Master of Business Administration

کسب و کار دیجیتال، طراحی و نوآوری

مدرسه کسب و کار اتحادیه اروپا

مدرسه کسب و کار اتحادیه اروپا

Spain, Catalonia, Barcelona

از طریق کسب و کار دیجیتال ، طراحی و نوآوری برنامه از مدرسه کسب و کار اتحادیه اروپا در بارسلونا مبتکران کارآفرینی از فردا مهارت ها ، انطباق پذیری و کنجکاوی به نه تنها نگه دارید تا با پیشرفت های فن آوری ، اما به نوآورانه در تفکر خود و درایو تغییر به عنوان آنها به جلو در حرفه خود حرکت می کند.

مشاهده سایت رسمی
سطح رشته

bachelor

مدت تحصیل

months 36

هزینه سالانه

EUR 12900

زبان تحصیل

English

مدل آموزش

حضوری / /

مدل زمانی

Full Time /

تاریخ شروع ثبت نام

2021-05-24

تاریخ برگزاری

2022-01-01

درباره این دوره

دیجیتالی شدن به طور مداوم در حال گسترش افق ها است. علاوه بر استارتاپ ها و سرمایه گذاری های جدید، کسب و کارهای تأسیس شده نیز دیجیتال می شوند تا از نسل های جدید درخواست تجدید نظر کنند و با فناوری های مدرن سازگار شوند. همه آنها به مبتکران کارآفرینی نیاز دارند که می توانند راه حل های خلاقانه ای پیدا کنند که عملی و قابل اجرا نیز باشند.    از طریق این برنامه کسب و کار دیجیتال، طراحی و نوآوری از مدرسه کسب و کار اتحادیه اروپا در بارسلونا رهبران کسب و کار جوان مهارت ها، انطباق پذیری و کنجکاوی نه تنها برای نگه داشتن با تکامل، بلکه فکر می کنم پیش رو و درایو تغییر توسعه دهد.Career OptionsThe Bachelor of Arts in Digital Business, Design & Innovation degree provides students with business knowledge and specialist skills particularly in the digital area. موضوعات متخصص شامل رهبری دیجیتال و تحول دیجیتال است. دانشجویانی که این مدرک را با موفقیت به پایان می برند ممکن است به سمت های شغلی زیر علاقه مند باشند:مسئول تحول محصول افسران تحول محصول مسئول یک سازمان هستند’s محصول و استراتژی نوآوری برای اطمینان حاصل شود که آن را برای مخاطبان هدف مطلوب است. آنها یا محصولات جدید و یا finetune ابداع و یا تبدیل آنهایی که موجود به منظور برآورده کردن نیازهای مصرف کننده فعلی و آینده سودآور است. وظایف آن ها شامل ایجاد استراتژی محصول، طراحی محصول، تحقیقات بازار و مدیریت پروژه برای توسعه محصول جدید و اجرای آن است. مهارت های مورد نیاز توسط یک افسر تحول محصول رهبری، درک مصرف کننده، چشم انداز و تجزیه و تحلیل داده ها و همچنین امور مالی است. مدیر برند دیجیتال وظایف یک مدیر برند دیجیتال شامل توسعه کمپین ها، ایجاد و اجرای یک استراتژی بازاریابی ایمیل، درگیر کردن کاربران در شبکه های اجتماعی، ترویج ها و نوشتن کپی، در میان بسیاری دیگر است. یک مدیر برند دیجیتال به طور مداوم در حال ارزیابی نتایج برای اطمینان از بهینه بودن کمپین ها برای تولید سرب و تبدیل فروش است. یک مدیر برند دیجیتال نیازمند مهارت های تحلیلی، پژوهشی و خلاقیت خوب و همچنین دانش بازاریابی است. مدیران تحول دیجیتال مدیریت تحول دیجیتال مسئول بررسی فرایندها، ساختارها و نقش های موجود درون یک سازمان و بهینه سازی آن ها با راه حل های دیجیتال هستند. این حرفه ای ها با کارکنان فعلی هماهنگ خواهند شد تا اطمینان حاصل کنند که تمام نیازها با سیستم های جدید و با IT پوشش داده می شوند تا امکان سنجی تضمین شود. آنها در طراحی، توسعه و اجرای راه حل های فن آوری منجر شود. وظایف مدیریت تغییر نیز توسط این حرفه ای برای اطمینان از پذیرش پروژه انجام خواهد شد. این حرفه ای باید دارای مهارت های خوب سازمانی، برنامه ریزی، مدیریت پروژه و مدیریت مردم باشد.تحلیلگران کسب وکار تحلیلگر کسب و کار مسئول حل مشکلاتی هستند که بر عملکرد و کارایی یک شرکت تأثیر می گذارد. از جمله کارهای دیگر، آنها مسئول جمع آوری داده های مورد نیاز برای تصمیم گیری، انجام تحقیقات بازار، توصیه تغییرات، پیاده سازی و کنترل کیفیت سیستم پیاده سازی شده برای افزایش کارایی شرکت هستند. آنها راه حل های IT را ایجاد خواهند کرد و در طراحی و اصلاح سیستم ها نقش خواهند داشت. یک تحلیلگر کسب و کار مورد نیاز خواهد بود که سابقه کسب و کار و دانش IT و همچنین مهارت های بین سازمانی و ارائه خوب است.

