Master of Business Administration

طراحی و ساخت مد (Hons)

آکادمی طراحی ماربلا

آکادمی طراحی ماربلا

Spain, Andalusia, Málaga

Study a Fashion Design & Manufacture BA (Hons) validated programme at Marbella Design Academy.The Fashion Design & Manufacture Validated programme is validated and awarded by our UK partner, the University of Bedfordshire, and taught at Marbella Design Academy in Spain.

مشاهده سایت رسمی
سطح رشته

bachelor

مدت تحصیل

months 36

هزینه سالانه

EUR 11500

زبان تحصیل

English

مدل آموزش

حضوری / /

مدل زمانی

Full Time /

تاریخ شروع ثبت نام

2023-01-09

تاریخ برگزاری

2022-10-10

درباره این دوره

طراحی مد و ساخت (Hons)   لیسانس هنر اعتبار برنامه ارائه شده در آکادمی طراحی ماربلا طراحی شده است برای به انجام رساندن استانداردهای دانشگاهی بالا در اکتشاف هیجان انگیز از آخرین تکنیک ها و فرایندهای صنعت مد. معلم های بسیار تحصیل کرده و حرفه ای در آکادمی طراحی ماربلا دانش آموزان ما را پرورش می دهند تا افراد باشند و به آنها جرات می دهند که از جعبه خارج فکر کنند. دانش آموزان ما با سطح دانشگاهی استاندارد بالایی در یک فضای خانواده پسند و یک محیط امن فراهم می شوند. ما آموزش و تشویق خلاقیت طراحی، اصالت و تخیل همراه با حس کسب و کار تجاری در سراسر اکثر زمینه های مد. اعم از لباس خیابانی، لباس ورزشی، مد معاصر، لباس شب و “Pret-a-Porter”. ما “A تا Z” را پوشش می دهند از این صنعت فوق العاده و ما هر دانش آموز فردی را از طریق مراحل مختلف آموزش رسمی ساخت یافته به فارغ التحصیلی نهایی راهنمای, و حتی به درخواست کار به طوری که آنها به طور کامل آماده به صورت چالش بعدی خود و انتخاب مسیر شغلی پیشنهادی خود را. با توجه به اندازه کلاس های کوچک ما، معلم خصوصی / دانشجویان زمان تماس و کیفیت تعامل بالاتر از اکثر دانشگاه ها است. شهریه در یک فضای دوستانه داده می شود و با شور و فداکاری توسط معلم خصوصی بسیار حرفه ای ما ارائه شده است. دانش آموزان به عنوان افراد ارزش گذاری می شوند و هر کدام به سبک خلاق شخصی خود تشویق می شوند. دانشجویان ما به نتایج برجسته ای دست می یابند؛ بیش از 50 درصد از فارغ التحصیلان سه سال گذشته ما یک کلاس اول با جایزه مدرک افتخارات دریافت کرده اند.  حقایق کلیدی: یک طراح مد حرفه ای یک حرفه ای بزرگ با فرصت های بسیاری برای ایجاد مارک ها و مجموعه های خود و یا برای به دست آوردن اشتغال در یکی از خانه های مد متعدد در سراسر جهان است. این دوره نوآورانه به شما بینش حرفه ای به تمام نقش های شغلی مختلف و فرصت های شغلی است که در صنعت مد وجود دارد. شما این فرصت را برای یادگیری نه تنها مهارت های نظری و عملی ضروری برای طراحی مد، بلکه مهارت های ضروری شخصی مانند خود-اعتماد به نفس، ارائه، سازمان، توانایی کار با دیگران و فرصتی برای کشف و بیان هویت خلاقانه خودتان.

1ST YEAR:Fundamentals of DesignFundamentals of Creative Design & of Fashion DesignHistory of Art & Fashion DesignCommunicating FashionBasic Production & TechnologyFashion Drawing IPhotoshop IIllustrator IBlock & Size مشخصاتالگو برشپروژه های طراحی I Project IGroup Project IFinal Project & Portfolio2ND YEAR:Fashion TheoryHistory of Fashion Design IISustainability & Ethical EducationFashion Marketing, Merchandising & BrandingFashion ProductionFashion Production & Technology IIFashion Drawing IIIllustrator II PhotoshopIIFashion Textile & ColourDesign Projects IIProject IGroup Project IIFinal Project & Portfolio3RD YEAR:Advanced Fashion Design & ManagementFashion Marketing, Merchandising & Range PlanningIntellectual Property for Fashion BusinessCollection DevelopmentAdvanced Pattern Cutting & TechnologyGarment CostingFashion Drawing IIIFashion PhotographyFinal Major Project & CollectionFinal Major Project & PortfolioWork Experience & EVO

درباره دانشگاه

Know More About This School

آیا می خواهید درباره این دانشگاه بیشتر بدانید؟

برای اطلاعات بیشتر به صفحه دانشگاه مراجعه کنید

الزامات

دانش آموزانی که دارای دیپلم دبیرستان و یا سطح مشابهی از آموزش و پرورش می توانند برنامه های 3 ساله BA (Hons) معتبر در آکادمی طراحی ماربلا را وارد کنید. دانش آموزان باید حداقل 17 سال سن برای ورود در سال 1 از 3 سال لیسانس هنر برنامه های معتبر. برای متقاضیانی که شرایط ورودی دانشگاهی را انجام نمی دهند، ما آنها را ملزم به تکمیل دوره بنیاد فشرده خود – کن امتحان ورودی خواهیم کرد. 

شرایط پرداخت

هزینه های 11.500 یورو در هر سال تحصیلی برای لیسانس هنر اعتبار برنامه. 500 یورو هزینه ثبت نام (به یک بار تنها پرداخت می شود).

شرایط تحصیل

3 سال، 6 ساعت روزانه (دوشنبه تا جمعه)این برنامه دو بار در سال، در ماه های ژانویه و سپتامبر آغاز می شود.

رشته های مشابه

رشته علوم ورزش

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-02-27

تاریخ شروع

2024-01-01

رشته زمین شناسی - گزینه صدور گواهینامه معلم علوم مرکب (UTeach)

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-01-17

تاریخ شروع

2022-10-15

رشته رسانه های دیجیتال

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-03-06

تاریخ شروع

2022-10-26

رشته توسعه بازی ها

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-02-20

تاریخ شروع

2022-08-10

رشته ارتباطات (روزنامه نگاری) - هوش خلاق و نوآوری

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-02-20

تاریخ شروع

2022-08-09

رشته فلسفه (هونز)

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2022-09-07

تاریخ شروع

2023-01-01

رشته برنامه نویسی بازی های کامپیوتری با سال بنیاد (Hons)

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2022-09-28

تاریخ شروع

2022-06-30

رشته کسب و کار -- هوش خلاق و نوآوری

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-02-20

تاریخ شروع

2022-08-09

رشته بازاریابی و روابط عمومی (Hons)

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2022-09-12

تاریخ شروع

2022-06-30

رشته علم داده ها و تجزیه و تحلیل (افتخارات)

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-09-25

تاریخ شروع

2023-01-26

بازگشت به بالا