Master of Business Administration

بازاریابی دیجیتال

Harbour.Space دانشگاه

Harbour.Space دانشگاه

Spain, Catalonia, Barcelona

این برنامه به دانش آموزان دانش جامع تجزیه و تحلیل، استراتژی، کسب و کار، امور مالی، و همکاری خلاقانه می دهد. این برنامه ترکیبی از یک پیشینه دانشگاهی قوی در مطالعات کسب و کار، امور مالی، حسابداری، بازاریابی، و استراتژی با دانش دیجیتال عمیق خاص در ویدیو آنلاین، تلفن همراه، ویروسی، رسانه های اجتماعی، و بازاریابی داده محور است.

مشاهده سایت رسمی
سطح رشته

bachelor

مدت تحصیل

months 36

هزینه سالانه

EUR 19900

زبان تحصیل

English

مدل آموزش

حضوری / /

مدل زمانی

Full Time /

تاریخ شروع ثبت نام

2021-09-27

تاریخ برگزاری

2022-01-01

درباره این دوره

سال اول در سال اول، دانش آموزان در ملزومات کسب و کار غوطه ور می شوند، به منظور جذب زمینه ای که در آن متخصصان بازاریابی فعالیت می کنند. دانش آموزان از طریق دوره های هسته جامد در مدیریت عمومی، اقتصاد، حسابداری، امور مالی، استراتژی کسب و کار و حقوق کار می کنند. همانطور که آنها ساخت دانش پایه ای خود را, واژگان کسب و کار, hone رقابت های جدید و ایجاد روابط, نیاز بزرگ به بازاریابی در کسب و کار و نقش مرکزی آن روشن می شود. ماژول ها:رسانه های دیجیتال تکامل کسب و کار اصول رقابتی استراتژی های شرکت بازاریابی مبانی اقتصاد کلان اقتصاد خرد رفتار مصرفکننده مقدمه ای به روش های آماری کلاس های کارشناسی ارشد با پزشکان پیشرو بازاریابی دیجیتال به عنوان بخشی از بازاریابی کلی مخلوط حسابداری مالی مدیریتی حسابداری تاریخچه طراحی انگلیسی برای IndustryLeadership & Group DynamicsIntroduction to Programming for Marketing ProfessionalsBig Data & Emerging TechnologiesYear 2In the second year students are introduced to marketing fundamentals. آنها با اصول اصلی و پدیده های اخیر یاد می گیرند، در حالی که مهارت های استراتژیک و تحلیلی به دست خواهند آورد. اهداف این سال تحصیلی نشان دادن نقش بازاریابی در داخل کسب و کار است؛ برای درک تفاوت های اصلی بین بازاریابی سنتی و دیجیتال؛ برای یادگیری ابزار و روش های بازاریابی دیجیتال موثر؛ برای کشف رابطه بازاریابی با بخش های دیگر در داخل یک کسب و کار و به طور ارشد — برای نشان دادن چگونه بازاریابی موثر می تواند ارزش برای مشتریان ایجاد کنید. کارگاه های غوطه ور توسط متخصصان پیشرو بین المللی به دانش آموزان طعم محیط های حرفه ای آینده خود را خواهد داد و به آنها اجازه می دهد تا ایده های خود را در مورد بازاریابی دیجیتال تشکیل دهند. در حالی که امسال شامل دانش های جدید زیادی است، دانش آموزان به چالش کشیده می شوند تا مهارت ها و یادگیری های تازه به دست آمده خود را در طول اولین پروژه مشتری خود به کار گیرند.Modules:Social Media MarketingViral MarketingDigital AssetsPR & ContentSEM & SEOWeb AnalyticsPerformance MarketingE-Research & نظرسنجی ها مقدمهای بر تعامل طراحی مذاکرات بازاریابی به عنوان داده های شغلی تجسم فنی پروژه مدیریت مشتری پروژه سال 3 در سال سوم ، دانش آموزان در درجه اول در عمیق تر کردن دانش تخصصی خود را از روش های بازاریابی دیجیتال و ابزار جمع آوری شده در طول دو سال اول برنامه تمرکز. در این سال پایانی دانش آموزان به دست آوردن زمینه نظری و کاربردی برای برنامه ریزی، طراحی، اجرا، ارزیابی، و نظارت بر استراتژی های بازاریابی بسیار موثر و تبدیل شدن به واجد شرایط برای موقعیت در فروش، تحقیقات بازاریابی و یا مدیریت بازاریابی است. به منظور آماده سازی دانش آموزان برای انتقال به مشاغل دنیای واقعی، تاکید ویژه ای بر توسعه توانایی های دانش آموز در ارتباطات حرفه ای موثر، فروش و مهارت های ارائه، مذاکره و رهبری است. مقدار قابل توجهی از زمان خواهد شد به پروژه Capstone شخصی اختصاص داده شده, که ممکن است برای یک مشتری و یا در قالب تلاش کسب و کار خود را اجرا.Modules:Storytelling in a Digital WorldMobile MarketingE-CommerceCRM & Loyalty ProgrammesGamificationOnline VideoDigital Media PlanningDigital StrategyVirtual Company Legal EnvironmentSelling & PresentingBusiness, Entrepreneurship & خود ارتقاءتجربه کاربر طراحیچین اینترنت بازار برنامهنویسی II برای متخصصان بازاریابی

