Master of Business Administration

توسعه جلو پایان

Harbour.Space دانشگاه

Harbour.Space دانشگاه

Spain, Catalonia, Barcelona

برنامه Harbour.Space توسعه جلو پایان فراهم می کند یک محیط منحصر به فرد برای دانش آموزان برای کشف کدنویسی خلاق بر اساس یک پایه طراحی قوی است.  این برنامه با بهره گیری از آخرین فن آوری های بازار مربوط به برنامه نویسی خلاق و برنامه نویسی، مانند واکنش و WebGL، و همچنین شامل دوره های طراحی برای اطمینان از سطح توسعه دانش آموز به حداکثر می رسد.

مشاهده سایت رسمی
سطح رشته

bachelor

مدت تحصیل

months 36

هزینه سالانه

EUR 19900

زبان تحصیل

English

مدل آموزش

حضوری / /

مدل زمانی

Full Time /

تاریخ شروع ثبت نام

2022-09-26

تاریخ برگزاری

2023-01-01

درباره این دوره

سال 1 سال اول این برنامه درسی به دانش آموزان درک پایه ای از برنامه نویسی با طراحی در ذهن، به خصوص برنامه نویسی تعاملی می دهد. دانش آموزان زبان های برنامه نویسی مانند پایتون را یاد خواهند گرفت و تمرین کار با الگوریتم هایی برای حل مسئله را به دست خواهند آورد. مهارت های طراحی تعاملی و برنامه نویسی وب پیشرفته معرفی خواهد شد، از جمله انیمیشن ها و حرکت در وب، جاواسکریپت، و CSS. سال یکی از برنامه درسی نیز جنبه های عملی توسعه وب به عنوان یک حرفه ای، از جمله عمل با ابزار وب و راه اندازی، همکاری، اخلاق، مدیریت پروژه، و انگلیسی برای صنعت است. ماژول ها:برنامه نویسی Iالگوریتمتاریخچه وب — از حال حاضر به آیندهپوسته مبانی و GIT به عنوان یک نسخه-کنترل طراحی سیستممن برنامهنویسی II طراحی دوم CSS بنیاد انیمیشن ها و حرکت در برنامه نویسی وب III ابزار وب و راه اندازی مدرن کار گروهی موثر اخلاق همکاری در مدیریت پروژهوب و روش چابک انگلیسی برای توسعهصنعت به عنوان یک شغل سال 2 دانش آموزان به هسته اصلی برنامه در سال دو با دوره های برنامه نویسی پیشرفته و مقدمه ای بر چارچوب های محبوب مانند واکنش و ThreeJS شیرجه رفتن. دوره ها مسائل عملکرد وب است که محدود طراحی در جهان واقعی را پوشش می دهد، با شیرجه عمیق به واکنش نشان می دهند، محبوب ترین چارچوب رابط کاربر جاوا اسکریپت. سال دوم این برنامه پایه و اساس قوی در طراحی، با دوره های نمونه سازی و طراحی کاربر محور، مدل سازی سه بعد، و WebGL، و تمرکز عمیق تر بر طراحی حرکت. ماژول ها: واکنش معنایی وب سایت و دسترسی CSS کاربردی در پروژه های واقعی RWD جاوا اسکریپت چارچوب عملکرد وب واکنش نشان می دهند وب II نمونه سازی و کاربر-طراحی محور III معرفی به 3D و WebGL سال 3 سال سه دور از چرخه برنامه نویسی، با موضوعات پیشرفته تر و غوطه ور شدن پشت پایان. تفکر انتقادی استفاده خواهد شد برای بحث در مورد الگوهای طراحی، و مهارت های پیچیده تر ساخته شده در اطراف DevOps و برنامه نویسی تلفن همراه بومی. دانش آموزان در معرض فناوری های نوظهور امروزی از جمله یادگیری ماشین و WebXR قرار خواهند گرفت. دانش آموزان همچنین دوره های ریاضی کاربردی و فیزیک، WebGL، و برنامه های وب مترقی را. برای پایان دادن به سال سوم این برنامه، دانش آموزان نیاز به تکمیل یک پروژه مشتری برای تمرین دنیای واقعی قبل از شروع در یک حرفه ای به عنوان یک توسعه دهنده وب. با فارغ التحصیلی، آنها با چالش های مختلف راحت و چابک در رویکرد خود را به یادگیری چیزهای جدید است. ماژول ها:الگوهای طراحیمقدمه ای برای Backend برنامهنویسی بازگشت-پایان توسعه APIDevOps واکنش معرفی بومی به یادگیری ماشین WebXR ریاضی کاربردی و فیزیک مدل سازی 3D و WebGLپیشرونده WebApps