دوره ها عبارتند از:بازارهای مالیمصرف کننده رفتارفروش & خرید مدیریتنوآوری اقتصاددیجیتال و طراحی تفکررهبری دیجیتال

درباره دانشگاه

Know More About This School

آیا می خواهید درباره این دانشگاه بیشتر بدانید؟

برای اطلاعات بیشتر به صفحه دانشگاه مراجعه کنید

الزامات

1 فرم درخواست تکمیل شده (اگر برنامه در آنلاین پر نشده بود)1  کپی گواهی شده از دیپلم دبیرستان و رونوشت؛ و یا معادل. اثبات سطح انگلیسی: نمره تافل 80 (مبتنی بر اینترنت)، 213 (مبتنی بر کامپیوتر)؛ IELTS 6.0; CAE B2 با حداقل نمره 169؛ PTE 57; بومی انگلیسی؛ یا معادل.2 نامه توصیه 1 مقاله کتبی یا تصویری عکس گذرنامه الکترونیکی یا 3 عکس چاپ شده به اندازه گذرنامه 1 کپی گذرنامه معتبر یا کارت شناسایی 1 گواهی بانکی یا نامه گواهی متقاضی’حل مالی € / CHF 200 هزینه درخواست غیر قابل استرداد. لطفا یک سفارش پول، بررسی یا رسید برای انتقال بانکی قابل پرداخت به اتحادیه اروپا ضمیمه کنید

شرایط شروع تحصیل

 

رشته های مشابه

رشته انگلیسی

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2022-08-22

تاریخ شروع

2023-01-01

رشته فناوری های صنعتی و تحلیل اقتصادی

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-09-01

تاریخ شروع

2023-07-01

رشته مدیریت و مدیریت بازرگانی - مدیریت عمومی و استراتژی

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2022-09-01

تاریخ شروع

2022-04-25

رشته روزنامه نگاری

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-09-06

تاریخ شروع

2022-11-01

رشته اقتصاد بین المللی کسب و کار

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-09-19

تاریخ شروع

2023-05-30

رشته بازاریابی -- ذکر در مد

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2022-09-01

تاریخ شروع

2022-04-25

رشته تولید و مهندسی موسیقی

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2021-09-01

تاریخ شروع

2021-01-15

رشته روانشناسی

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-09-19

تاریخ شروع

2022-09-22

رشته پزشکي

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-09-09

تاریخ شروع

2023-05-07

رشته مطالعات آلمان

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-08-24

تاریخ شروع

2023-04-01

بازگشت به بالا