Master of Business Administration

طراحی تعامل

Harbour.Space دانشگاه

Harbour.Space دانشگاه

Spain, Catalonia, Barcelona

برنامه های طراحی تعامل ترکیب دانش فنی با تحقیقات بین رشته ای و رویکرد خلاق هنری با هم. هدف این است که قادر به توسعه رابط های خلاق و برنامه های کاربردی نوآورانه برای طراحی رسانه ها، تحقیقات رسانه ای، هنر رسانه ای، و ارتباطات است. این بخش توسط تجربه کاربر مشهور بین المللی طراحی اواز یا موسیقی دو نفره ایرن پریرا و آنتون Repponen رهبری می شود.

مشاهده سایت رسمی
سطح رشته

bachelor

مدت تحصیل

months 36

هزینه سالانه

EUR 19900

زبان تحصیل

English

مدل آموزش

حضوری / /

مدل زمانی

Full Time /

تاریخ شروع ثبت نام

2022-09-26

تاریخ برگزاری

2023-01-01

درباره این دوره

سال اول دوره های پایه ای سال اول یک چارچوب فکری ارائه می دهند که در آن دانشجویان می توانند شروع به ایجاد یک رابطه منسجم بین نظریه و عمل کنند. پروژه های خاص دوره برای افشای دانش آموزان در معرض نقش ها، زمینه ها و رویکردهای مختلف در رابطه با طراحی و فناوری طراحی شده اند.Modules:Art Historyof Design Introductionto Interaction DesignSketching Design Ideas & Creating ConceptsEmpathetic DesignIntroduction to Programming for DesignersLeadership & گروه طراحیپویایی به عنوانیک کار انگلیسی برای سالصنعت 2در سال دوم، انتظار می رود دانش آموزان به تدریج مستقل شوند و نه تنها کاربرد عملی انواع مختلف روش های طراحی تعامل بلکه چگونگی تاثیر طراحی بر مردم، محیط ها، کسب و کارها و سازمان ها را یاد خواهند گرفت. ماژول ها: مقدمه ای بر طراحی تجربه کاربر شماتیک محتوا استراتژی روش های تحقیق طراحی طرح های تعاملی تعاملی هنر جهت ایجاد و استفاده راهنمای برند عکاسیو دستکاری عکس مقدمهای بر سه بعدیآشنایی با گرافیک متحرکبه Audio & ویدئو ایجاد و استفاده از تعامل برنامه نویسی نمونه سازی سریع سال 3 در طول سال سوم، تاکید بر کاوش در رویکردهای طراحی مختلف، زمینه ها و نقش ها در رابطه با فن آوری های در حال ظهور قرار داده شده است. دانش آموزان همچنین توانایی کار نزدیک با دانش آموزان در سراسر رشته های مختلف در داخل Harbour.Space و به دست آوردن درک عمیق تر از همبستگی بین طراحی و فن آوری داشته باشد.Modules:Physical ComputingData VisualisationWorking with DataDesigning for MobileEmerging TechnologiesDesign ManagementSelling & Presenting DesignBusiness, Entrepreneurship & Self PromotionPatent Law & StrategySeminars & WorkshopsClient Project

هدف ما تغییر شکل آموزش و پرورش است تا پایه و اساس آینده ای بهتر قرار گیرد. در اینجا این است که چگونه ما آن را در دانشگاه ما انجام دهد. 3تعداد ساعت دانش آموزان در کلاس هر روز صرف. بقیه وقت ها برای مطالعه، کار بر روی پروژه ها یا تعامل با همسالان و معلمان شان است. دانش آموزان آزادی و انعطاف پذیری دارند تا زمان خود را با نیازهای خود تطبیق دهند. 15 طولعمر هر ماژول یا کلاس. دانش آموزان یک کلاس را در یک زمان به مدت سه هفته، اجازه می دهد آنها را به تمرکز فشرده بر روی موضوع است. این اجازه می دهد تا برای هر دانش آموز به بیشتر از هر کلاس. 60 مقدارساعات تماس دانش آموزان با معلمان خود را در هر ماژول دریافت کنید. معلمان ما تعهداتی را برای آمدن و تدریس یک کلاس به مدت سه هفته و خود را به طور کامل در دسترس برای کمک به دانش آموزان خود را درک کلاس درس، کار از طریق پروژه ها، و یا کمک به دانش آموزان با پروژه های Capstone خود را برای فارغ التحصیلی.

