Master of Business Administration

مهندسی و فناوری های مرتبط

دانشگاه جیمز کوک

دانشگاه جیمز کوک

Australia, Queensland, Townsville

برنامه مهندسی و فناوری های مرتبط از دانشگاه جیمز کوک که برای فارغ التحصیلان دانشگاهی با اجرای بالا طراحی شده است، مدرک پژوهشی تحصیلات تکمیلی با پروژه تحت نظارت تحقیقات اصلی در هسته اصلی خود است. توسعه سطح بالا مهارت های تحقیق مستقل در حالی که ساخت سهم اصلی از دانش به نظم و انضباط خاص و یا منطقه عمل. 

مشاهده سایت رسمی
سطح رشته

phd

مدت تحصیل

months 48

هزینه سالانه

EUR 26110

زبان تحصیل

English

مدل آموزش

حضوری / آنلاین /

مدل زمانی

Full Time / Part Time

تاریخ شروع ثبت نام

نامشخص

تاریخ برگزاری

نامشخص

درباره این دوره

به عنوان یک نامزد دکترا JCU، شما این فرصت را به انجام تحقیقات متمرکز در بخش های استوایی داشته باشد. شما کشف و تولید دانش جدید برای دیدار با چالش های اجتماعی، زیست محیطی و پایداری پیش روی جوامع گرمسیری. همکاری نزدیک با مشاوران با تجربه برای شناسایی یک سوال تحقیق، طراحی و اجرای یک پروژه، تجزیه و تحلیل نتایج و مستند سازی تحقیق به عنوان یک پایان نامه. دکترا به طور کلی هیچ دوره مورد نیاز است، اگر چه برخی را می توان به عنوان یک گزینه گرفته شده است. مدیریت چالش های پروژه و فشارهای جدول زمانی خود را با نقاط عطف ساخت یافته ساخته شده به برنامه. از فعالیت های توسعه حرفه ای بهره مند شده، در کنفرانس های بین المللی شرکت کنید و کار خود را در طول مسیر منتشر کنید. فارغ التحصیلان فرصت  های شغلی برنامه مهندسی و فناوری های مرتبط از دانشگاه جیمز کوک در سطح بین المللی به عنوان کارشناسانی شناخته می شوند که دانش جدید ارزشمندی را در زمینه های خود کشف می کنند. آینده برای فارغ التحصیلان دکترا متنوع است. مهارت هایی که در طول دکترا توسعه می دهید به شما این امکان را می دهد که یک جعبه ابزار برای رویکردهای نظری و عملی به مشکلات و نوآوری با تاثیر اجتماعی و تجاری به دست آورید. این به شما این امکان را خواهد داد که نقش های رهبری را در سراسر بخش های صنعت، دولت و دانشگاهی در طیف وسیعی از نقش ها و زمینه ها از جمله محقق، پزشک، و مدیر تحقیقات به عهده ب گیرید.

مهارت ها: مهارت های شناختی برای نشان دادن درک کارشناسانه از دانش نظری و تأمل انتقادی در آن نظریه و تمرین مهارت های شناختی و استفاده از استقلال فکری برای تفکر انتقادی، ارزیابی دانش و ایده های موجود، انجام بررسی سیستماتیک و تامل در تئوری و عمل برای تولید دانش اصلی کارشناس مهارت های فنی و خلاق قابل اجرا در زمینه کار و یا یادگیری مهارت های ارتباطی برای توضیح و نقد گزاره های نظری، متدولوژی ها و نتیجه گیری مهارت های ارتباطی برای ارائه یک بررسی پیچیده از اصالت یا تحقیقات اصلی برای بررسی خارجی در برابر استانداردهای بین المللی و برقراری ارتباط نتایج به همسالان و جامعه

درباره دانشگاه

Know More About This School

آیا می خواهید درباره این دانشگاه بیشتر بدانید؟

برای اطلاعات بیشتر به صفحه دانشگاه مراجعه کنید

الزامات

CRICOS کد: 081388D مدرک لیسانس با حداقل کلاس دوم، بخش A (افتخارات) در یک برنامه مدرک است که شامل مجموع حداقل یک ترم از کار پروژه تحت نظارت، که نتایج آن به درجه افتخارات کمک کرد؛ یک مدرک تحصیلی تحصیلات تکمیلی که شامل: (a) تحت نظارت جزء (های) تحقیق حداقل یک ترم یا معادل و منجر به تولید خروجی (ها) درجه بندی شده در معادل تمایز یا بهتر، و (ب) حداقل یک موضوع روش های تحقیقاتی؛ یک مدرک کارشناسی ارشد پژوهشی، که در آن حداقل دو سوم مدرک شامل یک جزء تحقیقاتی تحت نظارت بود و منجر به تولید پایان نامه یا معادل آن شد؛ ترکیبی از صلاحیت ها، آموزش های تحقیقاتی و تجربه، در نظر گرفته شده معادل موارد بالا توسط رئیس کالج که نامزد در حال اعمال است، به عنوان مانند، تألیف ارشد حداقل یک نشریه داوری همتا به علاوه تکمیل یک موضوع روش های تحقیقاتی مناسب است.

شرایط شروع تحصیل

دانشجویان می توانند مطالعات تحقیقاتی را در هر زمان در طول سال آغاز کنند

رشته های مشابه

رشته روانشناسی

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2022-08-24

تاریخ شروع

2021-12-01

رشته زیست شناسی مولکولی، سلولی و تکاملی

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2022-08-24

تاریخ شروع

2021-12-01

رشته تمرین پرستاری (آنلاین)

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2022-09-20

تاریخ شروع

2022-06-30

رشته علوم تحلیلی و محیطی

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2021-10-01

تاریخ شروع

2021-08-27

رشته تحقیقات مطالعات چینی

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2021-10-23

تاریخ شروع

2021-07-30

رشته مطالعات علم و فناوری

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2022-09-26

تاریخ شروع

2022-03-31

رشته دانشکده دکتری جنگلداری و مدیریت حیات وحش راث گیولا

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2021-08-01

تاریخ شروع

2021-06-01

رشته زبان شناسی

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2021-09-01

تاریخ شروع

2021-06-01

رشته زیست شناسی مولکولی

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2022-10-01

تاریخ شروع

2021-12-01

رشته پزشکی احیا کننده

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2022-04-01

تاریخ شروع

2023-01-01

بازگشت به بالا