Master of Business Administration

(Hons) مدیریت بهداشت و مراقبت (CMI)

دانشگاه آردن آنلاین

دانشگاه آردن آنلاین

United Kingdom, England, Coventry

آیا شما یک حرفه ای بهداشت و درمان به دنبال توسعه مهارت های برتری در مدیریت و نقش رهبری در سراسر بخش بهداشت و درمان و مراقبت؟ سطح 6 دانشگاه آردن اجاره مدیر مدرک کارآموزی BA (Hons) مدیریت بهداشت و مراقبت (CMI) از دانشگاه آردن آنلاین شما را با تجربه دنیای واقعی ارائه, کمک به شما به دست آوردن مهارت های کلیدی برای توسعه آینده. 

مشاهده سایت رسمی
سطح رشته

bachelor

مدت تحصیل

هزینه سالانه

EUR 6310

زبان تحصیل

English

مدل آموزش

/ آنلاین /

مدل زمانی

/ Part Time

تاریخ شروع ثبت نام

2023-01-01

تاریخ برگزاری

2024-01-01

درباره این دوره

دوره (Hons) مدیریت سلامت و مراقبت (CMI) از دانشگاه آردن آنلاین در راستای نیازهای رو به رشد بخش بهداشت و مراقبت های اجتماعی توسعه یافته است، برجسته کردن امکانات دیجیتال و رهبری در حال ظهور مورد نیاز حرفه ای ها و مدیران امروزی است. ماژول های خود را پوشش موضوعاتی مانند تجزیه و تحلیل سلامت، رهبری سلامت دیجیتال، و عمل فراگیر، اطمینان از شما فارغ التحصیل با مهارت های شما نیاز به برتری در نقش آینده خود را. این مدرک افتخارات معتبر به نیازهای فعلی بخش بهداشت و مراقبت ارائه می شود، کمک به ساخت یک نیروی کار بسیار ماهر است که در مدیریت خدمات بهداشتی و مراقبت های اجتماعی برتری دارد. با ارائه شما با تجربه در کار، شما مدیریت دنیای واقعی و مهارت های رهبری است که به سرعت پیگیری پیشرفت حرفه ای خود را توسعه دهد. این دوره شما را نه تنها با مدرک ارائه, اما بیمه خدمات درمانی معتبر مرتبط جایزه مری Seacole و اعتبار کامل چارترد مدیر, اجازه می دهد شما را به دست آوردن هر دو مهارت ها و به رسمیت شناختن شما نیاز به افزایش حرفه ای خود را.این کارآموزی ایده آل است برای هر دو توسعه مدیران بهداشت و مراقبت و کسانی که مشتاق به انتقال به اولین نقش مدیریتی خود را در داخل سازمان های خود، به خصوص کسانی که برگزاری موقعیت های فعلی در اعتماد بیمه خدمات درمانی، مراقبت های اجتماعی، کلینیک های خصوصی، بخش های خیریه، و یا در داخل شوراهای محلی و یا حرفه گسترده تر بهداشت و درمان. ماهیت کار مبتنی بر این دوره به شما اجازه می دهد به hone و توسعه مهارت های عملی خود را همه در حالی که به دست آوردن یک صلاحیت ارزشمند است. چرا مطالعه این برنامهشما مهارت های شما نیاز به رهبری در بخش بهداشت و مراقبت پویا امروز توسعه. اعتبار بخشی CMI و به رسمیت شناختن آن توسط CQC، بیمه خدمات درمانی اعتماد، و مهارت برای مراقبت کمک خواهد کرد که سریع پیگیری توسعه حرفه ای خود را. تیم پشت این دوره رهبران صنعت با ثروت از تجربه در بخش بهداشت و درمان و مراقبت های اجتماعی هستند. ماهیت انعطاف پذیر این دوره به این معنی است که شما به راحتی می توانید مطالعات خود را در اطراف تعهدات زندگی دیگر خود را متناسب. شما 24/7 دسترسی به مواد یادگیری آنلاین خود را داشته باشد, پشتیبانی از دانش آموزان, و پورتال حرفه ای.چشم انداز حرفه ای طیف متنوعی از فرصت های شغلی به پیشرفت از این برنامه مرتبط, از جمله نقش در رهبری و مدیریت در سراسر بخش های بهداشت و درمان و مراقبت در هر دو بخش دولتی, خصوصی, و شخص ثالث.آنچه شما در طول این برنامه دانشعمیق از صنعت بهداشت و مراقبت های اجتماعی امروز یاد بگیرند. مهارت های پیشرفته مدیریت کیفیت مربوط به حرفه بهداشت و درمان. طیف وسیعی از مهارت های حرفه ای است که توسعه شغلی آینده خود را حمایت می کند. افزایش مهارت های خود را در موضوعات در حال ظهور در این زمینه، مانند سلامت دیجیتال، اطمینان از شما دارای آخرین مهارت برای عمل در بخش همیشه در حال تحول است.

