Master of Business Administration

گاسترونومی

Gasma, Gastronomy and Culinary Management Campus. دانشگاه UCH-CEU

Gasma, Gastronomy and Culinary Management Campus. دانشگاه UCH-CEU

Spain, Valencia, Castelló de la Plana

  برنامه گوارش ارائه شده توسط گاسما تا به همه چیز شما نیاز به تبدیل شدن به یک آشپز مشهور و کارآفرین موفق به عنوان ما در حال اتصال گوارش و مدیریت آشپزی در مدرک دانشگاه منحصر به فرداز دانشگاه CEU-Cardenal Herrera، یکی از برترین موسسه دانشگاه ها در اسپانیا و اروپا است.

مشاهده سایت رسمی
سطح رشته

bachelor

مدت تحصیل

months 48

هزینه سالانه

EUR 12750

زبان تحصیل

مدل آموزش

حضوری / /

مدل زمانی

Full Time /

تاریخ شروع ثبت نام

2022-09-01

تاریخ برگزاری

2023-01-01

درباره این دوره

اشتیاق خود را به یک حرفه موفق در هنرهای آشپزی تبدیل کنید! برنامه گاسترونومی ارائه شده در گاسما، پردیس گاسترونومیک دانشگاه UCH-CEU Cardenal Herrera در اسپانیا، هم سنت مدیترانه ای و هم نوآورانه ترین روندها و تکنیک های گوارش را با هم ترکیب می کند.  این ترکیب کاملی است که اسپانیا را به یک رهبر بین المللی نوآوری و کیفیت گاسترونومیک تبدیل کرده است. برنامه مطالعه برای مدرک لیسانس  تجهیز دانش آموزان آینده نگر با یک رویکرد عملی و پایه و اساس جامد که در آن برای ساخت مشاغل آینده خود را. از آنجا که گاسترونومی و مدیریت رشته های منزوی نیستند، دانشجویان چشم انداز جهانی دریافت می کنند که به آن ها اجازه خواهد داد حرفه خود را در بازار کار به عهده بگيرند. در سطح دانشگاهی، برنامه مطالعه بر اساس چهار رکن دانش است: گاسترونومی. دانش آموزان با انتقال دانش در مورد محصول غذایی، تکنیک های آشپزی و صنعت زراعت و مواد غذایی، ماهیت، خاستگاه و ردیابی مواد غذایی و نوشیدنی ها و اصول در فرایندهای خود را دلواقص خواهند کرد.  آموزش به دانش آموزان برای توسعه یک روش علمی برای درونی کردن اهمیت کار با نظم و انضباط و سازمان. ارائه ابزار قادر به توسعه یک بخش RDI (تحقیق، توسعه & نوآوری)، که در هر شرکت مربوط به گاسترونومی ضروری است. مدیریت کسب و کار. با در نظر گرفتن یک رویکرد عملی و کاربردی به کسب و کار مهمان نوازی با هدف تجهیز دانش آموزان به ابزارهایی که برای راه اندازی پروژه های تجاری جامد و حفاظت از زنده ماندن مالی آنها نیاز دارند. زبان ها. ما در میان دانش  آموزان استفاده از زبان انگلیسی به عنوان یک زبان استاندارد را تشویق می کنیم در حالی که فرایند یادگیری را با فعالیت های آموزشی پرورش می دهیم که در یک محیط بین المللی و چند فرهنگی صورت خواهد گرفت. مشاغل گاسترونومی، بخش گردشگری و شرکت کشاورزی-غذایی در حال رونق و به طور مداوم در حال تکامل بخش هستند. ظهور مداوم نیازهای جدید وضعیت کنونی را تعریف می کند. حرفه ای جدید که بخش گوارش خواستار آن است، باید آموزش بین رشته ای بزرگی در کنار حوزه های گوارش، مدیریت و علم داشته باشد. شکی نیست که این نسل جدید حرفه ای باید از مدرک دانشگاهی تخصصی بیرون آید. در این بخش دانشجویان قادر خواهند بود سمت های اجرایی عملیاتی مانند سرآشپزان اجرایی یا مدیران آشپزی را در دست بگیرند و به پروفایل های مدیریتی مانند مدیران Food & Drink پاسخ دهند. فارغ التحصیلان قادر خواهند بود های مدیریتی ارشد را در یک شرکت نگه دارند، یک کسب و کار گاسترونومیک یا اگرو-غذایی از خود ایجاد کنند یا به شرکت های دیگر در مورد بهبود فرایندهای خود توصیه کنند.

