Master of Business Administration

فلسفه - تمرکز فلسفه، علم و فناوری

دانشگاه ایالتی کلرادو

دانشگاه ایالتی کلرادو

United States, Colorado, Fort Collins

مطالعه فلسفه – تمرکز فلسفه، علم، و فناوری در دانشگاه ایالتی کلرادو، آموزش لیبرال را گسترده تر و تشدید می کند در حالی که توانایی های تفسیری را در بسیاری از زمینه ها افزایش می دهد.

مشاهده سایت رسمی
سطح رشته

bachelor

مدت تحصیل

months 48

هزینه سالانه

EUR 31500

زبان تحصیل

English

مدل آموزش

حضوری / /

مدل زمانی

Full Time /

تاریخ شروع ثبت نام

2023-08-22

تاریخ برگزاری

2023-02-01

درباره این دوره

برنامه درسی این فلسفه – تمرکز فلسفه، علم، و فناوری در دانشگاه ایالتی کلرادو، زمینه گسترده هنرهای لیبرال، از جمله دوره های زبان های خارجی، و طرحی برای تحصیلات تکمیلی و تدریس مشاغل در فلسفه را تشویق می کند. ارتباط گسترده فلسفه با رشته های دیگر به اکثر دانش آموزان اجازه می دهد تا به سمت اهدافی مانند آموزش حرفه ای در حقوق، پزشکی، کسب و کار، یا علمیه کار کنند. دانش آموز یادگیری نتایج تفکر انتقادی دانش آموزان خواهد شد تشخیص ، ساخت ، و ارزیابی استدلال ها و موقعیت های جایگزین با استفاده صحیح از استانداردها و روش های منطقی ، نشان دادن توانایی برای شناسایی فرضیات زمینه ای ، شرایط مبهم یا مورد اعتراض، و اعتراض بالقوه به یک پایان نامه. دانش آموزان دانش محتوا دانش پرسش ها، استدلال ها، مشکلات و چهره های مختلف حوزه ها و سنت های فلسفی را نشان خواهند داد. دانشجویان مطالعه و پژوهش مهارت های تفسیری، تحلیلی و مفهومی را برای خواندن با درک انواع متون فلسفی توسعه خواهند داد. دانشجویان قادر خواهند بود کیفیت و ارتباط منابع مختلف (کتاب، مقالات مجله و غیره) را ارزیابی کنند.) و از این منابع در تحقیق و نوشتن خودشان استفاده کنند. دانشجویان ارتباطاتبه وضوح ایده ها و استدلال ها را در نوشتن و ارتباطات شفاهی بیان خواهند کرد. دانش آموزان در نوشتن تفسیری، تحلیلی و استدلالی شایستگی نشان خواهند داد. آنها به طور موثر ایده ها و تحقیقات خود را در ارتباطات شفاهی و نوشتن ارائه خواهد کرد. دانش آموزان به گفت وگوی باز، متفکرانه و محترمانه خواهند انجام داد. ارزش ها و نگرش ها دانش آموزان انعطاف پذیری شناختی را با به کارگیری امکانات جایگزین و چارچوب های مفهومی به ایده ها و ارزش های خود و دیگران نشان خواهند داد. آنها کنجکاوی فکری را در پیگیری های خود از حقیقت و معنا نشان خواهند داد. آنها به پرس و جو بازتابی و هدف برای رسیدن به درک بیشتری از موضوع خود را درگیر. مشاغل بالقوه یک رشته در فلسفه، دانشجویان را برای طیف گسترده ای از آرزوهای حرفه ای آماده می کند، از جمله تحصیلات تکمیلی در فلسفه یا رشته های دیگر؛ آموزش در حقوق، فناوری کامپیوتر، مددکار اجتماعی، مراقبت های بهداشتی، وزارت، کسب و کار؛ و انعطاف فکری عمومی در یک جهان در حال تغییر است. سطح بالای مهارتی که رشته های فلسفه در ارتباطات، نوشتن و تفکر تحلیلی و انتقادی به دست می آورند، آن ها را قادر می سازد تا مشاغل را در انواع حرفه های بخش خصوصی و دولتی تأمین کنند و در زمینه های خود رهبر شوند.

دوره ها عبارتند از:تاریخچه آهنگسازی کالج و فلسفه فکر علمیگودل’thecompletness TheoremsLogic in Philosophy and Beyond Ancient Greek Philosophy of Natural Science Philosophy of Behavioral Sciences Philosophy of Language Philosophy of Mind

درباره دانشگاه

Know More About This School

آیا می خواهید درباره این دانشگاه بیشتر بدانید؟

برای اطلاعات بیشتر به صفحه دانشگاه مراجعه کنید

الزامات

همه دانش آموزان سال اول سال اول یک برنامه با استفاده از برنامه مشترک ارائه دهد. درخواست شما پس از دریافت همه موارد مورد نیاز بررسی خواهد شد. رونوشت ها: تازه ترین رونوشت ها یا برگه های علامت گذاری خود را ارسال کنید. ما در صورت لزوم مواد اضافی خواهیم خواست. تنها رونوشت هایی که مستقیماً از مدرسه ارسال می شوند یا مهر و مهر و موم شده رسمی محسوب می شوند. بیانیه شخصی: بیانیه شخصی شما که معمولاً مقاله نامیده می شود، فرصت شماست تا به ما کمک کنید تا بفهمیم چه چیزی شما را فراتر از نمرات و رونوشت هایتان منحصر به فرد می کند. بیانیه شخصی شما در طول تصمیم پذیرش شما، برای در نظر گرفتن هر رشته رقابتی، و برای تصمیم گیری های کمک های مالی بررسی خواهد شد. توصیه: یک توصیه از یک مشاور یا معلم مورد نیاز است.

رشته های مشابه

رشته روانشناسی

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2022-08-24

تاریخ شروع

2021-12-01

رشته زیست شناسی مولکولی، سلولی و تکاملی

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2022-08-24

تاریخ شروع

2021-12-01

رشته تمرین پرستاری (آنلاین)

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2022-09-20

تاریخ شروع

2022-06-30

رشته علوم تحلیلی و محیطی

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2021-10-01

تاریخ شروع

2021-08-27

رشته تحقیقات مطالعات چینی

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2021-10-23

تاریخ شروع

2021-07-30

رشته مطالعات علم و فناوری

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2022-09-26

تاریخ شروع

2022-03-31

رشته دانشکده دکتری جنگلداری و مدیریت حیات وحش راث گیولا

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2021-08-01

تاریخ شروع

2021-06-01

رشته زبان شناسی

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2021-09-01

تاریخ شروع

2021-06-01

رشته زیست شناسی مولکولی

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2022-10-01

تاریخ شروع

2021-12-01

رشته پزشکی احیا کننده

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2022-04-01

تاریخ شروع

2023-01-01

بازگشت به بالا