هدف ما تغییر شکل آموزش و پرورش است تا پایه و اساس آینده ای بهتر قرار گیرد. در اینجا این است که چگونه ما آن را در دانشگاه ما انجام دهد. 3تعداد ساعت دانش آموزان در کلاس هر روز صرف. بقیه وقت ها برای مطالعه، کار بر روی پروژه ها یا تعامل با همسالان و معلمان شان است. دانش آموزان آزادی و انعطاف پذیری دارند تا زمان خود را با نیازهای خود تطبیق دهند.  15 طولعمر هر ماژول یا کلاس. دانش آموزان یک کلاس را در یک زمان به مدت سه هفته، اجازه می دهد آنها را به تمرکز فشرده بر روی موضوع است. این اجازه می دهد تا برای هر دانش آموز به بیشتر از هر کلاس.  60 مقدارساعات تماس دانش آموزان با معلمان خود را در هر ماژول دریافت کنید. معلمان ما تعهداتی را برای آمدن و تدریس یک کلاس به مدت سه هفته و خود را به طور کامل در دسترس برای کمک به دانش آموزان خود را درک کلاس درس، کار از طریق پروژه ها، و یا کمک به دانش آموزان با پروژه های Capstone خود را برای فارغ التحصیلی.

درخواست سرمایه

بورسیه های مبتنی بر شایستگی این بورسیه ها تظاهرات یک دانشجو از پیشرفت تحصیلی فوق العاده یا پتانسیل رهبری را به رسمیت می شناسد. تمام متقاضیانی که درخواست می کنند واجد شرایط دریافت بورسیه مبتنی بر شایستگی هستند.بورسیه کار مطالعه مابا رهبران صنعت برای ارائه بورسیه کار مطالعه شریک شده است. دریافت کنندگان حمایت مالی برای تکمیل مدرک خود را دریافت می کنند در حالی که مهارت های خود را بر چالش های دنیای واقعی شرکت حامی آن ها اعمال می کنند.بورسیه های همکاری خالق این ها به دانشجویانی اعطا می شود که تجربه قبلی و مهارت های فعلی به آن ها اجازه می دهد در کنار کارکنان Harbour.Space پروژه های دانشگاهی کار کنند. دریافت کنندگان حمایت مالی دریافت می کنند و تجربه کاری دست به دست می دهند. 

درباره دانشگاه

Know More About This School

آیا می خواهید درباره این دانشگاه بیشتر بدانید؟

برای اطلاعات بیشتر به صفحه دانشگاه مراجعه کنید

الزامات

فرایند پذیرش ما یک بررسی جامع از سطح آمادگی هر دانش آموز برای مطالعات بالاتر و پتانسیل برای یک حرفه موفق است. در حالی که ما بسیار انتخابی ما تصمیم گیری در بررسی نمرات و رونوشت به تنهایی پایه نیست. ما معتقدیم که نمرات و نتایج آزمون استاندارد شده گاهی به طور کامل نشان دهنده توانایی یک دانش آموز در کار بر روی یک پروژه و نوآوری نیست. ما در نظر گرفتن گواهی کلی، رونوشت، انگیزه و توصیه نامه ها و همچنین جوایز، دستاوردها و فعالیت های فوق برنامه. یکی از بخش های بسیار مهم درخواست دانش آموز پیشنهاد پروژه است.

شرایط شروع تحصیل

برنامه های کاربردی به صورت نورد پذیرفته می شوند، به این معنی که مهلت درخواست وجود ندارد.

رشته های مشابه

رشته ریاضیات

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2022-09-27

تاریخ شروع

2022-06-30

رشته مددکار اجتماعی (آنلاین)

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

نامشخص

تاریخ شروع

نامشخص

رشته فیزیک با تاکید مهندسی

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-01-17

تاریخ شروع

2022-10-15

رشته هنرهای نمایشی (Hons)

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2022-09-19

تاریخ شروع

2022-06-30

رشته هنرهای زیبا

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-02-27

تاریخ شروع

2022-12-08

رشته جرم شناسی (هونز)

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2022-09-12

تاریخ شروع

2022-06-30

رشته حسابداری و تجزیه و تحلیل داده ها

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-08-21

تاریخ شروع

2024-01-01

رشته علوم کامپیوتر

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

نامشخص

تاریخ شروع

نامشخص

رشته روانشناسی (هونز)

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2022-09-20

تاریخ شروع

2022-06-30

رشته مجله روزنامه نگاری و نشر (Hons)

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2022-09-26

تاریخ شروع

2022-06-30

بازگشت به بالا