Study ContentEssential Skills for Health & Care ManagementMeeting the Needs of Service UsersSupporting Dignity & Respect through Ethical PrinciplesCommunication & Interprofessional Collaboration Inclusive, Rights-Based, Safeguarding in Health and CareIndependent Regulation of Health & Care in the UKMary Seacole ProgrammeConcepts & Leadership Theories in Health & CareFundamentals of Health & Care FinanceResource Planning in Multidisciplinary WorkingDigital Health LeadershipEvidence Based PracticeCompassionate LeadershipCoaching & LeadershipHealth Analytics & PlanningTotal Quality Management in Health & CareProject Management

درخواست سرمایه

پیشنهاد پرنده اولیه شما می توانید £ 1،000 کردن شهریه خود را دریافت خواهید کرد اگر شما بر روی دوره خود را پذیرفته شده و پرداخت هزینه برگزاری در دور به اندازه کافی در پیش از مصرف. لطفا توجه داشته باشید که پیشنهاد پرنده اولیه را نمی توان با برنامه های بالا به بالا و یا دوره های کوتاه استفاده می شود و نمی تواند با ارائه می دهد دیگر ترکیب شده است. استعلام برای تاریخ ها و مهلت های فعلی. پیشنهاد منطقه ای پیشنهاد منطقه ای ما برای مطالعه آنلاین اجازه می دهد تا ساکنان و اتباع بیش از 115 کشور در سراسر جهان برای دریافت 25٪ کاهش شهریه برای برنامه های کارشناسی، و یا 40٪ کاهش هزینه برای تحصیلات تکمیلی. ارائه معتبر از دریافت ژوئیه 2022 تا اکتبر 2023 مصرف. استعلام برای جزئیات کامل. شرایط و ضوابط اعمال می شود.

درباره دانشگاه

Know More About This School

آیا می خواهید درباره این دانشگاه بیشتر بدانید؟

برای اطلاعات بیشتر به صفحه دانشگاه مراجعه کنید

الزامات

الزامات عمومی اشتغالفعلی در داخل بخش است. 2 موضوع در سطح یا معادل، به علاوه 3 GCSEs در درجه C یا بالاتر؛ یا یک برنامه دسترسی یا معادل شناخته شده را به پایان رساند. برای دانش آموزانی که یادگیری قبلی آنها به زبان انگلیسی تدریس نمی شد: (IELTS 6.0 / TOEFL iBT 80 یا معادل). ورود غیر استاندارد با تجربه کاری معادل در نظر گرفته شده است.

رشته های مشابه

رشته انگلیسی

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2022-08-22

تاریخ شروع

2023-01-01

رشته فناوری های صنعتی و تحلیل اقتصادی

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-09-01

تاریخ شروع

2023-07-01

رشته مدیریت و مدیریت بازرگانی - مدیریت عمومی و استراتژی

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2022-09-01

تاریخ شروع

2022-04-25

رشته روزنامه نگاری

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-09-06

تاریخ شروع

2022-11-01

رشته اقتصاد بین المللی کسب و کار

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-09-19

تاریخ شروع

2023-05-30

رشته بازاریابی -- ذکر در مد

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2022-09-01

تاریخ شروع

2022-04-25

رشته تولید و مهندسی موسیقی

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2021-09-01

تاریخ شروع

2021-01-15

رشته روانشناسی

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-09-19

تاریخ شروع

2022-09-22

رشته پزشکي

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-09-09

تاریخ شروع

2023-05-07

رشته مطالعات آلمان

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-08-24

تاریخ شروع

2023-04-01

بازگشت به بالا