برخی از دوره ها شامل:سال اول:         مبانی سابقه گوارش تجهیزات آشپزخانه   مواد غذایی         مبانی ارتباطات کسب و کار          زبان اسپانیایی (فوق برنامه)        مواد اولیه      اقتصاد بازارسال دوم :پتیسر و نان سازی تکنیک های             سیستم های مدیریت نوآوری        گوارشی                 بازاریابی گاسترونومیک مدیریت  مدیترانه ای گوارش       مطالعات شراب حسابداریسالسوم :  پیشتاز آشپزی تکنیک های کسب و کار مدل های کنترل هزینه رویداد طراحی     شراب مدیریت دخمه                  کارآموزی سال4. تخصص ها و کارورزی های اجرایی آشپز. این برنامه برنامه نوآورانه ترین تکنیک های آشپزی را آموزش می دهد.  شما در مورد روندهای جدید گوارشی یاد خواهید گرفت و در زمینه تحقیقات آغاز خواهید شد. Gastronomic Business Food & Drink با این برنامه برنامه، دانش آموزان مهارت های پیشرفته ای را در زمینه مدیریت به دست می آورند تا به عنوان مدیر یا مدیر غذا و نوشیدنی کار کنند. 

درخواست سرمایه

بورسیه UCH – CEU شایستگی برنامه ما بیش از 90 بورسیه برای دانشجویان جدید. این بورسیه کاهشی را بین ۶۵٪ تا ۱۰۰٪ از کل قیمت هر سال تحصیلی ارائه می دهد. همچنین شما می دانید اگر ما به شما اعطا کرده اند این بورس تحصیلی قبل از 1th ماه ژوئن, است که می گویند قبل از گرفتن نتایج امتحانات ورودی دانشگاه (PAU). بورس تحصیلی UCH-CEU برای نمرات برجسته این پاداش برای آن دسته از دانش آموزان با بهترین عملکرد تحصیلی است. تنها شرط این بورس تحصیلی تعالی دانشگاهی است.

درباره دانشگاه

Know More About This School

آیا می خواهید درباره این دانشگاه بیشتر بدانید؟

برای اطلاعات بیشتر به صفحه دانشگاه مراجعه کنید

الزامات

به منظور درخواست برای این برنامه کارشناسی، شما نیاز به ارسال یک فرم آنلاین است که شما در وب سایت ما پیدا کنید: www.gasma.es/en/studies/bachelors-degree-admission-form/ نظا مراحل زیر را برای روند پذیرش بررسی کنید و آنها را با دقت قبل از تکمیل فرم بخوانید. به مسیرهای دسترسی مراجعه کنید و با هزینه های دانشگاهی مشورت کنید. مستندات مورد نیاز برای آپلود را آماده کنید. (کپی کارت شناسایی / گذرنامه و کپی دیپلم مدرسه – یک فایل در هر سند -). کاربر ما را به حساب اسکایپ خود اضافه کنید و پیامی برای ما ارسال کنید. ما با شما توسط اسکایپ برای مصاحبه تماس بگیرید. پس از مصاحبه حداکثر ظرف 48 ساعت نتایج درخواست پذیرش را با هم ارتباط برقرار خواهیم کرد.

شرایط پرداخت

هزینه بین المللی پرداخت اجباری (€ 600) برای تمام دانش آموزان ساکن در خارج از اسپانیا، بدون در نظر گرفتن مدرک آنها در حال تحصیل است.

شرایط شروع تحصیل

مدرک کارشناسی گاسترونومی دارای دو تاریخ شروع است، یکی برای تماس فوریه و یکی برای تماس سپتامبر.

رشته های مشابه

رشته ترجمه، رسانه و زبان مدرن

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-09-25

تاریخ شروع

2023-01-26

رشته تجاری

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-02-28

تاریخ شروع

2022-11-28

رشته معماری (4 سال)

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2022-09-27

تاریخ شروع

2022-06-30

رشته جغرافیای زیست محیطی (Hons)

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-09-18

تاریخ شروع

2023-01-15

رشته برنامه بنیاد کارشناسی – علوم انسانی و اجتماعی

سطح دوره

preparation

ددلاین ثبت نام

2022-09-27

تاریخ شروع

2023-01-01

رشته رسانه

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-02-28

تاریخ شروع

2022-08-17

رشته علوم ورزش

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-02-27

تاریخ شروع

2024-01-01

رشته زمین شناسی - گزینه صدور گواهینامه معلم علوم مرکب (UTeach)

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-01-17

تاریخ شروع

2022-10-15

رشته رسانه های دیجیتال

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-03-06

تاریخ شروع

2022-10-26

رشته توسعه بازی ها

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-02-20

تاریخ شروع

2022-08-10

بازگشت به بالا