سازی پروژه هایی که دستیابی به نوآوری، تغییر، و موفقیت کسب و کار، کمک به شما را حرفه ای خود را به سطح بعدی.

مشاهده سایت رسمی
سطح رشته

bachelor

مدت تحصیل

هزینه سالانه

EUR 5500

زبان تحصیل

English

مدل آموزش

/ آنلاین /

مدل زمانی

/ Part Time

تاریخ شروع ثبت نام

2023-01-01

تاریخ برگزاری

2024-01-01

درباره این دوره

این پروژه مدیریت لیسانس علوم از دانشگاه آردن آنلاین کمک خواهد کرد که مهارت های مدیریت پروژه در تقاضا در برخی از صنایع پیشرو امروز توسعه، بنابراین شما می توانید بخش انتخاب خود را هنگامی که شما فارغ التحصیل را وارد کنید.  و — به عنوان پروژه های مدرن در حال تبدیل شدن به پویا تر ، این دوره تمرکز دیجیتال اول پیاده سازی ، به شما تخصص به دنبال پس از ارائه تاثیر واقعی در محل کار ، هر کجا که حرفه ای خود را به شما طول می کشد. مدیریت پروژه یک بخش به سرعت در حال رشد استفاده می شود عملا در هر صنعت جهانی امروز، از جمله فن آوری، مهندسی، آموزش و پرورش، بهداشت و درمان، جامعه و برنامه های زیست محیطی، گردشگری، مدیریت رویدادها، صنایع خلاق، و همه چیز در میان است. این بدان معنی است که مدرک خود را به شما با دانش و مهارت برای ورود به بخش انتخاب خود را هنگامی که شما فارغ التحصیل ارائه, کمک به شما پر کردن آن همه شکاف های مهم صنعت. در این دوره شما تم های معاصر در مدیریت پروژه است که به کارفرمایان شما دارای آخرین توانایی برای آوردن ایده های خود را به زندگی نشان می دهد مطالعه. چرا مطالعه این برنامه شما دست اول ابزار ها و تکنیک های مورد نیاز برای طراحی موفقیت آمیز، برنامه ریزی، و پیاده سازی طیف گسترده ای از پروژه ها را یاد بگیرند. مهارت های رهبری شما در طول مطالعات خود را توسعه کمک خواهد کرد که شما به طور موثر مدیریت تیم های بین رشته ای در ساختارهای سازمانی متنوع است. شما توسط متخصصان صنعت که به شما بینش پروژه دنیای واقعی به حرفه آینده خود را آموزش داده می شود. ماهیت انعطاف پذیر این دوره به این معنی است که شما به راحتی می توانید مطالعات خود را در اطراف تعهدات زندگی دیگر خود را متناسب. شما 24/7 دسترسی به مواد یادگیری آنلاین خود را داشته باشد, پشتیبانی از دانش آموزان, و پورتال حرفه ای.چشم انداز حرفه ای شما فرصت های اشتغال مدیریت پروژه در هر دو بخش دولتی و خصوصی در سراسر صنایع متنوع، مانند کسب و کار، فناوری اطلاعات، بهداشت و درمان، مهندسی، دولت و یا پروژه های خیریه، صنایع خلاق، و بسیاری دیگر پیدا کنید.آنچه شما در طول این برنامه دانش مدیریت پروژه به عنوان گسترده، پان بخش، نظم و انضباط جهانی یاد بگیرند. درک آخرین نرم افزار و داده های بزرگ مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک متخصص در مهارت های مدیریت پروژه های دیجیتال. استراتژی سطح بالا، مردم، و توانایی های رهبری. مهارت های قابل انتقال متناسب با طیف گسترده ای از نقش های مدیریت پروژه.

مطالعه سطحمحتوا 4 هسته ماژول های کسب و کار روش های تحقیق و تجزیه و تحلیل کسب و کار مشاوره حکمرانی در محیط کسب و کار جهانی سطح 4 ماژول های انتخابی Digital skills & professional developmentTechnology and InnovationLevel 5 core modules  پروژه مدیریت پروژه پیشرفتهتوجیه پروژه برنامه ریزی چابک و ترکیبی مدیریت پروژه هوش مصنوعی و تجزیه و تحلیل داده های بزرگ در سطح مدیریت پروژه 5 ماژول های انتخابی Operations & Supply chain managementDigital & Social Media MarketingLevel 6 core modules Project Change and ControlQuality Management  ریسک پروژه و مدیریت مسئله درحال توسعه مردم و قابلیت ها

درخواست سرمایه

شما می توانید £ 1،000 صرفه جویی در زمانی که شما درخواست زود هنگام! لطفا توجه داشته باشید که پیشنهاد پرنده اولیه را نمی توان با برنامه های بالا به بالا و یا دوره های کوتاه استفاده می شود، و نمی تواند با ارائه می دهد دیگر ترکیب شده است. همه شما نیاز به انجام این است که درخواست خود را ارسال و امن محل خود را در عرض 7 روز از دریافت نامه پیشنهاد خود را و قبل از دسامبر 12th, 2022.

درباره دانشگاه

Know More About This School

آیا می خواهید درباره این دانشگاه بیشتر بدانید؟

برای اطلاعات بیشتر به صفحه دانشگاه مراجعه کنید

الزامات

دو موضوع در GCE A-Level یا معادل آن، به علاوه در درجه C یا بالاتر از آن در سه موضوع در سطح GCSE یا معادل آن عبور می کند. برای دانش آموزانی که یادگیری قبلی آنها به زبان انگلیسی تدریس نمی شد: IELTS 6.0 (کمتر از 5.5 در هر عنصر)؛ TOEFL iBT 80; یا معادل.

رشته های مشابه

رشته انگلیسی

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2022-08-22

تاریخ شروع

2023-01-01

رشته فناوری های صنعتی و تحلیل اقتصادی

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-09-01

تاریخ شروع

2023-07-01

رشته مدیریت و مدیریت بازرگانی - مدیریت عمومی و استراتژی

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2022-09-01

تاریخ شروع

2022-04-25

رشته روزنامه نگاری

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-09-06

تاریخ شروع

2022-11-01

رشته اقتصاد بین المللی کسب و کار

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-09-19

تاریخ شروع

2023-05-30

رشته بازاریابی -- ذکر در مد

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2022-09-01

تاریخ شروع

2022-04-25

رشته تولید و مهندسی موسیقی

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2021-09-01

تاریخ شروع

2021-01-15

رشته روانشناسی

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-09-19

تاریخ شروع

2022-09-22

رشته پزشکي

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-09-09

تاریخ شروع

2023-05-07

رشته مطالعات آلمان

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-08-24

تاریخ شروع

2023-04-01

بازگشت به بالا