هدف ما تغییر شکل آموزش و پرورش است تا پایه و اساس آینده ای بهتر قرار گیرد. در اینجا این است که چگونه ما آن را در دانشگاه ما انجام دهد. 3تعداد ساعت دانش آموزان در کلاس هر روز صرف. بقیه وقت ها برای مطالعه، کار بر روی پروژه ها یا تعامل با همسالان و معلمان شان است. دانش آموزان آزادی و انعطاف پذیری دارند تا زمان خود را با نیازهای خود تطبیق دهند. 15 طولعمر هر ماژول یا کلاس. دانش آموزان یک کلاس را در یک زمان به مدت سه هفته، اجازه می دهد آنها را به تمرکز فشرده بر روی موضوع است. این اجازه می دهد تا برای هر دانش آموز به بیشتر از هر کلاس. 60 مقدارساعات تماس دانش آموزان با معلمان خود را در هر ماژول دریافت کنید. معلمان ما تعهداتی را برای آمدن و تدریس یک کلاس به مدت سه هفته و خود را به طور کامل در دسترس برای کمک به دانش آموزان خود را درک کلاس درس، کار از طریق پروژه ها، و یا کمک به دانش آموزان با پروژه های Capstone خود را برای فارغ التحصیلی.

درخواست سرمایه

بورسیه های مبتنی بر شایستگی این بورسیه ها تظاهرات یک دانشجو از پیشرفت تحصیلی فوق العاده یا پتانسیل رهبری را به رسمیت می شناسد. تمام متقاضیانی که درخواست می کنند واجد شرایط دریافت بورسیه مبتنی بر شایستگی هستند.بورسیه کار مطالعه مابا رهبران صنعت برای ارائه بورسیه کار مطالعه شریک شده است. دریافت کنندگان حمایت مالی برای تکمیل مدرک خود را دریافت می کنند در حالی که مهارت های خود را بر چالش های دنیای واقعی شرکت حامی آن ها اعمال می کنند.بورسیه های همکاری خالق این ها به دانشجویانی اعطا می شود که تجربه قبلی و مهارت های فعلی به آن ها اجازه می دهد در کنار کارکنان Harbour.Space پروژه های دانشگاهی کار کنند. دریافت کنندگان حمایت مالی دریافت می کنند و تجربه کاری دست به دست می دهند.  

درباره دانشگاه

Know More About This School

آیا می خواهید درباره این دانشگاه بیشتر بدانید؟

برای اطلاعات بیشتر به صفحه دانشگاه مراجعه کنید

الزامات

فرایند پذیرش ما یک بررسی جامع از سطح آمادگی هر دانش آموز برای مطالعات بالاتر و پتانسیل برای یک حرفه موفق است. در حالی که ما بسیار انتخابی ما تصمیم گیری در بررسی نمرات و رونوشت به تنهایی پایه نیست. ما معتقدیم که نمرات و نتایج آزمون استاندارد شده گاهی به طور کامل نشان دهنده توانایی یک دانش آموز در کار بر روی یک پروژه و نوآوری نیست. ما در نظر گرفتن گواهی کلی، رونوشت، انگیزه و توصیه نامه ها و همچنین جوایز، دستاوردها و فعالیت های فوق برنامه. یکی از بخش های بسیار مهم درخواست دانش آموز پیشنهاد پروژه است. تمام برنامه های مدرک فنی ما (علوم کامپیوتر، علوم داده و امنیت سایبری) نیاز به دانش پایه ای قوی از ریاضیات دارند. اگر سطح ریاضی شما کافی نیست، شما برای اولین بار ممکن است فشرده بپیوندید، یک سال ریاضی مقدماتی به عنوان یک دوره زبان دوم (MSL) است.

شرایط شروع تحصیل

برنامه های کاربردی به صورت نورد پذیرفته می شوند، به این معنی که مهلت درخواست وجود ندارد.

رشته های مشابه

رشته علم داده

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-09-12

تاریخ شروع

2023-07-01

رشته مهندسی برق و الکترونیک (بالا به بالا) (Hons)

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2022-09-26

تاریخ شروع

2022-06-30

رشته مهندسی الکترونیک با علوم و فناوری فضایی (Hons) از جمله سال قرار دادن

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2022-10-03

تاریخ شروع

2022-06-30

رشته طراحی محصول

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-02-20

تاریخ شروع

2022-09-29

رشته فناوری اطلاعات (کاربرد و توسعه پایگاه داده)

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-08-21

تاریخ شروع

2024-01-01

رشته مهندسی کامپیوتر

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-08-21

تاریخ شروع

2024-01-01

رشته کسب و کار بین المللی - برنامه بنیاد کارشناسی

سطح دوره

preparation

ددلاین ثبت نام

2022-09-20

تاریخ شروع

2023-01-01

رشته علوم اجتماعی - برنامه بنیاد کارشناسی

سطح دوره

preparation

ددلاین ثبت نام

2021-11-01

تاریخ شروع

2022-01-01

رشته زمین شناسی - برنامه بنیاد کارشناسی

سطح دوره

preparation

ددلاین ثبت نام

2022-01-06

تاریخ شروع

2023-01-01

رشته مدیریت دریاچه و مخزن

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-01-09

تاریخ شروع

2022-12-05

بازگشت به بالا