درخواست سرمایه

بورسیه های مبتنی بر شایستگی این بورسیه ها تظاهرات یک دانشجو از پیشرفت تحصیلی فوق العاده یا پتانسیل رهبری را به رسمیت می شناسد. تمام متقاضیانی که درخواست می کنند واجد شرایط دریافت بورسیه مبتنی بر شایستگی هستند.بورسیه کار مطالعه مابا رهبران صنعت برای ارائه بورسیه کار مطالعه شریک شده است. دریافت کنندگان حمایت مالی برای تکمیل مدرک خود را دریافت می کنند در حالی که مهارت های خود را بر چالش های دنیای واقعی شرکت حامی آن ها اعمال می کنند.بورسیه های همکاری خالق این ها به دانشجویانی اعطا می شود که تجربه قبلی و مهارت های فعلی به آن ها اجازه می دهد در کنار کارکنان Harbour.Space پروژه های دانشگاهی کار کنند. دریافت کنندگان حمایت مالی دریافت می کنند و تجربه کاری دست به دست می دهند.  

درباره دانشگاه

Know More About This School

آیا می خواهید درباره این دانشگاه بیشتر بدانید؟

برای اطلاعات بیشتر به صفحه دانشگاه مراجعه کنید

الزامات

فرایند پذیرش ما یک بررسی جامع از سطح آمادگی هر دانش آموز برای مطالعات بالاتر و پتانسیل برای یک حرفه موفق است. در حالی که ما بسیار انتخابی ما تصمیم گیری در بررسی نمرات و رونوشت به تنهایی پایه نیست. ما معتقدیم که نمرات و نتایج آزمون استاندارد شده گاهی به طور کامل نشان دهنده توانایی یک دانش آموز در کار بر روی یک پروژه و نوآوری نیست. ما در نظر گرفتن گواهی کلی، رونوشت، انگیزه و توصیه نامه ها و همچنین جوایز، دستاوردها و فعالیت های فوق برنامه. یکی از بخش های بسیار مهم درخواست دانش آموز پیشنهاد پروژه و توانایی نشان دادن اشتیاق به مطالعه یک زمینه خاص است.

شرایط شروع تحصیل

برنامه های کاربردی به صورت نورد پذیرفته می شوند، به این معنی که مهلت درخواست وجود ندارد.

رشته های مشابه

رشته روانشناسی

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2022-08-24

تاریخ شروع

2021-12-01

رشته زیست شناسی مولکولی، سلولی و تکاملی

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2022-08-24

تاریخ شروع

2021-12-01

رشته تمرین پرستاری (آنلاین)

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2022-09-20

تاریخ شروع

2022-06-30

رشته علوم تحلیلی و محیطی

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2021-10-01

تاریخ شروع

2021-08-27

رشته تحقیقات مطالعات چینی

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2021-10-23

تاریخ شروع

2021-07-30

رشته مطالعات علم و فناوری

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2022-09-26

تاریخ شروع

2022-03-31

رشته دانشکده دکتری جنگلداری و مدیریت حیات وحش راث گیولا

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2021-08-01

تاریخ شروع

2021-06-01

رشته زبان شناسی

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2021-09-01

تاریخ شروع

2021-06-01

رشته زیست شناسی مولکولی

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2022-10-01

تاریخ شروع

2021-12-01

رشته پزشکی احیا کننده

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2022-04-01

تاریخ شروع

2023-01-01

بازگشت به بالا